سایت بانوان زیبا

نظرات و تجربه های زیبایی خود را با دیگران به اشتراک بگذارید، منو سایت بانوان زیبا

آموزش آرایش به سبک کره ای ها

آموزش آرایش به سبک کره ای ها

آرایش به سبک کره ای ها :

آرایش به سبک شرقی یکی از پرطرفدارترین مدل های آرایش میباشد. معروف‌ترین سبک آن آرایش سنتی ژاپنی می باشد اما این نوع آرایش در حال حاضر استفاده نمی شود و بیشتر سبک آرایشی کره ای ها مورد توجه قرار گرفته است.

آرایش زنان و دختران کره ای معمولا ملایم  است و رنگی کاملا روشن دارد. اگر چشم هایتان پف دار است و دارای پوست سفید میباشید آرایش به سبک کره ای برای شما مناسب است.

آرایش کره ای ها به قدری ملایم و خاص میباشد که احتمالا شما هم بعد از یادگیری دوست داشته باشید یکبار به سبک کره ای آرایش نمایید. اکثر کره ای ها دارای  پوست سفید هستند و هیچوقت سعی نمیکنند  که با آرایش پوستشان را تیره و برنزه نمایند. آن ها چشم های بادامی و پف دارشان را طوری آرایش میکنند که فوق العاده زیبا جلوه میکند.

کره ای ها آرایش غلیظ نمیکنند و ترجیح میدهند با آرایش ملایم به صورت خود زیبایی هدیه بدهند. آرایش به سبک کره ای این روزها بسیار طرفدار دارد و بیشتر دخترخانم ها تمایل دارند که مانند کره ای ها آرایش کنند.

آرایش به سبک دختران کره‌ای می‌تواند صورت دخترانه و ظریفی برای شما درست کند و زیبایی خاصی به صورت ها بدهد.

 

آرایش چشم به سبک کره ای :

 

چشم‌های بادامی که ویژگی صورت‌های کره‌ای است بسیار مورد توجه قرار می‌گیرد. از آنجایی که چشم‌های کره‌ای بادامی و در بعضی مواقع ریز است معمولا دختران کره‌ای از خط چشم‌های بسیار نازک استفاده می‌کنند یا اصلا از خط چشم چه بیرونی و چه داخل پلک استفاده نمی‌کنند اما حتما از ریمل استفاده میکنند.. به طور کلی کره ای ها دارای چشم های نسبتا ریزی هستند و برای بزرگ تر نشان دادن چشم ها در مواقع آرایش تلاش می کنند.

 

آرایش چشم تک پلکی به سبک کره ای :

اگر جزو دخترانی می باشید که مدل و حالت چشم هایتان مانند اکثریت خانم های کره ای تک پلکی است می توانید از این مدل آرایش زیبا استفده کنید و از تکنیک های آرایش مخصوص آرایش چشم تک پلکی استفاده کنید.

هنگام استفاده از این مدل آرایش برای چشم های تک پلکی، سایه چشم را تا استخوان ابروها بالابرده و برای نتیجه بهتر از مژه مصنوعی استفاده کنید

سایه هایی با رنگی‌ روشن یکی دیگر از ویژگیهای آرایشی آنها میباشد. سایه‌های بژ صورتی، بژ بنفش و ... در این سبک از آرایش به وفور دیده میشود.     

 

آرایش ابرو به سبک کره ای :

 

ابروها در چهره ی  خانم های کره ای معمولا بسیار کم پشت است ولی با این حال آنها سعی نمی‌کنند به ابروهایشان مدل خاصی بدهند و فقط آن را مرتب مینمایند. برای آرایش ابروها درمدل آرایش کره ای باید ابروها بسیارصاف و کمرنگ باشند تا حالت چهره عروسکی بشود. پس باید از مداد ابرو و ریمل ابرو در رنگ های کاملا روشن استفاده شود. استفاده از ابروهای پهن و کادربندی ابرو و مداد ابرو در رنگ های تیره در گریم و آرایش به سبک کره ای وجود ندارد.

 

آرایش پوست به سبک کره ای :

پوست کره‌ای ها اغلب صاف و بدون جوش و لک میباشد و به همین  دلیل آنها خیلی کمتر از کرم پودر استفاده مینمایند اما بهتر این است که در این مدل آرایش حتما از یک کرم ضد آفتاب استفاده کنید.حتی اگر از کرم پورد چشم‌  پوشی کرده‌اید. با پنکک که مناسب رنگ پوست‌تان است صورتتان را بپوشانید.

 

آرایش لب به سبک کره ای :

برای استفاده از رژ لب از رنگ های صورتی کم رنگ که رنگ ملایم و ملیحی دارد استفاده کنید. این رنگ از سوی کره‌ای ها بسیار مورد توجه قرار می‌گیرد. رژ گونه‌هایی بسیار سبک با رنگ‌های صورتی ویژگی دیگر آرایش‌های کره‌ای محسوب میشود. رنگ های تیره برای رژگونه مانند قهوه ای تیره، نارنجی، آجری و … در آرایش گونه ها در سبک کره ای وجود ندارد.

 

آرایش مو به سبک کره ای :

 

کره ای ها موهایی لخت دارند و معمولا جلوی موهایشان را به صورت چتری مرتب می‌کنند. اگر قصد دارید از آرایش کره‌ای استفاده کنید حتما موهایتان را لخت و صاف کرده و جلوی صورت بریزید.

آخرین ویرایش : 1399/12/29

لطفا جهت ثبت نظر وارد سایت شوید


    مشاهده کلینیک زیبایی