سایت بانوان زیبا

نظرات و تجربه های زیبایی خود را با دیگران به اشتراک بگذارید، منو سایت بانوان زیبا

آرایش به سبک بازیگران هالیوودی

آرایش به سبک بازیگران هالیوودی

آرایش به سبک هالیوودی ها :

اکثر ما بازیگران وسلبریتی‌های هالیوودی را در فیلم ها، مجلات  و یا فرش قرمز‌ها دیده ایم. آنها همواره با پوستی صاف و بدون لک و درخشان، چشم‌هایی براق و زیبا و آرایش  و گریم جذاب و گیرا ظاهر شده اند.

با این حال خیلی از آنها از نزدیک و بدون آرایش چنین ویژگی‌هایی را دارا نیستند.  پوست بازیگران هالیوود هم مثل پوست بیشتر افراد جامعه است و هیچ چیز خاصی در صورت‌شان برای متمایز کردن آنها وجود ندارد.

اما سوالی که به وجود می آید این است که بازیگران از چه تکنیک های آرایشی استفاده میکنند که آنها را بدون عیب وایراد و بسیار جذاب جلوه میدهد؟

بازیگران چه کاری انجام میدهند که به چنین زیبایی خیره‌کننده‌ای دست پیدا می‌کنند؟

در جواب باید بگوییم که آنها به خوبی میدانند که چگونه و از چه رنگ هایی برای ارایش صورت خود استفاده کنند. آنها از تکنیک های جادویی برای آرایش استفاده میکنند.

تکنیک های آرایش صورت که دانستن آنها به شما باعث میشود که مانند بازیگران هالیوودی زیبا و بدون عیب و ایراد به نظر برسید.

در ادامه مطلب رازهای زیبایی که سلبریتی ها استفاده مینمایند را برایتان شرح میدهیم.

 

تکنیک حفظ درخشندگی پوست در آرایش صورت :

 شاید خیلی از شما هنوز از آرایش براق استفاده مینمایید که باید بگوییم آرایش براق شاید از فاصله دور زیبا به نظر بیاید اما از نزدیک و در فیلم و عکس اینطور نیست.

منطقه T صورت یعنی  قسمت پیشانی و بینی معمولا از مناطقی هستند که کمی براق تر از سایر اجزای صورت میباشند.

برای اینکه چربی پوست کم شود ولی در عین حال درخشندگی آن  حفظ شود میتوانید از یک پودر بسیار سبک استفاده نمایید.

پودر را میتوانید با یک برس کوچک و به صورت ضربه ای روی صورتتان پخش کنید. با این تکنیک روی صورت خط نمی افتد و آرایش یکنواخت جلوه مینماید. همیشه بعد از آرایش کردن یک دستمال روی صورت خود گذاشته و بردارید. با اینکار میتوانید برق اضافی رژگونه و سایه و رژلب را بگیرید.

 

چشم های جذاب :

برای حالت دادن به چشمان از یک خط چشم مشکی استفاده نمایید . برای پر نشان دادن مژه ها خط چشم باریکی بالای پلک بکشید. تا جایی که امکان دارد زیر مژه هایتان را هم سیاه نمایید تا چشم کاملا حالت خود را نشان دهد.

مژه های پر و خوش حالت هم حس شادابی به چشمان القاء میکند. سعی کنید از دو مدل ریمل برای آرایش مژه ها استفاده نمایید. برای مژه‌های بالایی از ریمل حجم‌دهنده  وبرای مژهای پایینی از ریمل ضخامت دهنده استفاده کنید

 

استفاده از سایه روشن :

برای درشت کردن چشم ها از سایه ای کمی روشن تر از پوست خود استفاده نمایید و حتما برای گوشه درونی چشم خود از سایه روشن استفاده کنید. این تکنیک باعث می شود که چشم هایتان درشت تر جلوه نمایند. یادتان باشد برای این کار از سایه براق استفاده نکنید زیرا باعث میشود صورتتان بیش از حد دخترانه نشان داده شود.

 

آرایش گونه های برجسته :

راز گونه های برجسته در انتخاب درست رنگ رژگونه نهفته است. رژگونه های درخشان چهره را جوان تر و پرانرژی تر نشان داده و کمک میکنند که گونه ها برجسته تر و زیباتر به نظر برسند.

از رژگونه ای استفاده نکنید که سبب مضحک شدن چهره شما بشود و چهره شما را از حالت طبیعی خارج نماید. ما به شما پیشنهاد میکنیم که برای رژگونه دنبال رنگ های با تن قهوه ای – خاکی باشید زیرا رنگ های طبیعی ترگونه ها را برجسته تر نشان میدهند.

 

آرایش مخفی کردن چروک های صورت :

 وقتی لک های قهوه ای یا خطوط ظریفی روی صورت ایجاد می شوند، بسیاری از خانم ها سراغ انواع کرم پودرها و پوشاننده ها می روند اما باید بدانید که استفاده نادرست و زیاد می تواند حالت چهره را بدفرم کرده و پوست صورت را مصنوعی کند. درواقع استفاده غیرصحیح از این نوع پوشاننده ها به جای اینکه چنین اشکالاتی را بپوشاند آنها را بیشتر برجسته کرده و توجه را بیشتر جلب می کند، پس کرم پودر را به صورت نقطه ای روی پیشانی، چانه، بینی و کناره های آن بزنید.

 

تاثیر بخار بر روی پوست :

حتما در طول هفته دقایقی از سونای بخار استفاده کنید و یا حمام را داغ کرده و در آن لحظاتی بمانید. این کار سبب جدا شدن سلول های مرده و درخشندگی پوست میشود . با استفاده از این تکنیک بخش هایی از موی شما که وز شده یا سوخته بهبود پیدا می کند. بخار آب داغ برای شفافیت و درخشندگی پوست و براقی و نرمی موهای شما مفید میباشد. بعد از حمام هم میتوانید از یک مرطوب کننده برای پوست استفاده کنید.

 

برجسته نشان دادن لب ها با آرایش :

این را به یاد داشته باشد که رنگ های تیره در هرکجای صورت استفاده شوند آنجا را کوچکتر نشان میدهند. اگر می خواهید چهره تان شیک و شاداب به نظر آید برای لب ها دنبال رنگ های روشن باشید. علاوه بر این رنگ های تیره، باعث کمتر نشان داده شدن سفیدی دندانها میشوند و از زیبایی لبخند شما میکاهند.

 

خط کشیدن دور ابروها :

 ابروها نقش بسیار مهمی در زیباتر شدن صورت ایفا میکنند. زمانی که ابروها زیبا و پر به نظر آیند توجه ها به ابروهای زیبا و پرپشت شما جلب خواهد شد و به همین دلیل می توانید برای زیباتر شدن آرایش صورت ایرادهای ابروها را هم از بین ببرید. بهتر این است که برای پر کردن ابروهایتان از یک مداد ابروی خاکستری رنگ و یا رنگی نزدیک به رنگ ابروهای خود استفاده نمایید، رنگ های طبیعی ابروها را کاملا طبیعی و زیبا نشان خواهد داد.

 

استفاده صحیح از کانسیلر ها :

اکثر خانم ها برای پوشاندن حلقه های دور چشم از کانسیلر استفاده میکنند . این نکته را مد نظر داشته باشید که نباید بیش از حد زیر چشمتان کانسیلر بزنید. و بهتر این است که  نقاط تیره زیر چشم را با استفاده از نقطه گذاری با برس کانسیلر و ترکیب آنها با هم بپوشانید . کانسیلرها در رنگ بندی های مختلف میباشند. برای زیباتر به نظر رسیدن چهره خود کانسیلری متناسب با رنگ پوستتان انتخاب کنید.

آخرین ویرایش : 1399/12/29

لطفا جهت ثبت نظر وارد سایت شوید


    مشاهده کلینیک زیبایی