سایت بانوان زیبا

نظرات و تجربه های زیبایی خود را با دیگران به اشتراک بگذارید، منو سایت بانوان زیبا

پماد سریتا برای رشد ابرو

پماد سریتا برای رشد ابرو

پماد سریتا برای رشد ابرو :

امروزه یکی از ملاک های زیبایی و جذابیت چهره، داشتن ابروهای پهن و پرپشت است. ابروها را می توان به روش های مختلف آرایش کرد و به فرم دلخواه رساند. اما این دسته از روش های آرایشی کالا موقت بوده و حتی جلوه طبیعی ابروها را از بین می برند. از همین رو، بسیاری از افراد همواره در تلاش برای تحریک رشد ابروهای خود هستند. پماد سریتا برای رشد ابرو از نمونه محصولات موفق و تاثیرگذاری است که استفاده از آن منجر به نتایج رضایت بخشی می شود.

 

پماد سریتا برای ابرو چیست :

پماد سریتا مخصوص ابرو محصولی کاملا گیاهی است که از ترکیب عصاره هایی همچون بابونه، رزماری، نعناع و... تهیه می شود. پماد سریتا به دلیل ترکیباتی که در خود دارد، قابلیت بالایی در تقویت رشد موهای ابرو دارد.

 

نحوه استفاده از کرم سریتا برای ابرو :

پماد سریتا تقویت ابرو زمانی تاثیر قابل قبول خواهد داشت که به شکل مناسب مورد استفاده قرار بگیرد. البته با تهیه این محصول می توان از دستور مصرف آن نیز آگاه شد. به طور کلی، نحوه مصرف کرم سریتا برای رشد ابرو در مراحل زیر خلاصه می شود:

1- در مرحله اول لازم است ابروها کاملا شست وشو داده شوند و اثرات هر نوع لوازم آرایشی از روی آنها پاک شود. این مرحله از اهمیت بسیار بالایی برخوردار است. تمیز بودن ابروها موجب نفوذ بهتر پماد به ریشه ابروها می شود. بدیهی است که آلودگی ها و لوازم آرایشی روی ابرو، مانعی برای کارکرد بهتر پماد خواهند بود.

2- در مرحله دوم مقداری از پماد توسط انگشت دست روی ابروها مالیده می شود. این پماد دقیقا روی ابروها و در جهت رشد موها مالیده می شود.

3- در مرحله سوم نوبت به ماساژ ابروها می رسد. ماساژ ابروها موجب می شود که پماد سریتا نفوذ بهتری زیر پوست داشته باشد. این ماساژ حدودا در سه دقیقه انجام می گیرد.

ناگفته نماند که تعداد دفعات استفاده از کرم سریتا برای رشد ابرو به طور میانگین دو نوبت در روز است.

 

پماد سریتا برای ابرو پس از چه مدت به نتیجه می رسد :

نتیجه دهی پماد سریتا برای رشد ابرو در هر فردی متفاوت است. این نتیجه دهی معمولا به عوامل زیر بستگی دارد:

  • کیفیت محصول
  • نحوه مصرف
  • تعداد دفعات مصرف
  • رعایت روتین صرف

درصورتیکه این عوامل به درستی رعایت شوند، پس از یک دوره مشخص می توان شاهد نتیجه ایده آل آن بود. پماد سریتا توانایی بالایی در افزایش سلامت، ضخامت و پرپشتی ابروها دارد.

آخرین ویرایش : 1400/10/08

لطفا جهت ثبت نظر وارد سایت شوید


    مشاهده کلینیک زیبایی