سایت بانوان زیبا

نظرات و تجربه های زیبایی خود را با دیگران به اشتراک بگذارید، منو سایت بانوان زیبا

وازلین برای بزرگ شدن سینه

وازلین برای بزرگ شدن سینه

وازلین برای بزرگ شدن سینه :

داشتن سینه های خوش فرم و بزرگ تقریبا از خواسته های اکثر بانوان است. فرم سینه ها نه تنها در زیبایی اندام که در انتخاب لباس نیز تاثیر فراوانی دارند. با این حال، هر شخصی دارای اندازه خاصی از سینه است و گاهی لازم است جهت رسیدن به سایز دلخواه از سینه، تکنیک هایی خاص به کار برد. یکی از راهکارهای ساده و رایج که اتفاقا مورد استقبال نیز قرار گرفته است، استفاده از وازلین برای بزرگ شدن سینه است.

 

وازلین چه مزایایی برای سینه دارد :

وازلین محصولی است که از تصفیه روغن های معدنی به دست می آید و با نام ژله نفتی نیز شناخته می شود. به طور کلی، وازلین مزایای و کاربردهای فراوانی در زمینه پوست و زیبایی دارد. از این محصول با ارزش می توان برای فرم دهی به سینه ها نیز استفاده کرد. مهمترین مزایای وازلین برای سینه عبارتند از:

  • افزایش حجم سینه
  • سفت کردن سینه
  • رفع افتادگی و شلی سینه
  • کمک به تناسب اندام
  • بالا بردن اعتماد به نفس

 

ماسک بزرگ کننده سینه با وازلین :

برای تهیه ماسک بزرگ کننده سینه با وازلین، بهتر است مقداری وازلین را با چند قطره روغن اسطوخودوس به خوبی ترکیب کرد. این ماسک را می توان به ترتیب زیر به کار برد:

1- شست و شوی سینه و خشک کردن آن

2- آغشته کردن سینه به ماسک تهیه شده

3- ماساژ دادن سینه توسط ماسک وازلین به مدت 5 الی 10 دقیقه

4- شست و شوی سینه با آب ولرم

لازم به ذکر است که سینه ها را می توان تنها توسط وازلین و بدون هیچگونه افزوده دیگر نیز ماساژ داد.

 

تاثیرگذاری وازلین در بزرگ شدن سینه چقدر طول می کشد :

بدیهی است که برای رسیدن به نتیجه مورد انتظار از فرایند بزرگ کردن سینه با وازلین، باید کمی صبور بود. جهت رسیدن به نتیجه مطلوب، فرایند استفاده از ماسک وازلین می بایست حداقل یک نوبت در روز و به مدت یک الی دو ماه انجام گیرد. گاهی نیز ممکن است زمان بیشتری مورد نیاز باشد.

ناگفته نماند که نباید از وازلین انتظار غیر واقع بینانه ای برای افزایش سایز سینه داشت. بنابراین، افرادی که قصد استفاده از این تکنیک را دارند، بهتر است انتظارات معقولانه ای داشته باشند.

چه بسا افرادی به دلیل متفاوت بودن سوخت و ساز بدن، نتیجه قابل قبولی از وازلین برای بزرگ شدن سینه دریافت نکنند. با این حال این روش، روشی اقتصادی و بی خطر است که امتحان آن ضرری ندارد.

 

وازلین چگونه موجب افزایش سایز سینه می شود :

سوالی که به طور متداول مطرح می شود، چگونگی افزایش سایز سینه توسط وازلین است. وازلین با افزایش بافت چربی سینه، شرایط افزایش حجم سینه را فراهم می کند. افزایش بافت چربی نیز زمانی صورت می گیرد که سینه آغشته به وازلین شده و دانه های روغنی وازلین از طریق پوست جذب سینه ها می شود. البته تاثیر ماساژ در فرایند استفاده از وازلین برای فرم دهی به سینه را نباید فراموش کرد.

 

سفت کردن سینه با وازلین :

مهمترین عاملی که موجب داشتن سینه هایی برجسته و سفت می شود، ماساژ سینه است. ماساژی که با هدف سفت کردن سینه به کار برده می شود، می بایست با حرکات رو به بالا همراه باشد. این ماساژ لازم است به طور مستمر انجام شود تا نتیجه قابل قبولی از آن حاصل شود.

انجام ماساژ برای سفت کردن سینه درصورتیکه همراه با روغن طبیعی همراه شود، تاثیر دوچندانی خواهد داشت. یک گزینه فوق العاده موثر برای ماساژ سینه، وازلین است. وازلین نه تنها در بزرگ کردن سایز سینه که در سفت کردن سینه نیز موثر است.

 

عوارض استفاده از وازلین برای بزرگ شدن سینه :

وازلین یک ماده طبیعی و بی خطر برای بدن است و معمولا می توان با خیالی آسوده از آن استفاده کرد. با این حال، این محصول طبیعی می تواند برای برخی از افراد با آلرژی همراه باشد.

برای اطمینان از عدم آلرژی زا بودن وازلین برای پوست، بهتر است قبل از استفاده، آن را بر روی قسمت کوچکی از سینه تست کرد. درصورتیکه این تست موجب التهاب یا قرمزی پوست نشود، استفاده از آن برای کل سینه بلامانع خواهد بود.

آخرین ویرایش : 1400/10/05

لطفا جهت ثبت نظر وارد سایت شوید


    مشاهده کلینیک زیبایی