سایت بانوان زیبا

نظرات و تجربه های زیبایی خود را با دیگران به اشتراک بگذارید، منو سایت بانوان زیبا

کوکتل پوستی برای خال

کوکتل پوستی برای خال

کوکتل پوستی برای خال :

سلامت، شادابی و زیبایی پوست نقش بسیار مهمی در زیبایی چهره و کیفیت روحیه و اعتماد به نفس دارد. از طرفی پوست همواره در معرض آلودگی و آسیب قرار دارد که اگر به آنها توجه نشود، مشکلات متعددی در پی خواهد داشت. یکی از معضلاتی که برخی از افراد با آن درگیر هستند، وجود خال روی پوست است. از جمله روشهای رایج که در رفع خال روی پوست تاثیر ویژه‌ای دارد، استفاده از کوکتل های مزوتراپی است. امروزه استفاده از کوکتل پوستی برای خال از استقبال بسیاری خوبی برخوردار شده است.

 

کوکتل درمانی چیست :

قبل هر چیزی بهتر است تعریفی کلی از تکنیک کوکتل درمانی ارائه شود. کوکتل درمانی روشی است که در آن از موادی به نام کوکتل برای ترمیم و بازسازی پوست استفاده می شود. کوکتل ها سرشار از مواد مغذی، ویتامین ها و آنتی اکسیدان ها بوده و به صورت مایع تولید می شوند. این محصولات انواع مختلفی دارند و می توانند در زمینه های مختلف زیبایی پوست به کار گرفته شوند.

 

کوکتل درمانی خال روی پوست :

وجود خال روی پوست ممکن است برای هر فردی دلنشین نبوده و مورد علاقه وی نباشد. این افراد برای از بین بردن خال روی پوست خود تکنیک های مختلفی پیش رو دارند. در این میان، کوکتل درمانی یک روش موثر برای از بین بردن خال های پوستی محسوب می شود.

 

مزایای کوکتل پوستی برای خال :

به کارگیری کوکتل پوستی برای رفع و از بین بردن خال مزایای قابل توجهی به همراه دارد:

_ از کمترین عوارض برخوردار است

_ در مدت زمان کوتاهی انجام می گیرد

_ دارای بالاترین سرعت تاثیرگذاری است

_ تاثیر بالا و قابل توجهی دارد

_ برای خال های سطحی و عمیق پوست مناسب است

_ برای خال های مادرزادی و اکتسابی کاربرد دارد

_ همزمان باعث افزایش لطافت و شادابی پوست می شود

_ روشی امن و سالم است

_ قدرت درمان بسیار عمیقی دارد

 

کوکتل درمانی برای خال چگونه انجام میگیرد :

در تکنیک کوکتل درمانی برای خال، ابتدا یک کوکتل مناسب انتخاب شده و سپس فرایند درمان آغاز می شود. این تکنیک معمولاً همزمان با یکی از روش های جوانسازی پوست از جمله میکرونیدلینگ انجام می گیرد.

در این روش، پس از اینکه یکی از روشهای جوانسازی همچون میکرونیدلینگ روی پوست پیاده شد، پوست آماده دریافت کوکتل است. در این مرحله، کوکتل با استفاده از سرنگ از درون ظرف خارج شده و توسط انگشتان دست روی پوست ماساژ داده می شود.  این ماساژ موجب می‌شود تا مایع کوکتل به لایه زیرین پوست نفوذ کند.

مهمترین ویژگی که در تهیه و تولید کوکتل پوستی برای خال رعایت می شود، قابلیت آن در از بین بردن ریشه خال است. کوکتل پوستی مخصوص خال وقتی در لایه های زیرین پوست نفوذ می کند، در جهت حذف خال های پوستی عمل می کند.

 

قیمت کوکتل پوستی برای خال​​​​​​​ :

کوکتل پوستی خال با توجه به برند و کیفیت ساخت، با قیمت های متفاوتی عرضه می شود. نوع و کیفیت کوکتل پوستی مورد استفاده برای خال به طور مستقیم در نتیجه آن تاثیرگذار است. بنابراین برای داشتن یک عمل کوکتل درمانی موفق، لازم است کوکتلی با کیفیت و معتبر به کار برده شود.

آخرین ویرایش : 1400/10/04

لطفا جهت ثبت نظر وارد سایت شوید


    مشاهده کلینیک زیبایی