سایت بانوان زیبا

نظرات و تجربه های زیبایی خود را با دیگران به اشتراک بگذارید، منو سایت بانوان زیبا

لیزر سرد بعد از کاشت ابرو

لیزر سرد بعد از کاشت ابرو

لیزر سرد بعد از کاشت ابرو :

کاشت ابرو یک عمل زیبایی و اقدامی برای داشتن ابروهای پرپشت و طبیعی محسوب می شود. در این روش، ابروهای نازک و کم پشت به وسیله پیوند تار موهای طبیعی تقویت شده و پرپشت می شوند. عمل کاشت ابرو برای اینکه به نتیجه مثبت و رضایت بخش برسد، می بایست به درستی انجام شده و به خوبی تحت مراقبت قرار گیرد. در کنار تمام مراقبت های بعد از کاشت ابرو، تکنیک لیزر درمانی یکی از راههای تقویت کاشت ابرو محسوب می شود. امروزه لیزر سرد بعد از کاشت ابرو از اهمیت بالایی برخوردار بوده و توانسته است تاثیر قابل توجهی در کیفیت کاشت ابرو داشته باشد، بهتر است این روش را در صورت تجویز پزشکتان استفاده کنید.

 

لیزر سرد بعد از کاشت ابرو چیست :

لیزر درمانی بعد از کاشت ابرو عملی است که در جهت تقویت ریشه موهای کاشته شده و افزایش سلامت آنها انجام می گیرد. لیزری که بعد از کاشت ابرو به کار برده می شود کم قدرت و سرد است تا موجب آسیب فولیکول های کاشته شده نشود.

 

لیزر سرد چه تاثیری بر روی ابروی کاشته شده دارد :

در طول فرایند لیزر درمانی پس از کاشت ابرو، نوری کم توان به سمت پوست ابرو ساطع می شود. این اشعه ساطع شده توسط پوست و پیاز مو جذب می شود. نور جذب شده قدرت این را دارد که گردش خون را افزایش داده و فرایند بازسازی فولیکول ها را تقویت کند.

لیزر سرد با تحریک فرایند ریزش و رشد مجدد فولیکول های کاشته شده، موجب دسترسی به نتیجه زودرس و همچنین افزایش شادابی ابرو می شود. تمام عملکردهای لیزر سرد بعد از کاشت ابرو را می توان در خون رسانی و کلاژن سازی خلاصه کرد.

 

مزایای لیزر سرد بعد از کاشت ابرو :

لیزر سرد بعد از کاشت ابرو فواید و مزایای قابل توجهی دارد. برخی از این مزایا عبارتند از :

  • افزایش جریان خون زیر پوست ابرو
  • رساندن مواد مغذی و معدنی به ریشه موهای کاشته شده
  • افزایش کلاژن سازی
  • افزایش استحکام و ضخامت تار موهای کاشته شده
  • برطرف کردن مشکل ریزش ابرو
  • سرعت دادن به فرایند رشد ابرو
  • افزایش میزان گلبول های قرمز

 

زمان استفاده از لیزر سرد بعد از کاشت ابرو :

لیزر سرد بعد از کاشت ابرو می بایست به تجویز پزشک و تحت نظر وی انجام گیرد. زمان دقیق انجام لیزر نیز به تشخیص پزشک تعیین می شود. با این حال، گفتنی است که انجام لیزر سرد بلافاصله بعد از کاشت ابرو به هیچ عنوان توصیه نمی شود.

به طور کلی، لیزر سرد پس از کاشت ابرو زمانی مورد استفاده قرار می گیرد که بیمار اوج دوره نقاهت را سپری کرده باشد. به عبارتی، لیزر سرد تنها پس از گذشت مدت زمانی مشخص از عمل کاشت ابرو اجرا پذیر خواهد بود.

 

آیا انجام لیزر سرد بعد از کاشت ابرو درد دارد؟

لیزر درمانی که پس از کاشت ابرو انجام می شود، توان و قدرت پایینی دارد. از همین رو، در حین انجام لیزر سرد در این دوره، درد خاصی توسط بیمار احساس نمی شود. این محدودیت در قدرت لیزر درمانی پس از کاشت ابرو به دلیل حساسیت بالای گرافت های کاشته شده و احتمال آسیب دیدگی آنها است.

 

لیزر سرد بعد از کاشت ابرو در چند جلسه انجام می گیرد :

تعداد جلسات مورد نیاز برای لیزرتراپی پس از کاشت ابرو موضوعی است که می بایست توسط پزشک تعیین شود. پزشک متخصص با بررسی وضعیت فولیکول های کاشته شده، نوع درمان تقویتی و تعداد جلسات مورد نیاز را تجویز می کند. به طور کلی لیزردرمانی ممکن است در 3 یا 4 جلسه انجام گیرد. گفتنی است که انجام هر جلسه از لیزر سرد بعد از کاشت ابرو حدودا به 30 دقیقه زمان نیاز دارد.

 

هزینه لیزر سرد بعد از کاشت ابرو :

افرادی که مجاب به انجام لیزر سرد پس از کاشت ابرو هستند، می بایست برای هر جلسه از درمان هزینه مشخصی را پرداخت کنند. میزان هزینه هر جلسه از لیزرتراپی بر اساس عواملی خاص تعیین می شود و نمی توان مبلغ مشخصی را برای آن نام برد.

شهر، منطقه و موقعیت مکانی کلینیک زیبایی یکی از اصلی ترین فاکتورهای تاثیرگذار در هزینه لیزرتراپی است. علاوه بر این، سابقه متخصص و کیفیت تجهیزات مورد استفاده نیز بر هزینه تمام شده هر جلسه از لیزرتراپی تاثیر می گذارند.

آخرین ویرایش : 1400/09/22

لطفا جهت ثبت نظر وارد سایت شوید


    مشاهده کلینیک زیبایی