سایت بانوان زیبا

نظرات و تجربه های زیبایی خود را با دیگران به اشتراک بگذارید، منو سایت بانوان زیبا

قرص آناهیل برای کاشت ابرو و بعد از کاشت

قرص آناهیل برای کاشت ابرو و بعد از کاشت

قرص آناهیل برای کاشت ابرو :

کاشت ابرو تکنیکی است که جهت جبران ابروهای ریخته شده به کار می رود. با توجه به برش ها و خراش هایی که در طی فرایند کاشت ابرو ایجاد می شود، این عمل نیاز به مراقبت هایی دارد. این مراقبت ها با هدف تسریع فرایند بهبودی و همچنین رسیدن به نتیجه بهتر انجام می گیرند. یکی از نکاتی که بعد از عمل کاشت ابرو باید مورد توجه قرار گیرد، مصرف مرتب داروهای تجویز شده توسط پزشک است. قرص آناهیل بعد از کاشت ابرو یکی از رایج ترین داروهایی است که توسط پزشک برای دوران نقاهت تجویز می شود، و به صورت خودسرانه نباید استفاده شود.

 

قرص آناهیل چیست :

آناهیل یک داروی کاملا گیاهی است که به صورت کپسول تولید و ارائه می شود. برای تهیه و تولید قرص آناهیل از میوه آناناس استفاده می شود. این دارو معمولا برای دوره مراقبت های پس از عمل های زیبایی تجویز می شود و می بایست زیر نظر پزشک مصرف شود. برخی از ویژگی های قرص آناهیل عبارتند از :

  • ضد التهاب
  • ضد تورم
  • مسکن دردهای پوستی
  • ترمیم کننده زخم و سوختگی
  • تسریع دهنده دوره بهبودی

 

کاربرد قرص آناهیل برای کاشت ابرو :

قرص آناهیل با توجه به خواصی که دارد، از استفاده رایجی برای بعد از عمل های زیبایی از جمله کاشت ابرو برخوردار است. قرص آناهیل بعد از کاشت ابرو شامل دو کاربرد مهم است :

1- کوتاه کردن دوره نقاهت :

 مصرف قرص آناهیل پس از کاشت ابرو موجب می شود تا زخم های روی پوست با سرعت بیشتری بازسازی شوند. این قرص با ترمیم به موقع زخم ها، از بروز عفونت پیشگیری می کند.

2- حفاظت از فولیکول های فعال :

قرص آناهیل علاوه بر کوتاه کردن دوره نقاهت، در حفاظت از فولیکول های فعال ابرو نیز موثر است. به عبارت دیگر، فولیکول های موی ابرو به دلیل قرار گرفتن در معرض خطر ضربه حین فرایند کاشت ابرو مستعد آسیب هستند. کپسول آناهیل با خاصیتی که دارد، از آسیب دیدن فولیکول های سالم جلوگیری می کند.

 

نحوه مصرف قرص آناهیل بعد از کاشت ابرو :

دستور مصرف داروی آناهیل تنها توسط پزشک تعیین شده و در اختیار بیمار قرار می گیرد. به طور کلی، توصیه می شود که از مصرف خودسرانه قرص آناهیل خودداری کرده و راهنمایی های لازم را از پزشک دریافت کرد.

با این وجود، برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد نحوه مصرف قرص آناهیل می توان توضیحاتی را ارائه داد. به طور میانگین، قرص آناهیل حدود 1، 2 و یا 3 نوبت در طول شبانه روز مصرف می شود. زمان مصرف این دارو نیز حدودا یک الی دو ساعت قبل از غذا خواهد بود.

 

عوارض مصرف قرص آناهیل پس از کاشت ابرو :

عوارضی که احتمال بروز پس از مصرف قرص آناهیل دارند، در هر فردی متفاوت است. گاهی نیز ممکن است بیمار هیچگونه عارضه ای را با مصرف این دارو احساس نکند. مهمترین عوارض مصرف قرص آناهیل پس از کاشت ابرو عبارتند از :

  • احساس سردرد و سرگیجه
  • حالت تهوع
  • اسهال

درصورتیکه بروز این عوارض شدت بالایی داشته باشند، بهتر است به پزشک مربوطه مراجعه کرد. لازم به ذکر است که مصرف این دارو با داروهای جانبی ممکن است تداخل ایجاد کرده و منجر به بروز عوارض جدی شود. از همین رو است که مصرف قرص آناهیل بدون بررسی و معاینه پزشکی به هیچ عنوان توصیه نمی شود.

آخرین ویرایش : 1400/09/20

لطفا جهت ثبت نظر وارد سایت شوید


    مشاهده کلینیک زیبایی