سایت بانوان زیبا

نظرات و تجربه های زیبایی خود را با دیگران به اشتراک بگذارید، منو سایت بانوان زیبا

رشد ابرو با قرص ال دی ld

رشد ابرو با قرص ال دی ld

رشد ابرو با قرص ال دی :

ابروها از اجزای تاثیرگذار در زیبایی چهره محسوب می شوند. هر فردی دارای طرح و فرم متفاوتی از ابرو بوده و معمولا در مقطعی از زمان درگیر ریزش ابرو می شود. ریزش ابرو دردسرهای فراوانی به همراه دارد و ممکن است احیا ابروهای ریخته شده نیز پیچیده باشد. روش های گوناگونی برای تحریک رشد ابرو وجود دارد که بهتر است به موقع مورد استفاده قرار بگیرند. رشد ابرو با قرص ال دی جای بحث فراوانی دارد که در این مقاله به جزئیاتی از آن پرداخته ایم.

 

قرص ال دی چیست :

ال دی یک قرص رایج ضد بارداری و حاوی هورمون های استروژن و پروژسترون است. این قرص در حالت معمول به صورت خوراکی و به تجویز پزشک مصرف می شود. استفاده از قرص ال دی برای رشد ابرو دارای رویکرد متفاوتی است.

 

میزان تاثیرگذاری قرص ال دی بر رشد ابرو :

در رابطه با تاثیر یا عدم تاثیر قرص ال دی بر تقویت رشد ابرو، نظرات مثبت و منفی متفاوتی وجود دارد. ادعا درمورد تاثیرگذاری قرص ال دی در رشد موهای ابرو به دلیل ترکیبات هورمونی موجود در این قرص است. به طور کلی، قرص ال دی توانسته است رضایت برخی از افراد را در زمینه تقویت رشد ابرو کسب کند.

برخی نیز معتقدند که رشد پر پشت شدن ابرو با قرص ال دی امکان پذیر نیست. این دسته از افراد بر این باورند که میزان هورمون قرص ال دی که از طریق پوست توسط ریشه ابرو جذب می شود، بسیار ناچیز و بدون تاثیر است.

 

نحوه استفاده از قرص ال دی برای رشد ابرو :

اگر هدف از مصرف قرص ال دی تقویت و تحریک رشد ابروها باشد، باید آن را به شکل موضعی مصرف کرد. البته مصرف خوراکی این قرص نیز می تواند در پرپشت شدن موها و ابروها نیز موثر باشد. با این حال، تاکید این است که مصرف خوراکی و به شکل مالیدن روی ابروها، تنها و تنها تحت نظر و تجویز و اجازه پزشک انجام گیرد.

جهت استفاده از این قرص، ابتدا آن را پودر کرده و در مقدار کمی آب حل می کنیم. سپس این محلول رشد ابرو با قرص ال دی، روی ابروها مالیده می شود. در مرحله بعد، ابروها پس از حدود 1 تا 2 ساعت شسته می شوند. نکته مهمی که وجود دارد این است که از قرار گرفتن قرص ال دی روی ابروها برای مدت زمان طولانی باید پرهیز کرد.

 

مزایای تقویت رشد ابرو با قرص ال دی :

_ این قرص موجب افزایش گردش خون می شود.

_ قابلیت تاثیرگذاری در مدت زمان کوتاه دارد.

_ رشد سریع ابرو با قرص ال دی طبق گفته بعضی از کسانی که استفاده کرده اند امکان پذیر است.

_ مصرف موضعی قرص ال دی با هدف رشد ابرو، هم برای آقایان و هم برای خانم ها مناسب است.

_ استفاده از آن بسیار آسان و ارزان است.

 

معایب تقویت رشد ابرو با قرص ال دی :

استفاده از قرص ال دی برای رشد ابرو زمانی دارای معایب خواهد بود که بیش از حد متعادل مورد استفاده قرار گیرد. برخی از این معایب عبارتند از:

  • سوخت ابروها
  • تضعیف شدن ریشه ابروها و ریزش آنها
  • بروز جوش و آکنه در ناحیه مورد تماس

 

شاید بتوان گفت بهترین روش برای داشتن ابرو های طبیعی پرپشت و زیبا، کاشت ابرو می باشد، می توانید مجموعه زیبایی سایت را مشاهده کنید و به کاشت ابرو به عنوان روشی خوب استفاده کنید.

آخرین ویرایش : 1400/09/19

لطفا جهت ثبت نظر وارد سایت شوید


    مشاهده کلینیک زیبایی