سایت بانوان زیبا

نظرات و تجربه های زیبایی خود را با دیگران به اشتراک بگذارید، منو سایت بانوان زیبا

کاشت ابروی طبیعی و دائمی چگونه است

کاشت ابروی طبیعی و دائمی چگونه است

کاشت ابروی طبیعی و دائمی چگونه است :

داشتن ابرو های طبیعی و پرپشت می تواند تاثیر بسیار زیادی بر روی زیبایی شما داشته باشد، اما به دلایل زیادی مثل استرس، تغذیه نامناسب، برخی بیماری ها، استفاده از روش های آرایشی نامناسب و... ممکن است ابرو های شما دچار ریزش شوند، در این صورت شما می توانید با کاشت ابرو صاحب ابروهای طبیعی، دائمی با طرح و مدل دلخواهتان شوید.

 

کاشت ابرو چیست :

کاشت ابرو روشی می باشد که موهایی که بیشترین شباهت به موهای ابرو را دارند از قسمت های مختلف بدن مثل پشت سر و گوش و در بعضی مواقع کناره های ران برداشته می شود و به ناحیه ابرو پیوند زده شده و کاشته می شود.

 

کاشت ابرو به چند روش انجام میشود :

روش های مختلفی برای کاشت ابرو وجود دارد، در سایت بانوان زیبا با همه روش ها کاشت ابرو انجام می شود، در زیر برخی از مهمترین روش های کاشت ابرو را ببینید.

 • روش fut
 • روش fit
 • روش sut
 • روش bht
 • میکروگرافت
 • ترکیبی

بهتر است روش کاشت ابرو را به پزشکتان بسپارید تا روشی که برای شما مناسب می باشد را انتخاب کند، مثلا روشی برای کسی که بانک موی خوبی داشته باشد با کسی که بانک موی ضعیفی داشته باشد می تواند متفاوت باشد و نتیجه متفاوتی به همراه داشته باشد.

 

کاشت ابروی طبیعی و دائمی چه مدت طول می کشد؟

این موضوع که کاشت ابرو چقدر زمان میبره، چند ساعت و چه مدت طول میکشد، باید گفت زمان انجام کاشت ابرو تقریبا شش ساعت می باشد که ممکن است کمی کمتر و یا بیشتر باشد.

 

کاشت ابرو مردانه و زنانه چه تفاوتی دارد؟

می توان گفت فرایند کاشت ابروی مردانه و زنانه مشابه می باشد، تنها طرح و مدل کاشت ابرو مردان متفاوت می باشد که مردانه و متناسب با صورت آقایان با سلیقه خودشان انتخاب می شود، قیمت کاشت ابرو مردانه با زنانه نیز تفاوتی ندارد. در این کلینیک برای خانم ها و آقایان کاشت ابرو انجام می شود.

 

طرح و مدل کاشت ابرو چگونه است ؟

می توان گفت مدلهای کاشت ابرو بسیار متنوع و متناسب با هر صورت می تواند انتخاب شود. در این کلینیک ابتدا طرح و مدل ابرو بر اساس صورت شما پیشنهاد می شود و با مداد برای شما کشیده می شود تا شما از میان طرح های پیشنهادی یکی را انتخاب کنید، شما حتی می توانید عکس طرح مورد نظرتان را با خود بیاورید تا همان طرح انجام شود و یا حتی خودتان طراحی را انجام دهید، انتخاب طرح دقیقا با انتخاب و سلیقه شما انجام می شود. در زیر می توانید مدل های گوناگون کاشت ابرو را ببینید.

 • مدل کاشت ابرو دخترانه
 • مدل کاشت ابرو طبیعی
 • مدل کاشت ابرو برای صورت کشیده
 • مدل کاشت ابرو برای صورت گرد
 • مدل کاشت ابروی پهن
 • مدل کاشت ابروی ظریف
 • مدل کاشت ابروی بلند
 • مدل کاشت ابروی مردانه

 

خواب ابرو بعد از کاشت چگونه می باشد؟

خواب ابروی کاشته شده باید دقیقا مثل ابرو های طبیعی باشد، خواب کاشت ابرو نباید به اصطلاح دچار سیخ شدگی شود، علت سیخ شدن ابرو بعد از کاشته شدن می تواند به مهارت کم کلینیکی که انتخاب کرده اید برگردد، خواب ابرو پس از کاشت باید به صورت زیر باشد.

ابرو ها را می توان به سه قسمت تقسیم کرد که در شکل بالا می توانید مشاهده کنید.

سر ابرو :

سر ابرو ها را می توان داخلی ترین قسمت ابرو در نظر گرفت که خواب آن باید به سمت بالا باشد و بهتر است تراکم آن کمی کمتر از تنه ابرو باشد که موجب زیبایی ابرو خواهد شد.

تنه ابرو :

قسمت میانی ابرو می باشد که خواب آن باید به سمت طرفین با درجه ای متناسب با طرح انتخابی شما باشد، متراکم بودن بیشتر این قسمت باعث زیبایی بیشتر ابروی شما خواهد شد.

دم ابرو :

قسمت انتهایی ابرو می باشد که معمولا خواب آن با درجه بیشتری رو به پایین و طرفین می باشد، همچنین از نظر تراکم بهتر است تراکم کمتری نسبت به سر و تنه ابرو داشته باشد که این موضوع باز به شرایط صورت و طرح شما بستگی دارد.

 

مزایا و معایب کاشت ابرو چیست ؟

عمل جراحی زیبایی کاشت ابرو نیز همانند هر عمل زیبایی می تواند مزایا و معایبی داشته باشد، در خصوص معایب و مزایای کاشت ابرو در زیر ابتدا مزایا کاشت ابرو را ببینید :

طرح و شکل ابرو با سلیقه شما انتخاب می شود که می تواند زیبایی بسیار زیادی به شما هدیه دهد.

طبیعی بودن : زیبایی ابروهای طبیعی را نمیتوان با هیچ روش دیگری مقایسه کرد.

دائمی بودن : کاشت ابرو روشی دائمی و قابل رشد می باشد که دیگر نیازی به پرداخت هزینه و تحمل درد برای روش های گوناگون و موقت نخواهید داشت.

قابل اصلاح بودن : با توجه به اینکه ابروهای کاشته شده قابل رشد می باشند می توانید هر بار با اصلاح کردن و آرایش کردن مدل ها و طرح های مختلفی داشته باشید.

مقاومت بالای ابروهای کاشته شده : ابرو های کاشته شده بعد از یکسال مقاومت بیشتری نسبت به ابروهای عادی دارند.

 

عوارض کاشت ابرو چیست؟

در خصوص عوارض جانبی کاشت ابرو می توان گفت عوارض بعد از کاشت ابرو بسیار خفیف و طبیعی و موقتی می باشند که در زیر می توانید برخی از مهمترین عوارض بعد کاشت ابرو را مشاهده کنید : ( دقت داشته باشید که عوارض احتمالی می باشند )

ممکن است تا چند روز اول ابرو کمی متورم شود.

_ ابروی کاشته شده ممکن است تا دو ماه اول ریزش داشته باشد که کاملا طبیعی می باشد، البته ممکن است در برخی افراد ریزش نداشته باشیم و در برخی به طور کامل ریخته شود.

احتمال خونریزی : احتمال خونریزی در کاشت ابرو وجود دارد که معمولا بسیار کم و در حد چند قطره می باشد.

_ احتمال عفونت : در صورت عدم رعایت بهداشت و عدم مصرف به موقع دارو های تجویز شده ممکن است ابروی کاشته شده دچار عفونت شود که در این صورت باید سریعا به پزشک مراجعه کنید.

 

فاز ریزش کاشت ابرو چگونه است ؟

در خصوص فاز ریزش بعد از کاشت ابرو در جواب به این سوال که آیا بعد از کاشت ابرو ریزش دارد و آیا ریزش ابرو بعد از کاشت طبیعی می باشد باید گفته بله طبیعی می باشد،مراحل رشد ابروی کاشته شده به اینصورت است که بعد از کاشت ابرو معمولا تا دو ماه اول ریزش داریم، از ماه سوم رشد شروع می شود و از ماه نهم تا یازدهم طبیعی خواهند شد، این نوع ریزش حالت طبیعی و معمول می باشد.

 

چه کسانی نباید کاشت ابرو انجام دهند ؟

بهتر است بدانید کاشت ابرو برای چه کسانی مناسب نیست و ممنوعیت کاشت ابرو برای چه کسانی وجود دارد، ما برخی موارد رایج که برای کاشت ابرو ممنوعیت ایجاد می کنند را در زیر آورده ایم، اما پزشکتان را از سوابق بیماریتان به طور کامل آگاه کنید.

 • دوران بارداری و شیردهی.
 • افرادی که قند خون دارند.
 • افرادی که فشار خون دارند.
 • افرادی که داروهای خاص مصرف می کنند.
 • افرادی که دچار اختلال روانی موکنی هستند.
 • افرادی که ریزش موی سکه ای دارند.
 • افرادی که موی سفید دارند.
 • سوابق پزشکیتان را به طور کامل در هنگام ویزیت مطرح کنید.

 

رشد ابروی کاشته شده چگونه است؟

با توجه به اینکه جنس موهای برداشته شده از جنس موهای سر می باشد و رشد موهای سر در حالت طبیعی بیشتر از موهای ابرو می باشد، پس در طبیعی می باشد که در یکسال اول رشد ابروی کاشته شده کمی بیشتر از حالت معمولی باشد که نیاز به اصلاح کردن خواهد داشت، برای اصلاح در یکسال اول فقط از قیچی استفاده کنید و از موچین و موارد مشابه استفاده نکنید، بعد از گذشت تقریبا یکسال ابروهای کاشته شده رشدشان به همان شکل رشد طبیعی ابرو تبدیل خواهد شد.

 

مراقبت های قبل و بعد از کاشت ابرو چیست؟

برای گرفتن بهترین نتیجه از کاشت ابرو بهتر است مراقبت های قبل از کاشت ابرو و مراقبت های بعد از کاشت ابرو را به خوبی انجام دهید، در پایین مهمترین نکات و اقدامات قبل از کاشت ابرو و برای دانستن این موضوع که قبل از کاشت ابرو چه باید کرد و همچنین مراقبت های بعد از کاشت ابرو را در نظر گرفته ایم.

 

مراقبت های قبل از کاشت ابرو :

مطلع کردن پزشک از سوابق بیماری :

پزشکتان را به طور کامل از سوابق بیماریتان مطلع کنید تا بتواند به درستی داروهای مورد نیاز را برای شما تجویز کند.

آزمایشات قبل از کاشت ابرو :

آزمایش قبل از کاشت ابرو را به درستی و طبق درخواست پزشکتان انجام داده و نتایج آزمایش قبل کاشت ابرو رو به موقع در اختیار پزشکتان قرار دهید.

استراحت کافی :

قبل از کاشت ابرو استراحت کافی داشته باشد تا در روز عمل احساس خستگی نکنید.

تمیز بودن سر و صورت :

قبل از کاشت ابرو دوش بگیرید و سر و صورتتان کاملا تمیز باشد.

 

مراقبت های بعد از کاشت ابرو چیست :

لطفا در فایل صوتی گوش کنید.

آخرین ویرایش : 1400/09/14

لطفا جهت ثبت نظر وارد سایت شوید


  مشاهده کلینیک زیبایی