سایت بانوان زیبا

نظرات و تجربه های زیبایی خود را با دیگران به اشتراک بگذارید، منو سایت بانوان زیبا

تزریق ژل لب مدل قلوه ای

تزریق ژل لب مدل قلوه ای

تزریق ژل لب مدل قلوه ای :

تزریق ژل لب  نوعی عمل زیبایی محسوب می شود و هدف آن فرم دهی و حجم دهی به لبها است. تزریق ژل به لب را می توان به مدل های متنوع از جمله نچرال، فانتزی یا عروسکی، سه دکمه، چاکدار و قلوه ای انجام داد. هر یک از این مدل ها دارای فرم منحصر به فردی بوده و به حجم متفاوتی از فیلر جهت تزریق نیاز دارند. تزریق ژل لب مدل قلوه ای از جمله مدلهای پرطرفداری است که امروزه به خوبی مورد استقبال قرار گرفته است.

 

تزریق ژل لب مدل قلوه ای چیست :

در تزریق ژل لب مدل قلوه ای، حجم لبها افزایش یافته و فرم دهی میشوند. میزان حجم دهی به لبها در مدل قلوه ای، در مقایسه با سایر مدل های تزریق ژل لب بیشتر است.  البته با استفاده از تزریق ژل لب مدل قلوه ای میتوان ناهماهنگی و ناقرینگی لب را نیز از بین برد.

در این مدل از تزریق ژل لب، حجم دهی هم برای لب بالا و هم برای لب پایین به صورت کاملا متناسب انجام می گیرد. گفتنی است که اگر میزان حجم دهی به لب بالا و پایین کاملاً یکسان باشد، مدل تزریق ژل لب به مدل اردکی تغییر خواهد یافت.

 

تزریق ژل لب مدل قلوه ای در چند جلسه انجام میگیرد :

تزریق ژل لب مدل  قلوه ای جهت رسیدن به نتیجه بهتر و طبیعی تر، بهتر است در چند جلسه انجام گیرد. چرا که تزریق یکباره حجم بالایی از فیلر، ممکن است جلوه مصنوعی به لبها بدهد.

به طور کلی تزریق ژل به لب برای رسیدن به مدل قلوه ای در یک جلسه و ترمیم آن نیز در یک جلسه جداگانه انجام می گیرد.  با این حال اگر شدت حجم دهی به لب ها بالا باشد، بهتر است جلسات تزریق ژل لب تا سه جلسه افزایش پیدا کند.

 

برای تزریق ژل لب مدل قلوه ای چه میزان فیلر مورد نیاز است​​​​​​​ :

میزان فیلر مورد نیاز در تزریق ژل لب مدل قلوه ای تقریباً دلخواه بوده و بر اساس میزان حجم دهی تعیین می شود. به طور میانگین یک سی سی فیلر برای تزریق ژل لب مدل قلوه ای در جلسه اول کافیست. اما اگر متقاضی مایل به حجم دهی بیشتر لب ها باشد، میزان فیلر ممکن است تا دو سی ‌سی نیز افزایش یابد.

 

تزریق ژل لب مدل قلوه ای چاکدار :

تزریق ژل لب مدل قلوه ای چاکدار ترکیبی از تزریق ژل لب مدل قلوه ای و تزریق ژل لب مدل چاکدار است. در این مدل، تزریق فیلر به گونه ای انجام می گیرد که یک چاک یا شکاف در مرکز و وسط لب پایین ایجاد شود. لازم به تاکید است که این چاک، تنها روی لب پایینی ایجاد شده و دخالتی در فرم لب بالایی نخواهد داشت. بنابراین در تزریق ژل لب مدل قلوه ای چاکدار، لبها هم برجسته شده و هم یک شیار بر روی لب پایین اعمال می شود.

 

ماندگاری تزریق ژل لب مدل  قلوه ای​​​​​​​ :

مدت ماندگاری ژل لب مدل قلوه ای پس از تزریق، بر اساس نوع فیلر بکار رفته متفاوت است:

  • ژل لب موقت :

در صورتی که فیلر انتخابی در تزریق ژل لب از نوع هالورونیک اسید باشد، ماندگاری آن موقت و به مدت ۶ تا ۹ ماه خواهد بود. گفتنی است که این نوع فیلرها مناسب ترین فیلر برای تزریق به لب هستند و عوارض خاصی در پی نخواهند داشت.

  • ژل لب نیمه دائم :

تزریق ژل لب را می توان با استفاده از  فیلر هایی انجام داد که ماندگاری طولانی دارند. این نوع فیلرها توانایی ماندگاری تا دو سال را نیز دارند.

البته گفتنی است که ماندگاری تزریق ژل لب مدل قلوه ای علاوه بر نوع فیلر، بر چگونگی مراقبت های بعد از تزریق ژل و همچنین سیستم سوخت و ساز بدن هر فرد بستگی دارد.

 

مراقبت های بعد از تزریق ژل لب مدل قلوه ای​​​​​​​ :

تزریق ژل لب در هر مدلی که باشد، برای رسیدن به نتیجه بهتر و داشتن ماندگاری طولانی تر، نیاز به مراقبت های ویژه ای دارد. این مراقبت ها را می بایست حداقل تا  یک الی دو هفته پس انجام تزریق ژل مورد توجه قرار داد.

  • پرهیز از ماساژ، دستکاری و اعمال فشار به لب
  • پرهیز از قرار گرفتن زیر نور مستقیم آفتاب
  • خودداری از انجام ورزش و فعالیت های سنگین
  • خودداری از خوردن غذاهای سفت و سنگین
  • تمیز نگه داشتن لب ها

لازم به ذکر است که بروز عوارضی همچون کبودی و التهاب در ناحیه لب پس از تزریق ژل کاملاً طبیعی است. از همین رو، برای مشاهده نتیجه نهایی عمل تزریق ژل لب مدل قلوه ای بهتر است صبور بود تا این کبودی ها از بین برود.

 

فیلم تزریق ژل به لب مدل قلوه ای :

جهت مشاهده فیلم تزریق ژل به لب مدل های گونانون بر روی مشاهده متخصص زیبایی کلیک کنید و سپس در قسمت فیلم ها ، نگاه کنید.

 

قیمت تزریق ژل لب مدل قلوه ای :

قیمت تزریق ژل لب مدل جلوه ای بر اساس فاکتورهایی خاص از جمله موارد زیر تعیین می شود:

تعداد جلسات لازم برای تزریق

مقدار فیلر مورد استفاده

کیفیت یا برند فیلر تزریقی

موقعیت مکانی کلینیک

سابقه و مهارت متخصص زیبایی

آخرین ویرایش : 1400/09/12

لطفا جهت ثبت نظر وارد سایت شوید


    مشاهده کلینیک زیبایی