سایت بانوان زیبا

نظرات و تجربه های زیبایی خود را با دیگران به اشتراک بگذارید، منو سایت بانوان زیبا

فیلر لب روسی و کره ای و نورامیس و رووفیل چیست و چقدر ماندگاری دارد

فیلر لب روسی و کره ای و نورامیس و رووفیل چیست و چقدر ماندگاری دارد

فیلر لب :

امروزه تکنیک های مختلف و متفاوتی برای افزایش جذابیت و زیبایی چهره ابداع شده اند. تنوع این تکنیک ها به قدری است که هر یک از نقاط مختلف صورت و حتی بدن می توانند تحت تاثیر تغییرات دلخواه قرار بگیرند. در میان این تکنیک ها، عمل تزریق فیلر لب تکنیکی است که به جهت افزایش زیبایی لبها کاربرد فراوانی یافته است.

 

فیلر لب چیست :

فیلر لب یک بافت نرم پرکننده است که در جهت حجم دهی و فرم دهی به لب ها مورد استفاده قرار می گیرد. تزریق فیلر لب علاوه بر جلوه زیبایی که به لبها می بخشد، برای رفع عیوب ظاهری لبها نیز کاربرد دارد. به عنوان مثال، فیلر لب می تواند در رفع عدم تقارن و چین و چروک اطراف لبها کارایی بسیاری داشته باشد.

 

تزریق فیلر لب چگونه انجام میگیرد :

فرایند تزریق فیلر لب پیچیدگی خاصی ندارد و می‌تواند در عرض ۱۵ تا ۲۰ دقیقه انجام شود. تزریق فیلر لب، با ضد عفونی لبها و اعمال بی‌حسی روی لبها آغاز می شود. در این تکنیک، ماده حجم دهنده توسط سوزن های ظریف به نقاط مختلف لب تزریق می شود.

 

بهترین فیلر برای تزریق لب کدام است :

فیلرهای قابل تزریق به لب شامل دو دسته فیلرهای موقت و فیلرهای نیمه دائم یا دائم هستند. سابقه نشان داده است که فیلرهای موقت انتخاب بهتر و مناسب تری برای تزریق به لب محسوب می شوند. فیلرهای موقت این مزیت را دارند که در صورت عدم رضایت از نتیجه تزریق لب، قابلیت برگشت پذیری دارند.

انواع مختلفی از فیلرهای موقت را برای تکنیک تزریق لب می توان به کار برد. با این حال بهترین فیلر جهت استفاده در فرآیند تزریق لب، فیلری است که بر پایه هیالورونیک اسید ساخته شده باشد. اسید هیالورونیک ماده‌ای است که به طور طبیعی در بدن انسان وجود دارد و تزریق مجدد آن به بدن، اختلالی در سلامتی ایجاد نخواهد کرد.

 

فیلر لب چقدر ماندگاری دارد​​​​​​​ :

مدت ماندگاری فیلر لب پس از تزریق، وابسته به سوخت و ساز بدن متغیر است. علاوه بر این، کیفیت و نحوه تزریق فیلر نیز در مدت ماندگاری آن تاثیرگذار است. به طور میانگین و در حالت استاندارد، تزریق فیلر لب با ژل بر پایه هیالورونیک اسید به مدت شش ماه ماندگاری دارد.

 

مدل های تزریق فیلر لب​​​​​​​ :

تزریق فیلر یا ژل به لب می تواند در مدل های متنوعی انجام گیرد. به عبارت دیگر، هر فردی متناسب با سلیقه و علاقه خود، مجاز است یک فرم دلخواه برای لبهای خود برگزیند.

  • فیلر لب مدل طبیعی :

تزریق ژل لب مدل طبیعی یا نچرال همانطور که از نامش پیداست، به لبها فرمی کاملا طبیعی می بخشد. این مدل از تزریق فیلر، معمولا با هدف رفع ایرادات ظاهری لبها انجام می گیرد.

  • فیلر لب مدل روسی :

در این مدل از فیلر لب، ناحیه خط لب بالایی تحت تزریق ماده پرکننده قرار می گیرد. میزان تزریق در این مدل از فیلر لب، به مقدار کاملا استاندارد است. بنابراین در تکنیک فیلر لب روسی، لبها جلوه ای طبیعی خواهند داشت.

  • فیلر لب مدل باربی :

در تزریق فیلر لب مدل باربی و یا عروسکی، از حجم بالایی از ژل استفاده می شود. در این مدل، لب پایینی بیش از لب بالایی حجم دهی می‌شود.

  • فیلر لب مدل گرد :

در تزریق ژل مدل گرد، بیشترین میزان حجم دهی در بخش میانی لب بالا و پایین انجام می گیرد.

  • فیلر لب مدل  قلوه ای :

در این مدل از تزریق فیلر لب، لب بالا و لب پایین به طور یکسان حجم دهی می شوند.

 

فیلر لب کره ای :

انتخاب یک برند مناسب برای اجرای تکنیک تزریق فیلر لب بسیار حائز اهمیت است. فیلر لب را می توان به گونه ای انتخاب کرد که هم هزینه مقرون به صرفه و هم کیفیت لازم را دارا باشد. یکی از فعال ترین کشورهایی که تولید مناسبی در زمینه فیلرهای لب دارد، کشور کره جنوبی است. 

دو نمونه از مهمترین فیلرهایی که با بروز ترین تکنولوژی ها توسط این کشور به تولید می‌رسند عبارتند از:

  • فیلر لب نورامیس
  • فیلر لب رووفیل

 این دو فیلر لب، از پرکاربردترین فیلرهایی هستند که در تکنیک تزریق لب به کار برده می شوند. از مهمترین نقاط قوت این فیلرها می توان به ماندگاری بالای آنها و رسیدن به نتیجه سریع بعد از تزریق اشاره کرد.

 

قیمت فیلر لب :

هزینه تزریق فیلر لب بر اساس حجم ژل تزریق شده تعیین می‌شود. البته کیفیت ماده پرکننده نیز تاثیر بسزایی در هزینه تمام شده تزریق فیلر لب خواهد داشت. گفتنی است که برای داشتن یک تزریق فیلر لب موفقیت آمیز و ایده‌آل، بهتر است از فیلرهای با کیفیت استفاده کرد. فیلرهایی که صرفاً هزینه بسیار پایینی داشته و کارایی لازم را نداشته باشند، موجب بد فرمی لب ها شده و حتی برای سلامتی خطرناک خواهند بود.

آخرین ویرایش : 1400/09/09

لطفا جهت ثبت نظر وارد سایت شوید


    مشاهده کلینیک زیبایی