سایت بانوان زیبا

نظرات و تجربه های زیبایی خود را با دیگران به اشتراک بگذارید، منو سایت بانوان زیبا

دیجیتال بلیدینگ چیست

دیجیتال بلیدینگ چیست

دیجیتال بلیدینگ چیست :

آرایش صورت یک فرایند روتین است که در برنامه روزانه اکثر بانوان قرار دارد. امروزه تکنیک هایی ابداع شده اند که فرایند آرایش کردن را ساده تر کرده اند. این تکنیک ها آرایش صورت را به شکلی انجام می دهد که ماندگاری طولانی مدت دارند. یکی از رایج ترین این تکنیک ها، تکنیک دیجیتال بلیدینگ است. دیجیتال بلیدینگ یک روش نیمه دائم برای آرایش صورت است که آرایش صورت را راحت تر کرده و با شست و شو از بین نمی رود.

 

دیجیتال بلیدینگ چیست :

دیجیتال بلیدینگ تکنیکی است که در آن رنگدانه های با کیفیت زیر پوست انتقال داده می شود. این رنگدانه ها خاصیتی دارند که می توانند برای مدت طولانی ماندگاری داشته باشند. کاشت رنگدانه زیر پوست توسط دستگاه و سوزن های مخصوص انجام می گیرد.

دیجیتال بلیدینگ جلوه ای بسیار طبیعی دارد و از ظرافت بالایی برخوردار است. از طرفی، دیجیتال بلیدینگ نسبت به سایر روش های مشابه، دارای امنیت بیشتری بوده و آسیب کمتری به پوست می رساند. دیجیتال بلیدینگ را می توان روی سه نقطه ابروها، چشم ها و لب ها اجرا کرد.

 

دیجیتال بلیدینگ ابرو :

ریزش موی ابرو اتفاقی بسیار رایج است که به راحتی از میزان زیبایی ابروها می کاهد. انواع مختلفی از روش های اصلاح نیمه دائم ابروها وجود دارد که دیجیتال بلیدینگ یکی از بهترین آنهاست.

دیجیتال بلیدینگ ابرو موجب رفع ناقرینگی ابروها شده و ابروها را پرپشت نشان می دهد. این روش، یک جایگزین مناسب برای ابروهای از دست رفته است. طراحی ابروها در تکنیک دیجیتال بلیدینگ کاملا دلخواه بوده و به انتخاب فرد انجام می گیرد.

 

دیجیتال بلیدینگ چشم  :

اجرای دیجیتال بلیدینگ روی چشم ها از رواج بالایی برخوردار است. با استفاده از دیجیتال بلیدینگ می توان خط چشم و سایه دائم برای چشم ها ترسیم کرد. علاوه بر این، دیجیتال بلیدینگ چشم در اصلاح خط چشم های رسم شده قدیمی نیز کاربرد دارد.

 

دیجیتال بلیدینگ لب  :

لب ها نقاطی از بدن هستند که ممکن است دچار عدم قرینگی، جای زخم و یا اختلال در رنگ شوند. تمام این دسته از ایرادات لبها قابل رفع با روش دیجیتال بلیدینگ هستند. رنگدانه هایی که در دیجیتال بلیدینگ لب تزریق می شوند، متناسب با رنگ لبها انتخاب می شوند. دیجیتال بلیدینگ لب موجب آرایش دائمی لبها شده و نیاز به استفاده از رژ لب از بین می رود.

 

ماندگاری دیجیتال بلیدینگ :

مدت ماندگاری دیجیتال بلیدینگ به کیفیت رنگدانه ها، نوع پوست و مراقبت های بعد از انجام آن بستگی دارد. این روش از آرایش صورت اگر با استانداردهای لازم انجام گیرد، به مدت یک الی دو سال ماندگار خواهد بود. پس از گذشت دو سال می توان شاهد کاهش تاثیر رنگدانه ها و محو شدن آنها بود.

 

عوارض دیجیتال بلیدینگ :

دیجیتال بلیدینگ در هر نقطه از صورت که انجام شود، دارای عوارضی خواهد بود که البته کاملا موقت هستند. بروز عوارضی همچون التهاب، پوسته پوسته شدن، سوزش و خارش پس از دیجیتال بلیدینگ اتفاقی طبیعی است.

 

مراقبت های بعد از دیجیتال بلیدینگ :

برای اینکه دیجیتال بلیدینگ دوره نقاهت کمتر و ماندگاری بیشتری داشته باشد، نیاز به مراقبت های ویژه ای دارد. این مراقبت ها در کیفیت و جلوه طبیعی تر و زیباتر تکنیک دیجیتال بلیدینگ موثر هستند.

_ مرطوب نگه داشتن محل دیجیتال بلیدینگ با پماد ویتامین A چشمی

_ خودداری از تماس محل دیجیتال بلیدینگ با آب تا سه روز

_ پرهیز از قرار گرفتن زیر نور آفتاب

_ پرهیز از رفتن به استخر

_ تمیز نگه داشتن محل دیجیتال بلیدینگ جهت پیشگیری از بروز عفونت

 

دستگاه دیجیتال بلیدینگ  :

دستگاه دیجیتال بلیدینگ که اغلب با نام دستگاه آمیا شناخته می شود، از دقت و ظرافت بالایی برخوردار است. این دستگاه دارای یک قلم است که بر سر آن می توان انواع مختلفی از سوزن ها را جایگذاری کرد.

سوزن هایی که در فرایند دیجیتال بلیدینگ مورد استفاده قرار میگیرند، تنها یکبار قابل استفاده می باشند. کیفیت دستگاه دیجیتال بلیدینگ تاثیر فراوانی در ماندگاری و جلوه طبیعی نتیجه دیجیتال بلیدینگ دارد. قیمت دستگاه دیجیتال بلیدینگ نیز با توجه به کیفیت و کارایی آن متغیر است.

 

قیمت دیجیتال بلیدینگ :

هزینه لازم برای انجام دیجیتال بلیدینگ بر اساس ناحیه اجرای آن و میزان رنگی که مورد استفاده قرار می گیرید، تعیین می شود. علاوه بر این، قیمت دیجیتال بلیدینگ ابرو، چشم و لب با توجه به موقعیت جغرافیایی مرکز زیبایی دارای تفاوت های چشمگیری است.

آخرین ویرایش : 1400/09/06

لطفا جهت ثبت نظر وارد سایت شوید


    مشاهده کلینیک زیبایی