سایت بانوان زیبا

نظرات و تجربه های زیبایی خود را با دیگران به اشتراک بگذارید، منو سایت بانوان زیبا

بهترین مارک ژل برای تزریق لب

بهترین مارک ژل برای تزریق لب

بهترین مارک ژل برای تزریق لب :

تزریق ژل لب تکنیکی است که در جهت فرم دهی و حجم دهی به لبها و گاها با هدف رفع نواقص مربوط به لب اجرا می شود. کیفیت نتیجه نهایی به ‌دست ‌آمده از تزریق ژل لب، به عوامل مختلفی بستگی دارد که یکی از مهم‌ترین آنها نوع فیلر تزریقی مورد استفاده است. برای تزریق ژل به لب، مارک های متفاوتی از ژل قابل دسترس هستند که توسط کشورهای مختلف به تولید و عرضه رسیده‌ اند. بنابراین برای اجرای تکنیک تزریق ژل لب، قبل از هر چیزی باید دید که بهترین برند ژل برای تزریق لب چیست و این برند چه تاثیری در نتیجه نهایی کار خواهد داشت.

 

ویژگی های بهترین مارک ژل تزریق لب :

کیفیت و کارایی ژل تزریقی به لبها، توسط ویژگی های منحصر به فردی که یک فیلر باید داشته باشد، سنجیده می شود.

_ شفافیت و درخشندگی ظاهری ژل لب، از ویژگی های بارز این فیلر محسوب می شود.

_ ژل تزریقی باید ماندگاری مناسب و بالایی داشته باشد.

_ ژل تزریقی باید خاصیتی داشته باشد که جلوه طبیعی به لب ها بدهد.

_ این ژل می بایست از هزینه مقرون به صرفه برخوردار باشند.

_ فیلر انتخابی باید از کمترین عوارض برخوردار باشد.

_ این فیلر بایستی خواص آلرژی ‌زا نداشته باشد.

 

بهترین برند ژل تزریق لب چه نوع برندی است :

یک راهکار ایده آل برای تشخیص مناسب ترین ژل تزریق لب، تجزیه مواد اولیه ساخت آن است. در حالت کلی بهترین برند ژل لب، برندی است که پایه ساختار آن اسید هیالورونیک باشد. اسید هیالورونیک ماده‌ای است که به طور طبیعی در بدن انسان وجود داشته و نقش مهمی در زیبایی و لطافت پوست دارد.

به طور کلی، فیلرهای تزریقی معمولاً بر پایه اسید هیالورونیک ها تولید می‌شوند. گاهی نیز در ساخت فیلرهای تزریقی از مواد مصنوعی همچون پلی متیل متاکریلات استفاده می شود. این نوع ژل های تزریقی انتخاب نامناسبی بوده و منجر به نتیجه غیرقابل قبول خواهند شد.

ژلی که بر پایه اسید هیالورونیک ساخته شده باشد، نه تنها خطری برای سلامتی نخواهد داشت؛ بلکه در جوانسازی پوست نیز موثر خواهد بود. بدین ترتیب، مهم است که در انتخاب بهترین ژل لب به مواد اولیه ساخت آن توجه داشت. گفتنی که یک ژل تزریقی با کیفیت، از هلوگرام و تاریخ تولید و انقضای واضحی برخوردار است.

 

اسامی بهترین مارک های ژل تزریقی لب :

به طور کلی، برند های متنوعی از ژل تزریقی لب به بازار ارائه شده و قابل دسترس هستند. تفاوت هایی که این دسته از ژل ها با هم دارند در مدت ماندگاری آنها، میزان عوارض و سازگاری یا عدم سازگاری آنها با پوست های مختلف است. همان طور که گفته شد، تمام ژل های مناسب برای تزریق به لب، از هیالورونیک اسید ساخته شده اند.

ژل ژوویدرم :

این ژل ساخت کشور آمریکا بوده و از مناسب ترین ژل های تزریقی محسوب می شود. ژل ژوویدرم از ماندگاری ۱۲ ماهه برخوردار است.

ژل آلیاکسین :

این فیلر مخصوص کشور ایتالیا و از پرکاربرد ترین برندهای ژل تزریقی لب است. این نوع ژل قادر است با کمترین عوارض، بهترین و طبیعی ترین نتیجه را در پی داشته باشد. ماندگاری ژل آلیاکسین را می‌توان حدود ۶ تا ۱۲ ماهه تخمین زد.

ژل پرفکتا :

این ژل محصول کشور فرانسه بوده و کارکرد قابل‌توجهی در فرم دهی به لبها دارد.

ژل رستلین :

این فیلر لب، از جمله ژل های دارای مجوز است که ماندگاری چند ساله دارد. از ویژگی های ژل رستلین می توان به جلوه طبیعی بالای آن اشاره کرد.

ژل استایلج :

این ژل دارای ماندگاری ۶ تا ۹ ماه بوده و کمترین عوارض را به همراه دارد. ژل استایلج قابلیت حجم دهی بالا ندارد و بیشتر در کارهای ظریف مورد استفاده قرار می گیرد.

ژل تئوسیال :

این ژل از بهترین برندهای ژل تزریق لب محسوب می شود و مهمترین ویژگی مثبت آن، ماندگاری بالای آن است. سوئیس اصلی ترین کشور سازنده ژل تئوسیال است. خواص درمانی ژل تئوسیال موجب شده است تا به یکی از بهترین برندهای ژل لب تبدیل شود.

ژل بلوترو :

ژل بلوترو قادر است حدود یک تا یک و نیم سال ماندگاری داشته باشد. این نوع ژل آلمانی را می‌توان به صورت ترکیبی نیز به کار برد.

ژل رووفیل :

این ژل ساخت کره جنوبی بوده و جزء فیلرهای تزریقی مناسب شناخته شده است. قابلیت بالای حجم دهی و فرم دهی به لب ها توسط ژل رووفیل، از ویژگی های منحصر به فرد آن است.

 

راهنمای انتخاب ژل مناسب برای تزریق لب :

نحوه انتخاب بهترین مارک ژل برای تزریق لب، به فاکتورهای گوناگونی بستگی دارد.

  • مدت ماندگاری
  • نوع پوست
  • میزان حجم دهی و فرم دهی مورد انتظار
  • هزینه

در هر حال، انتخاب ژل تزریق لب نباید بدون مشورت پزشک انجام شود. پزشک متخصص با بررسی انتظارات بیمار و همچنین نوع پوست و سیستم ایمنی بدنی وی، دست به انتخاب بهترین فیلر تزریقی میزند. البته لازم به تاکید است که خود بیمار نیز نباید نسبت به انتخاب ژل بی تفاوت باشد.

آخرین ویرایش : 1400/09/06

لطفا جهت ثبت نظر وارد سایت شوید


    مشاهده کلینیک زیبایی