سایت بانوان زیبا

نظرات و تجربه های زیبایی خود را با دیگران به اشتراک بگذارید، منو سایت بانوان زیبا

اگزیمیا بهتر است یا کویتیشن

اگزیمیا بهتر است یا کویتیشن

اگزیمیا بهتر است یا کویتیشن :

لاغری و تناسب اندام بی شک آرزوی خیلی از افراد است. لاغر کردن با ورزش و رژیم غذایی نیازمند صبر و حوصله ی بسیاریست چرا که حداقل چندین ماه و یا حتی چندین سال زمان می برد. قسمت پایین شکم و پهلوها و ناحیه ی بازو جزو قسمت هایی هستند که به طور معمول با ورزش و رژیم غذایی به سختی لاغر می شوند. خوشبختانه امروزه با پیشرفت هایی که در حوزه ی علم پزشکی صورت گرفته می توان به یک اندام ایده آل دست پیدا کرد. در این بخش از سایت بانوان زیبا قصد داریم در خصوص دو تکنیک جدید و نوین لاغری صحبت نماییم. پس با ما همراه باشید :

 

لاغری با اگزیمیا :

دستگاه اگزیمیا یکی از دستگاه های جدیدی است که امروزه از آن برای لاغر کردن نواحی مختلف بدن استفاده می کنند. از این دستگاه علاوه بر لاغری برای موارد دیگری همچون برطرف کردن افتادگی سینه و بازو، رفع ترک های پوستی، بهبود ناهمواری های پوست، اکسیژن رسانی به پوست، لیفت باسن و... استفاده می شود.

 

لاغری با کویتیشن :

دستگاه کویتیشن از دیگر دستگاه هایی است که امروزه برای لاغر کردن و رفع چربی های اضافی بدن از آن استفاده می کنند. این دستگاه با نام های دیگری همچون اولتراسوند کویتیشن و یا اولتراسونیک کویتیشن شناخته می شود. این روش جایگزین روش لیپوساکشن است و یک تکنیک لاغری کم تهاجم و ایمن به حساب می آید. دستگاه کویتیشن از امواج اولتراسونیک برای تبدیل سلول های چربی به اسیدهای چری که آسان تر از بدن دفع می شود، استفاده می نماید.

 

اگزیمیا بهتر است یا کویتیشن :

یکی از سوالات رایج افراد این است که اگزیمیا بهتر است یا کویتیشن؟ پاسخ این سوال بسته به شرایط فرد و نظر پزشک دارد و در نهایت پزشک متخصص با توجه به اهداف درمانی و دستگاه های موجود در مطب خود بهترین درمان را برای شما توصیه می کند اما با این حال ما تفاوت ها و وجه اشتراک این دو روش را برایتان شرح می دهیم تا اطلاعات بیشتری در مورد هریک کسب کنید :

 

وجه اشتراک روش اگزیمیا و کویتیشن :

هر دو روش روش اگزیمیا و کویتیشن برای کاهش و رفع چربی ها و تناسب اندام استفاده می شوند. البته همانطور که گفتیم از اگزیمیا علاوه بر رفع چربی ها برای موارد دیگر همچون لیفت باسن و اکسیژن رسانی به پوست و... نیز استفاده می شود در حالی که کویتیشن صرفا برای کاهش چربی است و کاربرد دیگری ندارد.

 

تفاوت اگزیمیا و کویتیشن :

1- دستگاه اگزیمیا کاربردهای مختلفی دارد و از ترکیب 4 تکنولوژی مختلف ليزر پوريشن، اندوراديومگ، ميکرودرم و راديو ليفت استفاده می کند اما دستگاه کویتیشن فقط از امواج اولتراسونیک (امواج فراصوت) استفاده می کند.

2- تکنیک کویتیشن به مراتب ارزان تر از اگزیمیا است.

3- درد و کبودی جزو عوارض جانبی تکنیک کویتیشن هستند در حالی که اگزیمیا هیچگونه عارضه ی جانبی ندارد.

آخرین ویرایش : 1400/07/10

لطفا جهت ثبت نظر وارد سایت شوید


    مشاهده کلینیک زیبایی