سایت بانوان زیبا

نظرات و تجربه های زیبایی خود را با دیگران به اشتراک بگذارید، منو سایت بانوان زیبا

بوتاکس نورونوکس چیست

بوتاکس نورونوکس چیست

بوتاکس نورونوکس چیست :

افزایش سن عامل اصلی بروز مشکلات پوستی از جمله چین و چروک و خطوط اخم و خنده است. این نوع از مشکلات ظاهری پوست ممکن است برای برخی از افراد آزاردهنده به نظر برسد. اما این مشکل نیز همانند بسیاری از مشکلات دیگر، درمان های خاص خود را دارد. مهمترین درمانی که به عنوان رفع کننده چین و چروک شناخته شده است، بوتاکس درمانی است. بوتاکس نورونوکس نیز یکی از انواع برندهایی است که در فرایند بوتاکس درمانی مورد استفاده قرار می گیرد.

 

نحوه عملکرد بوتاکس نورونوکس :

بوتاکس نورونوکس شامل ماده فعال سم بوتولونیوم کلستریدیوم نوع A است. این سم پس از تزریق موجب کاهش فعالیت عضلات شده و افتادگی پوست را درمان می کند. بدیهی است که با از بین رفتن چروک و افتادگی پوست، چهره لطافت و شادابی خاصی پیدا کرده و جوان تر خواهد شد.

 

کاربردهای بوتاکس نورونوکس :

حذف چین و چروک روی پوست تنها کارایی بوتاکس نورونوکس نیست. این بوتاکس مزایا و کاربردهای بی نظیری دارد که موجب افزایش ارزش آن شده است.

  • درمان کننده سردردهای میگرنی
  • درمان کننده تعریق بیش از حد زیربغل
  • درمان کننده نامتقارنی های صورت
  • درمان کننده گرفتگی عضلات
  • درمان کننده اختلالات حرکتی
  • درمان کننده اختلال استرابیسم یا انحراف چشم

 

نحوه تزریق بوتاکس نورونوکس :

شرایط و فرایند تزریق بوتاکس نورونوکس مشابه سایر برندهای بوتاکس است. این تزریق در حدود 40 الی 60 دقیقه قابل انجام است. تزریق بوتاکس نورونوکس به ترتیب مراحل زیر انجام می شود:

1- تهیه بوتاکس

2- حفظ آمادگی در بیمار

3- ضدعفونی ناحیه تزریق

4- اعمال بی حسی به ناحیه تزریق

5- تزریق بوتاکس با استفاده از سوزن ها مخصوص

 

عوارض بوتاکس نورونوکس :

بوتاکس نورونوکس عوارض جدی و خطرناکی نداشته و یک روش امن برای جوانسازی پوست محسوب می شود. بروز قرمزی، تورم و کبودی بعد از تزریق بوتاکس نورونوکس نیز عوارضی موقت خواهند بود که به مرور زمان رفع می شوند.

 

ماندگاری بوتاکس نورونوکس :

جوانسازی پوست با تزریق بوتاکس نورونوکس یک راهکار موقت است و برای ماندگاری دائمی نیاز به تکرار آن خواهد بود. بوتاکس نورونوکس به طور میانگین 6 الی 10 ماه ماندگاری دارد. با این وجود عواملی همچون مقدار تزریق، جنس پوست و مهارت تزریق کننده، بر میزان ماندگاری این بوتاکس تاثیرگذارند.
لازم به ذکر است که تاثیرات اولیه بوتاکس نورونوکس حدود 3 الی 4 روز پس از تزریق نمایان خواهد شد.

 

آیا تزریق بوتاکس نورونوکس درد دارد :

تزریق بوتاکس نورونوکس همانند سایر برندهای بوتاکس توسط سوزن های بسیار ظریف انجام می گیرد. ورود و خروج این سوزن ها به پوست ممکن است با کمی درد همراه باشد که این درد با اعمال بی حسی قبل از تزریق قابل تحمل خواهد بود.

 

بوتاکس نورونوکس یا مسپورت :

مسپورت برندی از بوتاکس است که در داخل ایران تولید می شود. کیفیت و کارایی بوتاکس نورونوکس و مسپورت تقریبا مشابه و هم سطح است. بوتاکس مسپورت با توجه به اینکه تولید داخل ایران است، از هزینه مقرون به صرفه ای همراه است.

 

بوتاکس نورونوکس بهتره یا دیسپورت :

دیسپورت از بهترین و معتبرترین برندهای بوتاکس است که در کشور انگلستان تولید می شود. این برند از بوتاکس دقت بالایی داشته و قادر است ریزترین تا عمیق ترین چروک های روی پوست را از بین ببرد. در تزریق بوتاکس دیسپورت از حجم بیشتری نسبت به بوتاکس نورونوکس استفاده می شود. از همین رو، استفاده از بوتاکس دیسپورت هزینه بالایی را در پی خواهد داشت.

 

بوتاکس نورونوکس ساخت کجاست :

بوتاکس نورونوکس ساخت کشور کره است. کشور کره جنوبی در سال 2006 میلادی اقدام به معرفی بوتاکس نورونوکس کرد که از همان ابتدا با استقبال خوبی مواجه شد. از آن پس بود که بوتاکس نورونوکس کره ای به طور رایج در سراسر دنیا به کار گرفته شد.

 

بوتاکس نورونوکس قیمت :

بوتاکس نورونوکس کره در حجم های 50، 100 و 200 واحدی ارائه می شود. بنابراین قیمت این بوتاکس با توجه به حجم آن متفاوت است. هزینه تزریق بوتاکس نورونوکس نیز با توجه به وسعت ناحیه تحت تزریق و عوامل مختلف دیگر، متغیر است.
گفتنی است که برای تهیه بوتاکس نورونوکس لازم است به سراغ فروشندگانی رفت که معتبر بوده و برند اصل این بوتاکس را در اختیار مشتری قرار می دهند. با توجه به متغیر بودن نرخ قیمت بوتاکس نورونوکس، میزان دقیق آن را بهتر است از فروشندگان جویا شد.

آخرین ویرایش : 1400/06/08

لطفا جهت ثبت نظر وارد سایت شوید


    مشاهده کلینیک زیبایی