سایت بانوان زیبا

نظرات و تجربه های زیبایی خود را با دیگران به اشتراک بگذارید، منو سایت بانوان زیبا

تزریق ژل لب سه دکمه

تزریق ژل لب سه دکمه

تزریق ژل لب سه دکمه :

امروزه حجم دهی به نقاط خاص از صورت از جمله گونه ها و لب ها به علاقه مندی برخی از افراد تبدیل شده است. این نوع از حجم دهی، با هدف افزایش زیبایی چهره و با استفاده از تزریق ژل انجام می گیرد. افرادی که دارای لب های کم حجمی هستند، بهترین کاندید برای تزریق ژل لب محسوب می شوند. تزریق ژل لب به شکل های مختلفی انجام می گیرد که معیار انتخاب آن، سلیقه فرد، فرم لب ها و فرم چهره است.

 

ژل لب مدل سه دکمه چیست :

به طور کلی لبها از سه قسمت مهم و برجسته تشکیل شده اند. این سه قسمت عبارتند از قسمت میانی لب بالایی و دو قسمت چپ و راست لب پایینی. یکی از رایج ترین مدلهای تزریق ژل لب، در نظر گرفتن این سه نقطه اصلی روی لب هاست که به آن مدل سه دکمه می گویند.

ژل لب مدل سه دکمه نوعی از تزریق ژل لب است که در آن سه قسمت اصلی لبها، بیشتر از سایر قسمت ها حجیم می شوند. این مدل از تزریق ژل لب، شکلی زیبا و طبیعی به لبها می بخشد.

 

نحوه تزریق ژل لب سه دکمه :

تزریق لب سه دکمه در چهار مرحله انجام می گیرد:

 1. تعیین نواحی دقیق تزریق ژل با استفاده از مارکر
 2. ضدعفونی کردن لبها و اطراف آن جهت پیشگیری از بروز باکتری، میکروب و عفونت
 3. اعمال بی حسی موضعی جهت پیشگیری از ایجاد درد و ناراحتی
 4. انجام تزریق ژل با استفاده از سوزن های ظریف

لازم به ذکر است که انتخاب مکان و کلینیکی که در آن تزریق ژل انجام می شود، اهمیت بالایی دارد. در این کلینیک ها می بایست تمام موازین بهداشتی رعایت شده و مواد استاندارد برای تزریق مورد استفاده قرار بگیرد.

 

اقدامات پس از تزریق ژل لب :

تزریق ژل لب با هر تکنیکی که انجام شود، نیاز به مراقبت های ویژه و مهمی دارد. به عبارتی، مراقبت های بعد از تزریق هستند که نتیجه نهایی تزریق ژل لب را تعیین می کنند. در ادامه مهمترین اقدامات پس از تزریق ژل لب شرح داده شده است.

 • پرهیز از آرایش لبها حداقل تا یک روز بعد از تزریق ژل
 • پرهیز از ماساژ و دستکاری لبها حداقل تا سه روز پس از تزریق ژل
 • خودداری از مصرف سیگار و مشروبات الکلی حداقل تا دو روز بعد از تزریق ژل
 • عدم قرارگیری زیر نور مستقیم آفتاب تا یک روز پس از تزریق ژل
 • پرهیز از انجام فعالیت های ورزشی سنگین تا دو روز بعد از تزریق ژل
 • خودداری از استحمام با آب داغ تا دو هفته بعد از تزریق ژل
 • پیشگیری از ورود هر گونه ضربه به لبها
 • پرهیز از مصرف غذاهای سنگین و سفت که امکان آسیب رساندن به لبها را داشته باشند
 • خودداری از رفتن به استخر و سونا تا دو هفته بعد از تزریق ژل

 

ماندگاری تزریق ژل لب :

مدت ماندگاری ژل تزریق شده به لب را نوع و برند ژل تزریق شده تعیین می کند. برخی از ژل ها موقت بوده و حدود 6 الی 12 ماه ماندگاری دارند. برخی دیگر نیز نیمه موقت بوده و تا دو سال ماندگاری دارند. ژل های دائمی نیز حداکثر تا 4 سال ماندگاری خواهند داشت.

 

سایر مدل های تزریق ژل لب :

 

تزریق ژل لب مدل نچرال :

تزریق ژل لب مدل طبیعی یا نچرال نوعی از تزریق است که در آن لبها به شکلی کاملا طبیعی حجم دهی می شوند. در این نوع تزریق از حجیم سازی بیش از حد لبها پرهیز می شود. هدف از تزریق ژل لب مدل نچرال تنها زیباسازی لبهاست، بدون اینکه رد پایی از تزریق در لبها دیده شود.

 

تزریق ژل لب مدل فانتزی :

در تزریق ژل لب مدل فانتزی، تمام نواحی لبها حجیم می شوند. میزان و حجم ژل تزریق شده به لبها در این مدل، بسیار زیاد است. این مدل از تزریق ژل لب برای افرادی مناسب است که دوست دارند چهره ای کاملا فانتزی و غیرطبیعی داشته باشند.

 

تزریق ژل لب مدل عروسکی :

تزریق ژل لب مدل عروسکی با نام مدل باربی نیز شناخته می شود. در تزریق ژل این مدل لب، لب پایینی نسبت به لب بالایی حجیم تر می شود. در لب بالایی نیز تمرکز روی حجیم سازی قسمت میانی لب است.

 

تزریق ژل لب مدل چاک دار :

در تزریق ژل لب مدل چاک دار، یک چاک در قسمت میانی لب پایینی ایجاد می شود. این چاک، لب پایین را به دو بخش مساوی تقسیم می کند.

 

تزریق ژل لب مدل گرد  :

در تزریق ژل لب مدل گرد، لب بالایی حجیم تر از لب پایینی می شود. این مدل از تزریق ژل لب به صورتی انجام می گیرد که لب ها حالتی گرد داشته باشند.

 

ژل لب مدل هالیوودی :

تزریق ژل لب مدل هالیوودی را اغلب می توان در ستاره های سینمای هالیوود مشاهده کرد. در این روش از تزریق ژل، لبهای بالا و پایین به یک اندازه حجیم می شوند.

 

تزریق ژل لب مدل روسی :

مدل روسی از پرطرفدارترین مدل های تزریق ژل لب است. در این مدل از تزریق ژل، خطوط بالایی لب ها حجیم می شوند. این مدل زمانی به کار می رود که متقاضی قصد بالا بردن لبهای خود را داشته باشد.

آخرین ویرایش : 1400/05/17

لطفا جهت ثبت نظر وارد سایت شوید


  مشاهده کلینیک زیبایی