سایت بانوان زیبا

نظرات و تجربه های زیبایی خود را با دیگران به اشتراک بگذارید، منو سایت بانوان زیبا

آیا چسب لیفت بینی تاثیر دارد

آیا چسب لیفت بینی تاثیر دارد

چسب لیفت بینی چیست :

بسیاری از افراد علاقه دارند که به یک فرم زیبا و دلخواه از بینی دست یابند. عمل زیبایی بینی راهکاری دائمی است که فرم بینی در آن به اندازه قابل توجهی تغییر می کند. اما ممکن است همه هزینه جراحی زیبایی بینی را نداشته باشند. در این نوع شرایط، راهکارهای موقت فرم دهی به بینی یا لیفت بینی گزینه های مناسبی برای انتخاب خواهند بود. لیفت بینی با چسب یکی از ساده ترین و پرکاربردترین راه برای کوچک کردن بینی به شمار می رود.

 

لیفت بینی با چسب چیست :

لیفت بینی به معنای فرد دهی به بینی و سربالا کردن بینی به صورت موقت است. در لیفت بینی با چسب، از چسب های مخصوص جهت لیفت استفاده می شود.

 

همه چیز راجب چسب لیفت بینی :

چسب لیفت بینی برای چیست؟ کار چسب لیفت بینی چیست؟ چسب لیفت بینی برای چی خوبه؟ چسب لیفت بینی بی رنگ چیست؟ چسب لیفت بینی چیکار میکنه؟ چسب لیفت بینی چیه؟ اینها همگی سوالاتی هستند که به طور متداول بین متقاضیان کوچک کردن بینی وجود دارد.

 

چسب لیفت بینی معمولا به صورت رول در داروخانه ها عرضه می شود. در هر بار استفاده از چسب بینی، حدود چهار الی شش سانتی متر از چسب مورد نیاز خواهد بود. چسب لیفت بینی به صورت بی رنگ بوده و پس از قرار گیری روی پوست به راحتی قابل تشخیص نخواهد بود.
گفتنی است که پس از استفاده از چسب لیفت بینی، می توان روی آن را با آرایش پوشاند؛ بدون اینکه اختلالی در فرایند آرایش ایجاد شود.

 

چسب لیفت بینی چه تاثیری دارد :

یک سوال پرتکرار وجود دارد که آیا چسب لیفت بینی تاثیر دارد یا نه. در این رابطه باید گفت که لیفت بینی با چسب یک راهکار کاملا موقت برای فرم دادن به بینی است. به عبارت دیگر، تاثیر چسب لیفت بینی زمانی قابل مشاهده خواهد بود که روی بینی چسبانده شده باشد، در غیر این صورت، بینی به همان شکل طبیعی خود باقی می ماند.

 

چسب لیفت بینی چه فایده ای دارد :

چسب لیفت بینی مزایا و ویژگی های مثبت فراوانی دارد. رایج ترین این مزایای عبارتند از:

  • طبیعی و گیاهی بودن آن
  • دارای صرفه اقتصادی
  • موثر در از بین بردن جوش های ریز روی بینی
  • بدون حساسیت
  • بدون وجود درد و ناراحتی
  • مقاوم در برابر شست و شو

 

چسب لیفت بینی چه عوارضی دارد :

چسب لیفت بینی اگر کیفیت لازم را داشته باشد، عوارض خاصی به همراه نخواهد داشت. البته در مواد خیلی کمتر ممکن است عوارضی همچون التهاب و کبودی بروز کند. علاوه بر این، گاهی ممکن است چسب لیفت بینی تاثیری در کوچک کردن بینی نداشته باشد.

 

چسب لیفت بینی برای بینی گوشتی :

یکی از نقاط قوت چسب لیفت بینی، کاربرد آن برای بینی های گوشتی است. افرادی که بینی های افتاده و گوشتی دارند، با استفاده از چسب لیفت بینی می توانند فرم بینی خود را زیبا کنند.

 

نحوه استفاده از چسب لیفت بینی :

برای استفاده از چسب لیفت بینی ابتدا باید پوست بینی با آب و صابون به خوبی شسته شود. در مرحله شست و شو لازم است پوست بینی از هرگونه آلودگی و چربی پاک شود تا چسب به خوبی روی بینی چسبانده شود. پس از شست و شوی صورت نیز می بایست پوست روی بینی کاملا خشک شود.

 

در مرحله بعد یک تکه چهار تا شش سانتی متری از چسب (مطابق با اندازه بینی) قیچی شده و روی بینی به صورت عمودی چسبانده می شود. در بینی های گوشتی می توان این چسب را به صورت افقی نیز چسباند. لازم به ذکر است که برای استفاده مداوم از چسب بینی، باید آن را به طور مرتب تعویض کرد.

آخرین ویرایش : 1400/05/16

لطفا جهت ثبت نظر وارد سایت شوید


    مشاهده کلینیک زیبایی