سایت بانوان زیبا

نظرات و تجربه های زیبایی خود را با دیگران به اشتراک بگذارید، منو سایت بانوان زیبا

چگونه جراح خوب بینی پیدا کنیم

چگونه جراح خوب بینی پیدا کنیم

چگونه جراح خوب بینی پیدا کنیم :

در فرایند انجام عملی بینی، اولین و اصلی ترین قدم، انتخاب جراح مناسب است. بهترین راهکار برای انتخاب جراح خوب بینی، تعیین فاکتورهای استاندارد و سپس پیشروی مطابق با این فاکتورهاست.

 

چرا باید جراح خوب بینی پیدا کنیم :

زمانی که بینی عمل می شود، تغییرات چشمگیری در فرم آن ایجاد می شود. فرم بینی بعد از عمل اگر مورد تایید نباشد، زیبایی چهره و از همه مهمتر اعتماد به نفس فرد را خدشه دار خواهد کرد. البته در صورت عدم رضایت فرد از فرم بینی، می توان در طی عمل دوم اصلاحاتی روی آن اعمال کرد. اما باید گفت که بین عمل اول و عمل دوم بینی، حداقل یک سال فاصله نیاز است.

ناگفته نماند که عدم دستیابی به بینی مورد نظر بعد از عمل دوم، دردسرهایی جدی به همراه خواهد داشت. چرا که بعد از این عمل، ممکن است فرد دیگر قادر به جراحی بینی خود نباشد و باید تا پایان عمر با همان بینی سر کند.

تمامی این مشکلات زمانی به وجود می آیند که عمل بینی به درستی انجام نگیرد. جراحی که متبحر و متخصص باشد، قادر خواهد بود تا بیشترین رضایت بیمار خود را در عمل بینی به دست آورد. بنابراین، انتخاب جراح بینی از ملزومات یک عمل بینی موفق است.

 

معیارهای انتخاب جراحی بینی خوب :

هر شخصی معیارهای متفاوتی برای انتخاب جراح بینی دارد. با این حال، معیارهایی وجود دارند که بین تمام متقاضیان عمل بینی مشترک هستند.

سطح تحصیلی جراح :

بهترین جراح بینی، جراحی است که دارای مدرک تخصص جراح عمومی و یا مدرک فوق تخصص جراحی باشد. بدیهی است که دارندگان مدرک با درجات بالاتر، قادر خواهند بود که راهنمایی های بهتری در اختیار بیمار قرار دهند.

میزان تجربه جراح :

میزان سالهای فعالیت جراح و از آن مهمتر تعداد عمل های بینی جراح، دو عامل تعیین کننده تجربه و مهارت متخصص هستند.

نمونه کارهای جراح :

دیدن نمونه کارهای قبلی جراح بینی، ساده ترین راهی است که کیفیت کار وی را نمایان می کند. مشاهده این نمونه کارها موجب می شود که تا بیمار تصمیم خود را در انتخاب جراح نهایی کند.

نظرات بیماران قبلی :

جراحان قطعا بیمارانی دارند که پس از عمل بینی خود به طور مرتب به کلینیک آنان مراجعه می کنند. فردی که متقاضی عمل بینی است، با حضور در مطب پزشک مورد نظر خود، می تواند از نظرات دیگر بیماران آگاه شود.

اخلاق جراح :

جراحی بینی فرایندی دارد که قبل از آن، در طی آن و همچنین بعد از آن، رابطه ای نزدیک بین جراح و بیمار ایجاد می شود. این رابطه به دلیل مشاوره هایی پیش می آید که بیمار همواره از جراح خود دریافت می کند. بنابراین جراحی که انتخاب می شود، می بایست اخلاق و رفتاری دوستانه با بیمار داشته باشد و مشاوره های لازم را با حوصله و بدون کاستی در اختیار وی قرار دهد.

بودجه لازم برای جراحی بینی :

میزان هزینه ای که بیمار برای عمل بینی خود در نظر می گیرد، معیاری برای انتخاب جراح محسوب می شود. بنابراین بهتر است در طول انتخاب جراح بینی، توجه ویژه ای به هزینه های عمل داشت.

سلیقه شخصی :

برای عمل بینی فرم های مختلفی از جمله فرم طبیعی، فانتزی و نیمه فانتزی وجود دارد. هر فردی مطابق با سلیقه شخصی و البته با توجه به فرم چهره خود، خواستار نوع متفاوتی از فرم بینی است. تبحری که هر یک جراحان در عمل بینی های مختلف دارند، طرفداران متفاوتی را به خود جذب کرده اند. بنابراین یک جراح بینی خوب، علاوه بر معیارهای گفته شده، می تواند مطابق با سلیقه شخصی بیمار انتخاب شود.

 

نحوه پیدا کردن جراح خوب بینی :

امروزه شاید موفق ترین و بهترین راه برای انتخاب جراح بینی، جست و جو در اینترنت و فضاهای مجازی باشد. بدون شک جراحانی که خود را با ارتباطات مدرن وفق داده باشند، در دنیای مجازی فضایی برای ارائه مشاوره و نمونه کارهای خود دارند. بنابراین با کمی صبر و حوصله و با کمی بررسی، قادر خواهیم بود لیست متنوعی از بهترین جراحان بینی در شهرهای مختلف تهیه کنیم.

آخرین ویرایش : 1400/04/19

لطفا جهت ثبت نظر وارد سایت شوید


    مشاهده کلینیک زیبایی