سایت بانوان زیبا

نظرات و تجربه های زیبایی خود را با دیگران به اشتراک بگذارید، منو سایت بانوان زیبا

بوتاکس بعد از عمل بینی

بوتاکس بعد از عمل بینی

بوتاکس بعد از عمل بینی :

بوتاکس ماده ای است که با قرار گرفتن زیر پوست، موجب از بین رفتن چین و چروک و افتادگی آن می شود. تزریق بوتاکس ممکن است تحت شرایط مشخص و ویژه ای انجام گیرد. مهمترین اصل در تزریق بوتاکس، انجام آن توسط پزشک کاربلد و حرفه ای است. یکی از ابهاماتی که در مورد تزریق بوتاکس وجود دارد این است که آیا بعد از عمل بینی میشه بوتاکس کرد یا نه. با توجه به تغییراتی که طی فرایند جراحی بینی رخ می دهد، لازم است بوتاکس در این بازه زمانی با اصول خاصی انجام شود.

 

چند وقت بعد از عمل بینی می توان بوتاکس کرد :

به طور کلی تزریق بوتاکس و عمل بینی، موانعی برای یکدیگر نیستند و هرکدام می توانند قبل و یا بعد از یکدیگر انجام شوند. آنچه مهم است این است که بدانیم چند ماه بعد از عمل بینی می توان بوتاکس کرد.

تزریق بوتاکس بعد از عمل بینی بهتر است پس از گذشت حدود یک ماه انجام شود. این تاخیر در تزریق ژل بوتاکس، به دلیل تورم و التهابی است که پس از عمل بینی اتفاق می افتد. بدین ترتیب، بیماران می توانند به طور میانگین پس از گذشت یک ماه از عمل بینی و پس از بهبود تورم، بدون محدودیت اقدام به تزریق بوتاکس در نقاط مختلف صورت خود کنند.

 

چند وقت بعد از عمل بینی میتوان ژل لب تزریق کرد :

تزریق لب بعد از عمل بینی از جمله اقدامات زیبایی است که بسیاری از افراد داوطلب انجام آن هستند. اما باید دید که تزریق ژل لب چه مدت بعد از عمل بینی مجاز است. لب ها از جمله نقاطی هستند که پس از عمل بینی دچار تورم می شوند. لب ها همچنین ناحیه حساسی هستند و هر عملی روی آن باید با دقت و با اصول معین انجام شود.

زمان تزریق ژل لب بعد از عمل بینی را باید به طوری انتخاب کرد که تورم لبها کاملا بهبود یافته باشند. به طور کلی، برای تزریق ژل لب بعد از عمل بینی بهتر است حداقل یک ماه کامل از عمل بینی گذشته باشد. ناگفته نماند که طول ماندگاری ژل تزریق شده در لب، حدود 3 الی 4 ماه است.

 

چند وقت بعد از عمل بینی میتوان بوتاکس پیشانی کرد :

بوتاکس پیشانی با هدف حذف چین های روی پیشانی انجام می گیرد. تزریق ژل بعد از جراحی بینی از محدودیت کمتری برخوردار است و می تواند پس از حدود 3 هفته انجام گیرد.

 

تزریق ژل گونه بعد از عمل بینی :

زمانی که عمل بینی انجام می شود، تورم حاصل از جراحی اطراف بینی به خصوص گونه ها را در بر می گیرد. تورمی که بر اثر جراحی بینی گونه ها را درگیر می کند، موجب شده است تا حساسیت بیشتری روی تزریق ژل گونه وجود داشته باشد.

بهترین زمان تزریق ژل بعد از عمل بینی بر گونه ها، پس از گذشت سه ماه است. با گذشت این سه ماه، تورم روی گونه ها به طور کامل از بین رفته و بوتاکس گونه ها نتیجه بهتری خواهد داشت.

 

بوتاکس بینی بعد از جراحی بینی :

بوتاکس بینی به طور معمول جهت رفع افتادگی بینی انجام می شود. برخی از افراد مایل هستند که بلافاصله بعد از جراحی بینی، بوتاکس بینی را نیز انجام دهند. به این دسته از افراد توصیه می شود که جهت رسیدن به نتیجه مثبت در جراحی بینی و تزریق بوتاکس، از انجام آنها در فاصله کم بپرهیزند.

بهترین زمان برای تزریق بوتاکس بینی بعد از جراحی بینی، زمانی است که تورم و التهاب بینی کاملا از بین رفته باشد. علاوه بر این، فشاری که طی تزریق بوتاکس به بینی وارد می شود، ممکن است برای بینی جراحی شده مضر و خطرناک باشد.

 

بوتاکس قبل از عمل بینی :

افرادی که قبل از عمل بینی بوتاکس انجام داده باشند، مانعی برای جراحی بینی نخواهند داشت. با این حال، بهتر است برای عمل بینی حدود دو هفته از انجام بوتاکس سپری شده باشد. البته جراحی بینی ممکن است در دوام و ماندگاری ژل تزریق شده تاثیر منفی داشته باشد.

آخرین ویرایش : 1400/04/05

لطفا جهت ثبت نظر وارد سایت شوید


    مشاهده کلینیک زیبایی