سایت بانوان زیبا

نظرات و تجربه های زیبایی خود را با دیگران به اشتراک بگذارید، منو سایت بانوان زیبا

از بین بردن موهای زائد زیر بغل با خمیر دندان

از بین بردن موهای زائد زیر بغل با خمیر دندان

از بین بردن موهای زائد زیر بغل با خمیر دندان :

موهای زائد همواره یکی از موارد دردسرساز و آزاردهنده برای افراد مختلف به خصوص بانوان بوده است. نقاط مختلفی از بدن مستعد رشد موهای زائد هستند که یکی از این نقاط، زیر بغل است. بدیهی است که استفاده از تیغ یا ژیلت و شیو کردن موهای زیر بغل شکلی ناخوشایند به این نقطه می بخشد. بنابراین بهتر آن است که فکری برای یافتن بهترین راه از بین بردن موهای زائد زیر بغل برای همیشه کرد. در این میان، از بین بردن موهای زائد زیر بغل با خمیر دندان یکی از کاربردی ترین شیوه های خانگی است که می تواند تا میزان قابل توجهی تاثیرگذار باشد.

 

از بین بردن موهای زائد زیر بغل با خمیر دندان و شیر و آرد نخود : 

 • خمیر دندان: یک قاشق غذاخوری
 • آرد نخود: دو قاشق غذاخوری
 • شیر: 4 قاشق غذاخوری

ترکیب خمیر دندان و شیر و آرد نخود بهترین روش از بین بردن موهای زائد زیر بغل در میان روش های خانگی محسوب می شود. برای آماده کردن این کرم موبر، کافیست تمام این سه مواد را به خوبی با یکدیگر مخلوط کرد. میزان غلظت این خمیر را می توان با استفاده از مقدار شیر تنظیم کرد. بنابراین در صورت سفت بودن خمیر موبر، بهتر است چند قطره به آن شیر افزود.

خمیر به دست آمده را می بایست با استفاده از دستمال نخی تمیز، روی موهای زائد زیر بغل قرار داد. این پارچه باید توسط خمیر موبر، روی موهای زائد و پوست چسبانده شود. در مرحله بعد، زمانی که خمیر کاملا خشک شد، پارچه به آرامی کشیده شده و موهای زائد کنده می شوند.

برای دسترسی به نتیجه بهتر در این روش، بهتر است آن را تا چند مرحله تکرار کرد. زمانیکه تمامی موهای زائد از بین رفتند، می توان پوست را شست و آن را مرطوب کرد.

 

از بین بردن موهای زائد زیر بغل با خمیردندان و جوش شیرین و آلوورا :

 • خمیر دندان: یک قاشق غذاخوری
 • جوش شیرین: دو قاشق غذاخوری
 • ژل آلوورا: 4 قاشق غذاخوری
 • آبلیمو: نصف قاشق غذاخوری

ترکیب جوش شیرین و خمیر دندان، به عنوان راه حل از بین بردن موهای زائد زیر بغل شناخته شده است. برای آماده کردن این ترکیب، تمام مواد با هم مخلوط می شوند تا خمیری یکدست به دست آید. این خمیر را باید به مدت 5 دقیقه روی پوست زیر بغل قرار داد و سپس ماساژ داد. پس از ماساژ نیز، نوبت به آبکشی پوست می رسد.

تاثیرگذاری این خمیر زمانی قابل مشاهده خواهد بود که به طور مرتب مورد استفاده قرار گیرد. گفتنی است که ترکیب جوش شیرین و خمیر دندان یک انتخاب مناسب به عنوان بهترین روش برای از بین بردن موهای زائد زیر بغل به صورت دائمی محسوب می شود.

 

از بین بردن موهای زیر بغل با خمیردندان و شکر و آبلیمو :

 • خمیر دندان: یک قاشق غذاخوری
 • شکر: یک قاشق غذاخوری
 • آبلیمو: نصف قاشق غذاخوری

یکی از راه های از بین بردن موهای زائد زیر بغل استفاده از مخلوط خمیر دندان و شکر است. برای تهیه این کرم موبر، خمیر دندان، شکر و آبلیمو با هم مخلوط شده و به خوبی هم زده می شوند. ترکیب آماده شده باید روی پوست انتقال داده شده و با حرکات دایره ای ماساژ داده شود.

این ترکیب زمانی در از بین بردن موهای زائد زیر بغل موثر خواهد بود که حداقل به مدت 20 دقیقه روی پوست بماند. پس از این مدت نیز می بایست با آب ولرم شست و شو داده شود. جهت رسیدن به نتیجه، استفاده از این کرم موبر و تکرار این فرایند هر هفته یک بار لازم است.

 

جهت مشاهده متخصص زیبایی بر روی متخصص زیبایی کلیک کنید.

آخرین ویرایش : 1400/03/30

لطفا جهت ثبت نظر وارد سایت شوید


  مشاهده کلینیک زیبایی