سایت بانوان زیبا

نظرات و تجربه های زیبایی خود را با دیگران به اشتراک بگذارید، منو سایت بانوان زیبا

رفع چروک دور چشم

رفع چروک دور چشم

رفع چروک دور چشم :

چروک دور چشم در حقیقت همان خطوطی هستند که توسط خنده، گریه و یا هر حالت دیگر، روی پوست اطراف چشم ایجاد شده و با افزایش سن ماندگار شده‌اند. این خطوط با توجه به جنس پوست فرد، ممکن است در سنین مختلف ایجاد شوند. چروک دور چشم بدون شک زیبایی فرد را تحت تاثیر قرار خواهد داد. نکته قابل توجه این است که اگر از ایجاد این چین و چروک پیشگیری نشود، درمان آن پس از ماندگاری درازمدت پیچیده‌تر خواهد بود. بدین ترتیب، توصیه این است در صورت بروز هرگونه چروک دور چشم، اقداماتی برای پیشگیری و درمان آن انجام داد. در این مقاله، تلاش کرده‌ایم تا راهکارهایی متنوع برای رفع چروک دور چشم معرفی کنیم.

 

رفع چروک دور چشم با لیزر :

لیزر یک روش تقریبا دائمی برای از بین بردن چین و چروک پوست است. برای رفع چروک دور چشم با لیزر، از یک دستگاه لیزر کوچک استفاده می‌شود. لیزر درمانی حتما و حتما باید توسط متخصص پوست انجام گیرد که در غیر این صورت می‌تواند عوارض جانبی به همراه داشته باشد. لیزر با استفاده از لایه برداری عمیق از پوست اطراف چشم موجب کلاژن سازی شده و پوست را جوان و شاداب می‌کند.

 

رفع چروک دور چشم با تزریق ژل :

رفع چروک دور چشم با تزریق ژل از روش‌های رایجی است که افراد بسیاری مایل به انجام آن هستند. تزریق ژل برای چروک چشم حداکثر در 30 دقیقه انجام می‌شود و روشی مقرون به صرفه است. اما این روش یک روش کاملا موقت بوده و ماندگاری آن حداکثر 6 ماه است. در این روش، با تزریق ژل زیر پوست اطراف چشم، چین و چروک‌ها باز شده و پوست صاف شود.

 

رفع چروک دور چشم با نخ :

لیفت نخ در اطراف چشم بهترین راهکار برای رفع چروک اطراف چشم است. این روش برای برطرف کردن چین و چروک‌های کمتر نتیجه بهتر و رضایت بخشی به همراه دارد. رفع چروک دور چشم با نخ توسط پزشک و متخصص این کار انجام می‌گیرد.

در این روش متخصص با استفاده از سرنگ، نخ‌هایی مخصوص را به زیر پوست انتقال داده و آن‌ها را در جهت برطرف سازی چروک در قسمت‌های مختلف جایگذاری می‌کند. این نخ‌ها پس از مدتی جذب پوست اطراف چشم شده و پوست را صاف و جوان می‌کنند. لیفت با نخ به صورت سرپایی و با اعمال بی‌حسی انجام می‌گیرد.

 

رفع چروک دور چشم با پلاسما :

چین و چروک دور چشم را می‌توان با استفاده از تکنیک پلاسما جت از بین برد. ماندگاری این روش وابسته به پیری پوست می‌تواند درازمدت باشد. رفع چروک دور چشم با پلاسما با استفاده از ایجاد نقاطی از سوختگی روی پوست اطراف چشم انجام می‌شود. این سوختگی‌های خفیف موجب از بین رفتن چروک و جمع شدن افتادگی پوست می‌شوند. فرایند پلاسماجت پس از بی‌حسی موضعی اطراف چشم انجام می‌گیرد.

آخرین ویرایش : 1400/03/13

لطفا جهت ثبت نظر وارد سایت شوید


    مشاهده کلینیک زیبایی