سایت بانوان زیبا

نظرات و تجربه های زیبایی خود را با دیگران به اشتراک بگذارید، منو سایت بانوان زیبا

کاشت ابرو روی تاتو

کاشت ابرو روی تاتو

کاشت ابرو روی تاتو قدیمی :

ابروها یکی از عناصری هستند که در زیبایی چهره بسیار تاثیر گذارند. ابروهای پرپشت موجب شاداب نشان دادن چهره می شوند. با این حال عده ی بسیاری هستند که به هر دلیلی، ابروهایشان زیبایی خود را از دست داده است. این عده از افراد برای زیباسازی ابروهایشان از روش های گوناگون بسیاری استفاده می نمایند که یکی از این روش ها، تاتو است. زیباسازی ابروها به کمک تاتو امروزه بسیار رواج پیدا نموده است اما مشکلی که در خصوص آن وجود دارد آن است که گاهی نتیجه‌ ی تاتو رضایت بخش نیست و بعد از آن، ابروها حالتی طبیعی ندارند.

 

کاشت ابرو بر روی تاتو یکی از روش هایی است که موجب می شود ابروهایتان حالت طبیعی به خود بگیرد و جذاب تر جلوه نماید. به همین جهت توصیه می‌شود که کاشت ابرو طبیعی روی تاتو انجام بگیرد.  در کاشت ابرو، از موهایی استفاده می ‌شود که بیشترین شباهت را با موهای ابروی شما داشته باشند. این موها به طور معمول از پشت سر برداشت شده و در محل‌های از پیش تعیین شده کاشته می شوند. کاشت ابرو خطرات و عوارض بسیار کمی داشته و در واقع یکی از بهترین روش ها برای داشتن ابروهایی زیبا و طبیعی است.

 

کاشت ابرو روی تاتو چه شرایطی دارد :

کاشت ابرو بر روی تاتو دارای شرایطی می باشد که باید از آن ها مطلع باشید. انجام پیوند ابرو باید در زاویه مشخصی انجام شود، در غیر این صورت نمی تواند نتایج موثری را به دنبال داشته باشد. در شرایطی ممکن است افراد قبلا تاتو را بر روی ابروهای خود انجام داده باشند. این افراد برای اینکه بتوانند پیوند ابرو را انجام دهند نیاز به انجام عملی خاص ندارند.

 

در زمانی که تاتو به تازگی انجام گرفته باشد نباید بلافاصله کاشت ابرو صورت گیرد. زیرا در اثر تاتو پوست ناحیه ی ابرو دچار زخم هایی شده است. برای اینکه از ایجاد عفونت های احتمالی در ابرو ها جلوگیری شود و بتوان کاشت ابروی مناسب و موثری را انجام داد باید مدت زمان چند هفته ای از تاتو گذشته باشد زیرا ایجاد عفونت می تواند باعث از بین رفتن فولیکول های پیوند زده شده در ابرو شود و آنها را از بین ببرد در نتیجه ریزش در ابرو ها اتفاق بیفتد. بدین ترتیب باید توجه داشته باشید که بلافاصله پس از تاتو نمی توانید کاشت ابرو را انجام دهید.  

آخرین ویرایش : 1400/03/09

لطفا جهت ثبت نظر وارد سایت شوید


    مشاهده کلینیک زیبایی