سایت بانوان زیبا

نظرات و تجربه های زیبایی خود را با دیگران به اشتراک بگذارید، منو سایت بانوان زیبا

جالپرو چیست

جالپرو چیست

جالپرو چیست :

جالپرو محصولی است که از ترکیب هیالورونیک اسید، آمینو اسیدها، گلیسیرین و... تهیه می شود. این محصول به عنوان یک آبرسان و جوانساز موثر برای پوست مورد استفاده قرار می گیرد. ژل جالپرو با خاصیتی که دارد، موجب تقویت کلاژن سازی زیر پوست شده و جای جوش و چین و چروک صورت را درمان می کند.

 

کاربرد مزو ژل جالپرو :

تزریق ژل جالپرو می تواند مشکلات پوستی مختلفی را برطرف کند. امکان تزریق مزوژل جالپرو به نواحی مختلف بدن از جمله صورت، گردن، دست، ران، زانو، شکم و زیر بغل وجود دارد. رایج ترین کاربردهای مزوژل جالپرو عبارتند از:

 • جالپرو زیر چشم
 • جال پرو صورت
 • جالپرو برای جای جوش
 • جالپرو برای از ترک های پوستی
 • جالپرو برای افزایش حجم لب
 • جالپرو برای چین و چروک
 • جالپرو برای لایه برداری
 • جالپرو برای افزایش شفافیت و درخشندگی پوست

 

انواع جالپرو :

به طور کلی جالپرو دارای دو نوع است:

جالپرو کلاسیک :

این نوع از جالپرو برای افراد جوان مناسب تر است. به عبارت دیگر ژل جالپرو کلاسیک برای پوست هایی که هنوز جوان هستند عملکرد بهتری دارد و می تواند از پیری پوست جلوگیری کند.

 

جالپرو MHW    

این نوع از جالپرو برای پوست هایی که دارای چین و چروک بیشتری هستند مناسب است. افراد مسن می توانند از ژل جالپرو MHW برای درمان مشکلات پوستی خود استفاده کنند.

 

مزایا و معایب جالپرو :

مهمترین مزیت جالپرو توانایی آن در تحریک کلاژن و مولکول های شبکه ای پوست است. این امر، تمام زمینه های داشتن پوستی صاف و لطیف را فراهم می کند. مزایای جالپرو همواره پررنگ تر و بیشتر از معایب آن بوده اند. از همین رو، جالپرو به یکی از روش های ایمن و مطمئن برای جوانسازی پوست تبدیل شده است.

به طور کلی جالپرو معایب و عوارض خاصی به همراه ندارد، به جز التهاب و قرمزی پوست که آن هم در طی دو روز بعد از انجام جالپرو رفع می شود. علاوه بر این، بروز عفونت از عوارض احتمالی بعد از تزریق ژل جالپرو است. البته احتمال بروز عفونت با رعایت بهداشت حین انجام جالپرو و بعد از انجام آن، به صفر خواهد رسید.

 

جالپرو بهتر است یا پروفایلو :

تاکنون روش های مختلفی برای جوانسازی پوست معرفی شده است که هر کدام دارای ویژگی های منحصر به فردی هستند. در این بین، بسیاری از افراد در انتخاب بین جالپرو یا پروفایلو دچار تردید می شوند. جالپرو و پروفایلو هر دو روش هایی کارساز برای جوانسازی و آبرسانی پوست هستند. فرق جالپرو با پروفایلو را می توان از چند جهت مورد بررسی قرار داد:

 • ترکیبات: مهمترین تفاوت پروفایلو و جالپرو در ترکیبات پایه آنهاست. ترکیب های پایه جالپرو شامل اسید هیالورونیک و اسید آمینه است. در حالیکه ترکیب پایه پروفایلو اسید هیالورنیک حجم دهنده است.
 • حجم دهی: جالپرو تنها به آبرسانی و جوانسازی پوست می پردازد و تاثیری در فرم و حجم پوست ندارد. در مقابل، پروفایلو علاوه بر جوانسازی خاصیت حجم دهی نیز دارد.
 • تعداد جلسات مورد نیاز: به طور میانگین تزریق جالپرو در 4 جلسه و تزریق پروفایلو در 2 جلسه انجام می گیرد. فاصله زمانی بین هر جلسه از تزریق جالپرو 10 روز و بین هر جلسه از پروفایلو 1 ماه است. البته آنچه که تعداد جلسات مورد نیاز برای تزریق جالپرو و پروفایلو را به طور دقیق تعیین می کند، میزان آسیب های پوستی هر فرد است.
 • مراقبت بعد از تزریق: پوستی که در آن جالپرو تزریق شده باشد، حساسیتی به نور آفتاب ندارد. اما بعد از تزریق پروفایلو می بایست از قرارگیری زیر نور آفتاب پرهیز کرد.

 

جالپرو بوتاکس :

جالپرو بوتاکس تکنیکی است که در آن ژل جالپرو و ژل بوتاکس به طور همزمان تزریق می شوند. زمانی که این دو روش از جوانسازی پوست کنار یکدیگر قرار بگیرند، نتیجه قابل قبولی به دست می آید. این تکنیک به طور رایج برای از بین بردن چین و چروک اطراف چشم و زیر چشم مورد استفاده قرار می گیرد.

ناگفته نماند که پوست برخی از افراد نسبت به تزریق ژل بوتاکس دچار حساسیت می شود. در این نوع شرایط، تزریق جالپرو به تنهایی یک جایگزین مناسب برای ژل بوتاکس خواهد بود. ژل جالپرو به دلیل خاصیت هایی که دارد، تاثیرات منفی روی پوست نمی گذارد.

 

هزینه جالپرو :

قیمت تزریق جالپرو با توجه به ناحیه تزریق ژل و حجم ژل مورد نیاز متفاوت است. علاوه بر این، هر یک از کلینیک های زیبایی با توجه به خدماتی که ارائه می کنند و متناسب با موقعیت مکانی خود، جالپرو را با قیمت های مختلفی انجام می دهند. میزان قیمت ژل جالپرو نیز در هزینه تمام شده انجام جالپرو تاثیرگذار است. ناگفته نماند که ژل جالپرو را بهتر است از فروشنده های معتبر خریداری کرد.

آخرین ویرایش : 1400/02/29

لطفا جهت ثبت نظر وارد سایت شوید


  مشاهده کلینیک زیبایی