سایت بانوان زیبا

نظرات و تجربه های زیبایی خود را با دیگران به اشتراک بگذارید، منو سایت بانوان زیبا

کوچک کردن بینی بدون عمل جراحی زیبایی بینی

کوچک کردن بینی بدون عمل جراحی زیبایی بینی

اندازه بینی تاثیر زیادی بر روی زیبایی صورت شما دارد، اگر از اندازه بینی خود راضی نیستید ممکن است به فکر تغییر اندازه بینی به روش های مختلف مثل دارو های خانگی، ورزش و ... باشید.

 

در ابتدا روش هایی که معمولا در بین مردم رواج دارند را بررسی می کنیم.

 

استفاده از یخ برای کوچک کردن بینی :

معمولا شنیده ایم که سرد شدن باعث منقبض شدن هر جسمی می شود، بینی نیز از این امر مثتثنا نیست، می توانید با قرار دادن مقداری یخ به مدت ده دقیقه بر روی بینی قرار دهید و این کار را چند بار در روز تکرار کنید و بعد از چند هفته می توانید نتایج آن را مشاهده کنید.

ولی در عمل با انجام دادن این کار تغییری را مشاهده نخواهیم کرد.

 

استفاده از دستگاه های کوچک کننده بینی :

نتایج متفاوتی در مورد دستگاه های کوچک کننده بینی وجود دارد و شک و تردید های بسیاری برای استفاده از آن ها، پد فرم دهنده دستگاه کوچک کننده بینی بر روی بینی قرار داده می شود و با استفاده از اتصال به برق یا باطری به بینی ویبره وارد می شود.

 

معمولا روش های زیادی برای کوچک کردن بینی پیشنهاد می شود مثل استفاده از پودر زنجبیل، کوچک کردن بینی با بخور، استفاده از خمیر دندان و ...

 

با توجه به اینکه جنس بینی از غضروف و استخوان می باشد بعید است که روش های ذکر شده بتوانند تغییری در اندازه بینی شما به وجود آورند، اما در صورتی که قصد انجام عمل زیبایی بینی را ندارید شما می توانید با استفاده از آرایش اندازه بینی خودتان را کوچکتر از آنچه که هست نشان دهید.

 

  1. با استفاده از برنزر که دو سایه از رنگ پوست شما تیره تر باشد، بینی خود را در دو طرف مشخص کنید.
  2. از یک هایلایتر مات برای ترسیم خطوط بینی خود به شکل باریک تر استفاده کنید.

                                            

ممکن است کوچک نشان دادن بینی با استفاده از آرایش نیاز به مهارت و کمی سخت به نظر بیاید اما بسیاری از افراد انجام این کار را دوست دارند و معمولا در جامعه انجام می شود.

 

دقت داشته باشید که ساختمان بینی از استخوان، غضروف و پوست تشکیل شده است، پس برای کوچک کردن بینی باید از غضروف و استخوان بینی برداشته شود که در صورتی که قصد عمل جراحی زیبایی بینی را ندارید بهترین راه کوچک نشان دادن بینی با استفاده از آرایش می باشد.

 

در پایین می توانید فیلم آموزشی آرایش کوچک نشان دادن بینی را مشاهده فرمایید.

فیلم کوچک کردن بینی بدون عمل جراحی زیبایی بینی

آخرین ویرایش : 1399/12/29

لطفا جهت ثبت نظر وارد سایت شوید


    مشاهده کلینیک زیبایی