سایت بانوان زیبا

نظرات و تجربه های زیبایی خود را با دیگران به اشتراک بگذارید، منو سایت بانوان زیبا

بادی اسکالپتور چیست

بادی اسکالپتور چیست

بادی اسکالپتور چیست :

بادی اسکالپتور روشی برای لاغری موضعی است که بدون جراحی و با استفاده از دستگاه مخصوص انجام می گیرد. هدف از بادی اسکالپتور آب کردن و دفع چربی های زائد تجمع یافته در نقاط مشخص از بدن است. بادی اسکالپتور با پیکرتراشی و فرم دهی به بدن، زیبایی اندام و اعتماد به نفس در فرد را افزایش می دهد.

 

بادی اسکالپتور چگونه انجام می شود :

در فرایند بادی اسکالپتور ابتدا ناحیه تحت درمان توسط دو بند کشی و دو بند الکتریکی پوشش داده می شود. سپس انتقال فشار و امواج مغناطیسی به داخل بدن آغاز می شود. چربی های آزاد شده بر اثر گرما و انرژی به صورت طبیعی از بدن دفع خواهند شد.

هر جلسه از تکنیک بادی اسکالپتور در طول 30 دقیقه انجام می گیرد. به طور معمول، برای تکمیل درمان چاقی با بادی اسکالپتور، 12 جلسه مورد نیاز است. این 12 جلسه در طول یک ماه قابل انجام است. البته میزان و حجم چربی های اضافی بدن می تواند تعداد جلسات بادی اسکالپتور را تغییر دهد.

گفتنی است که بادی اسکالپتور روشی ایمن برای زدودن چربی های تجمع یافته در نقاط مختلف بدن است. بدین ترتیب این روش از لاغری، عوارض خطرناک و خاصی به همراه نخواهد داشت.

 

دستگاه بادی اسکالپتور چیست :

فرایند بادی اسکالپتور با استفاده از دستگاه مخصوص بادی اسکالپتور انجام می گیرد. دستگاه بادی اسکالپتور توسط کمپانی کازموسافت فرانسه، با پیشرفته ترین تکنولوژی ها برای لاغری بدن، طراحی و ساخته شده است.  

این دستگاه با استفاده از امواج مغناطیسی به ناحیه مشخص از بدن فشار و گرما وارد کرده و موجب تخریب چربی ها می شود. طراحی دستگاه بادی اسکالپتور به شکلی است که هیچ آسیبی به سایر اندام های بدن وارد نمی کند و تنها بافت های چربی را مورد هدف قرار می دهد.

 

کاربرد دستگاه بادی اسکالپتور :

دستگاه بادی اسکالپتور یک دستگاه چند کاره است و در زمینه های مختلف زیبایی به کار می رود. این دستگاه در رابطه با پیکرتراشی دو رویکرد دارد:

  • رویکرد BIOSTIMOLOGY:  برقراری میدان مغناطیسی در جهت انقباض عضلات و تامین انرژی برای لیپولیز چربی ها
  • رویکرد ریزفشارها: ایجاد فشارهای ریز و درناژ در جهت گردنش خود و کمک به دفع چربی های آزاد شده

این دو رویکرد با قرار گرفتن در کنار هم، منجر به حذف چربی های تجمع یافته می شوند. ایجاد آرامش، رفع افتادگی پوست و لیفت بدن، نمونه ای دیگر از کاربردهای دستگاه بادی اسکالپتور هستند.

 

بادی اسکالپتور برای چه افرادی مناسب است :

بادی اسکالپتور قادر است دو نوع از چربی های احشایی و زیرپوستی را از بین ببرد. چربی احشایی نوعی از چربی است که بین اندام های بدن قرار می گیرد. چربی های زیر پوستی نیز چربی هایی اضافی هستند که زیر جداره پوست واقع شده اند. بنابراین افرادی که دارای چربی احشایی زائد و یا چربی های زیر پوستی هستند، می توانند از تکنیک بادی اسکالپتور بهره ببرند. مهمترین نواحی تحت درمان بادی اسکالپتور عبارتند از:

  • شکم و پهلو
  • ران و ساق پا
  • بازو
  • غبغب

ناگفته نماند که بادی اسکالپتور برای زنان باردار، افراد دارای ضربان ساز قلبی و افراد مبتلا به آسیب های پوستی مضر است.

 

میزان ماندگاری بادی اسکالپتور :

بادی اسکالپتور چربی های بدن را برای همیشه و به طور دائم از بین می برد. اما این ماندگاری به شرط تغذیه مناسب و فعالیت های ورزشی استاندارد بعد از انجام بادی اسکالپتور فراهم خواهد بود. البته تکرار بادی اسکالپتور هر یک ماه و یا هر دو ماه یکبار، ماندگاری آن را تضمین خواهد کرد.

آخرین ویرایش : 1400/02/09

لطفا جهت ثبت نظر وارد سایت شوید


    مشاهده کلینیک زیبایی