سایت بانوان زیبا

نظرات و تجربه های زیبایی خود را با دیگران به اشتراک بگذارید، منو سایت بانوان زیبا

ترواسکالپ چیست

ترواسکالپ چیست

ترواسکالپ چیست :

ترواسکالپ آیدی یک روش موثر برای درمان چاقی و رسیدن به یک اندام ایده آل است. در این روش، آن دسته از بافت های چربی مورد هدف قرار می گیرند که توسط ورزش و تحرک از بین نمی روند. ترواسکالپ بدون اینکه نیاز به جراحی داشته باشد، عمل پیکرتراشی و فرم دهی به بدن را انجام می دهد. فرایند پیکرتراشی به روش ترواسکالپ با استفاده از دستگاه مخصوص ساخت کشور آمریکا انجام می گیرد.

 

ترواسکالپ چگونه انجام می شود :

ترواسکالپ بدون نیاز به بیهوشی و به صورت سرپایی انجام می گیرد. فرایند انجام ترواسکالپ بسیار ساده و بدون دردسر است. به طور کلی، ترواسکالپ id در طول سه مرحله زیر انجام می گیرد :

  1. تعیین دقیق ناحیه مورد نظر
  2. تابیدن فرکانس رادیویی روی ناحیه مورد نظر با استفاده از دستگاه ترواسکالپ به مدت 15 الی 20 دقیقه
  3. آغاز چربی سوزی در ناحیه مورد نظر بدن به واسطه گرمای ایجاد شده

 

لازم به ذکر است که گرمای انتقال داده شده به بدن جهت آب کردن چربی، هیچگونه آسیبی به پوست وارد نمی کند. با ذوب شدن چربی های بدن، بیمار تا پس از سه ماه، به طور کامل این چربی ها را دفع خواهد کرد. بنابراین در حدود سه ماه بعد از انجام ترواسکالپ، می توان شاهد نتیجه چشمگیر آن بود.

بهتر است پس از چربی سوزی به روش ترواسکالپ، تکنیک هایی برای رژیم و انجام تمرینات ورزشی به کار گرفت. توجه به این نکته، در ماندگاری تاثیرات حاصل از ترواسکالپ کمک شایانی خواهد کرد.

 

ترواسکالپ برای کدام نواحی بدن مناسب است :

ترواسکالپ آیدی در کاهش توده های چربی نقاط مختلف بدن مورد استفاده قرار می گیرد. بنابراین تمام افراد بدون نگرانی می توانند برای از بین بردن چربی های تجمع یافته در هر نقطه از بدن خود از روش ترواسکالپ استفاده کنند. به طور کلی، نواحی که می توان برای از بین بردن توده های چربی آنها از ترواسکالپ استفاده کرد عبارتند از:

  • شکم
  • پهلو
  • پشت ران
  • بازو
  • غبغب

 

هزینه ترواسکالپ :

ترواسکالپ قیمت متفاوتی در هر شهر و منطقه ای دارد. سابقه کاری و میزان تبحر پزشک متخصص نیز در میزان قیمت ترواسکالپ تاثیرگذار است. علاوه بر این، میزان بافت چربی و ناحیه ای که تحت ترواسکالپ قرار می گیرد، معیارهایی برای تعیین هزینه ترواسکالپ هستند. بنابراین بهترین راه برای اطلاع از هزینه ترواسکالپ مراجعه به کلینیک مورد نظر و اخذ مشاوره در رابطه با ترواسکالپ است.

آخرین ویرایش : 1400/01/28

لطفا جهت ثبت نظر وارد سایت شوید


    مشاهده کلینیک زیبایی