سایت بانوان زیبا

نظرات و تجربه های زیبایی خود را با دیگران به اشتراک بگذارید، منو سایت بانوان زیبا

رنگ مو با توت سیاه

رنگ مو با توت سیاه

رنگ مو با توت سیاه :

وقتی که به فروشگاه های لوازم آرایشی مراجعه می کنید چیزی که بیش از هر چیز دیگر به چشم می خورد انواع و اقسام رنگ موهای شیمیایی است. این رنگ ها هر کدامشان به نوبه ی خود جذابیت بسیاری دارند و ممکن است که هر فردی با دیدن آن ها ترغیب شود که از آن ها برای تغییر رنگ موهای طبیعی خود استفاده نماید. نکته ای که در خصوص استفاده از رنگ های شیمیایی باید بدانید آن است که این رنگ ها می توانند زیبایی موقتی را به موهای شما بدهند اما در دراز مدت و استفاده های مکرر آسیب هایی به موها یتان وارد خواهد شد.

 

رنگ بنفش جزو رنگ های پر طرفدار به خصوص در خانم های جوان است. این رنگ جذابیت فوق العاده ای دارد. در ادامه ی مطلب قصد داریم به شما آموزش طرز تهیه ی رنگ مو با توت سیاه را بگوییم :

 

چگونه با توت سیاه رنگ مو درست کنیم :

برای تغییر رنگ موهایتان می توانید از توت سیاه استفاده کنید. نکته ی قابل توجه آنکه تهیه ی رنگ مو با توت سیاه یک رنگ موقت و نیمه دائمی روی موهایتان ایجاد می نماید اما به علت آنکه بر خلاف رنگ های شیمیایی اثرات مخرب روی موها ندارد ارزش امتحان کردن را داشته و برای تغییری که خواهان آن هستید کاملا مناسب است. برای تهیه ی این رنگ مو مراحل زیر را دنبال کنید :

 

برای تهیه رنگ مو با توت سیاه مقداری توت سیاه را فراهم کرده و در یک ظرف قرار دهید. سپس آن ها را کاملا له کنید و درست مانند شامپو روی موهای خود بمالید. برای اینکه دستانتان آغشته به رنگ نشود حتما از دستکش استفاده کنید. اجازه دهید چند ساعت بر روی موهای شما بماند تا سایه هایی از رنگ بنفش روی موها اعمال شود. پس از آن موها را به خوبی شست و شو دهید و با حوله خشک کنید. نکته ی قابل توجه آنکه تغییر رنگ موها با توت سیاه نه تنها هیچگونه آسیبی به موهایتان نمی رساند بلکه قادر است موهایتان را کاملا مرطوب و هیدراته کند.

آخرین ویرایش : 1400/01/20

لطفا جهت ثبت نظر وارد سایت شوید


    مشاهده کلینیک زیبایی