سایت بانوان زیبا

نظرات و تجربه های زیبایی خود را با دیگران به اشتراک بگذارید، منو سایت بانوان زیبا

اولتراسونیک چیست

اولتراسونیک چیست

اولتراسونیک چیست :

در حال حاضر راهکارهای بسیار زیادی برای پاکسازی پوست صورت وجود دارد. یکی از روش های نوین  برای پاکسازی صورت روش اولتراسونیک صورت می باشد که به وسیله ی دستگاه اولتراسونیک انجام می شود. دستگاه اولتراسونیک قادر است که با تولید ارتعاشات صوتی در فرکانس پایین به عمق پوست نفوذ پیدا کرده و آلودگی های پوستی را تماما از بین ببرد.

 

از دستگاه اولتراسونیک برای افزایش گردش خون در پوست، از بین بردن خطوط ریز و چین و چروک های پوستی، سفت و محکم کردن پوست، از بین بردن جای زخم ، جوانسازی پوست و... استفاده می نمایند. نکته ی قابل توجه آنکه استفاده از این دستگاه بی خطر است و هیچگونه قرمزی، درد و ... در استفاده از آن مشاهده نشده است.  

 

نحوه استفاده از دستگاه اولتراسونیک :

قبل استفاده از این دستگاه باید فرآیند آماده سازی پوست طی شود. برای این کار ابتدا باید پوست را به آرامی ماساژ داد تا منافذ پوستی کاملا باز شوند و در نهایت  بهترین نتایج از از این روش درمانی دریافت شود. پس از ماساژ باید پوست را به سرم ویتامینی مخصوص آغشته نمود و مجدد ماساژ داد.

پس از آن نوبت به استفاده از دستگاه اولتراسونیک می رسد. دستگاه اولتراسونیک را باید به آرامی روی پوست صورت به شکل ماساژ حرکت داد. در طی این حرکت با استفاده از امواج صوتی دستگاه، سلول های مرده از روی پوست حذف شده و پوست صورت به شکل عمیقی پاکسازی می شود.

 

استفاده از این دستگاه موجب افزایش کلاژن سازی در پوست می شود و علاوه بر آن موجب می شود که پس از آن محصولات مراقبت از پوست بهتر و موثرتر روی پوست عمل کنند و تاثیرات بهتری برای درمان مشکلات پوستی داشته باشند.

 

اولتراسونیک لاغری :

برخی از دستگاه های اولتراسونیک با بهره گیری از امواج اولتراسونیک و نورهای ال ای دی باعث کاهش چربی ها در نواحی مختلف صورت و حتی بدن می شوند. در واقع دستگاه اولتراسونیک با بهره گیری از امواج اولتراسونیک ، نه تنها باعث کاهش سلولیت ها می شود،

 

باعث فرم دهی نواحی صورت و بدن و زاویه سازی صورت شده ، چربی پوست را کاملا کنترل کرده و باعث سوزاندن چربی اضافه و افزایش کلاژن سازی و الاستین می شود و دردهای عضلانی را نیز کاهش می دهد. به عنوان نکته ی آخر باید گفت که قیمت دستگاه لاغری خانگی ، نسبت به عملکرد فوق العاده بالایی که دارد ، بسیار مقرون به صرفه و پر کاربرد می باشد .

آخرین ویرایش : 1400/01/17

لطفا جهت ثبت نظر وارد سایت شوید


    مشاهده کلینیک زیبایی