سایت بانوان زیبا

نظرات و تجربه های زیبایی خود را با دیگران به اشتراک بگذارید، منو سایت بانوان زیبا

پروتز سینه اشکی چیست

پروتز سینه اشکی چیست

پروتز سینه اشکی :

سینه‌ها نقش بسیار مهم و قابل توجهی در تناسب اندام بانوان دارند. برخی از افراد بر خلاف میل­شان از سینه‌هایی کوچک برخوردار هستند و تلاش بسیاری برای حجم دهی به آن‌ها می‌کنند. از همین رو، انجام جراحی پروتز سینه به یکی از پرطرفدارترین جراحی‌های زیبایی تبدیل شده است. پروتز سینه انواع مختلفی دارد که نوع مناسب آن با تشخیص پزشک و با سلیقه فرد انتخاب می‌شود. همراه ما باشید تا با یکی از رایج‌ ترین مدل‌های پروتز سینه یعنی پروتز سینه اشکی آشنا شویم.

 

پروتز سینه اشکی چیست :

عکس پروتز سینه مدل اشکی را در زیر ببینید.

پروتز سینه اشکی مدلی از پروتز است که در آن سینه شکلی طبیعی به خود می‌گیرد. زمانی که بخش بالایی سینه بیمار در مقایسه با بخش پایینی آن حجم کمتری داشته باشد، استفاده از پروتز سینه اشکی مناسب‌تر است. به طور کلی، همه افرادی که قصد دارند سینه آن‌ها طبیعی به نظر برسد، بهتر است از مدل پروتز سینه اشکی استفاده کنند.

 

در کنار پروتز سینه اشکی، مدلی دیگر به نام پروتز سینه گرد نیز وجود دارد. این نوع از پروتز سینه، برای افرادی که مایل به داشتن سینه‌هایی گرد و بزرگ هستند، مناسب است. بدیهی است که با مشاهده عکس پروتز سینه اشکی و گرد می‌توان تحلیل، مقایسه و انتخابی درست از مدل پروتز سینه را انجام داد.

 

پروتز سینه اشکی برای چه افرادی مناسب است :

تشخیص مناسب بودن یا نبودن پروتز سینه اشکی برای هر فردی، با توجه به فرم سینه او تعیین می‌گردد. بنابراین بهتر است قبل از اقدام به جراحی پروتز سینه اشکی، ابعاد مختلف این نوع جراحی را مورد بررسی قرار داد. در ادامه، به معرفی افرادی پرداخته شده است که می‌توانند از مزایای پروتز سینه اشکی استفاده کنند.

 • افرادی که بر اثر عدم رشد درست بافت سینه، از سینه‌های نامتقارن برخوردار هستند.
 • افرادی که بر اثر کاهش وزن بالا، بافت سینه آنان کم شده است.
 • افرادی که شکل ظاهری استاندارد و بافت سینه خود را بر اثر شیردهی از دست داده‌اند.
 • افرادی که سینه آنان بر اثر ضربه یا هر حادثه دیگر آسیب دیده است.
 • افرادی که تمام یا بخشی از سینه آنان به دلیل بیماری‌هایی همچون سرطان تخلیه شده است.
 • افرادی که به صورت ژنتیکی و مادرزادی از سینه‌هایی کم حجم برخوردار هستند.

 

پروتز سینه اشکی چگونه انجام می شود :

اجرای پروتز سینه اشکی با مشورت بیمار و متخصص و در نتیجه با تصمیم مشترک آنان انجام می‌گیرد. چگونگی انجام پروتز سینه اشکی را می‌توان در سه گام زیر شرح داد:

 1. ابتدا لازم است محل قرارگیری پروتز سینه به طور دقیق روی سینه مشخص شود. تعیین محل جایگیری پروتز با توجه به فرم مورد نظر سینه تعیین می‌گردد.
 2. در مرحله بعدی می‌بایست سایز پروتز سینه انتخاب شود. سایز پروتز با توجه به عواملی مانند، سن، اندازه دور قفسه سینه و... تعیین می‌شود.
 3. در مرحله نهایی متخصص زیبایی با انتخاب نوع برش، پروتز را در محل مورد نظر جایگذاری می‌کند.

مراجعه به پزشک متخصص و انجام چکاپ پس از هر جراحی پروتز سینه ضروری است. علاوه بر این، لازم است توصیه‌های پزشک پس از انجام پروتز سینه را جدی گرفت. این نوع از بررسی‌ها و اقدامات موجب می‌شود تا نتیجه مطلوبی از جایگذاری پروتز در سینه به دست آید.

 

قیمت پروتز سینه مدل اشکی :

هزینه و قیمت پروتز سینه اشکی بر اساس عوامل موثر بر این جراحی تعیین می‌شود. واضح است که نمی‌توان تنها یک هزینه مشخص برای پروتز سینه اشکی در سرتاسر کشور معرفی کرد. بنابراین بهترین راهکار برای اطلاع از این موضوع، مشورت کردن با جراح زیبایی مورد نظر است. مهمترین فاکتورهایی که در تعیین دقیق میزان هزینه پروتز سینه اشکی دخالت دارند، عبارتند از:

 • میزان تجربه کاری متخصص زیبایی
 • نوع و اندازه پروتز مورد استفاده برای جراحی
 • نوع کلینیک و یا بیمارستانی که عمل جراحی در آن انجام می‌گیرد

آخرین ویرایش : 1400/01/12

لطفا جهت ثبت نظر وارد سایت شوید


  مشاهده کلینیک زیبایی