سایت بانوان زیبا

نظرات و تجربه های زیبایی خود را با دیگران به اشتراک بگذارید، منو سایت بانوان زیبا

پروتز لب با لیوان

پروتز لب با لیوان

پروتز لب با لیوان :

بسیاری از خانم‌ها دوست دارند لب‌هایی برجسته داشته باشند. برجستگی لب‌ها می‌تواند موجب افزایش زیبایی و جذابیت چهره شود. تاکنون راهکارهایی متفاوت برای برجسته سازی لب‌ها معرفی شده است. این راهکارها به دو دسته راهکارهای دائمی و موقتی تقسیم می‌شوند. در کنار جراحی‌های زیبایی پروتز لب، روش‌های خانگی خاصی نیز برای این کار وجود دارد. از بین تمام روش‌های خانگی، چالش پروتز لب با لیوان اخیرا مورد توجه افراد بسیاری قرار گرفته است. با ما همراه باشید تا با چگونگی پروتز لب با لیوان آشنا شویم.

 

آموزش پروتز لب با لیوان :

پروتز لب در خانه با لیوان بهتر است با احتیاط و با دقت کافی انجام گیرد. این روش از برجسته کردن لب، در خانه و بدون نیاز به مراجعه به کلینیک‌های زیبایی انجام می‌گیرد. بدین ترتیب لازم است فرد خود دقت لازم در این فرایند را به کار گیرد تا درگیر عوارض ناشی از آن نباشد. در ادامه روش پروتز لب با لیوان به ترتیب مراحل شرح داده شده است.

  • گام 1: قبل از هر چیزی باید لب‌ها را آغشته به رژ لب، مرطوب کننده و یا بوم لب کرد. این مرحله اهمیت بالایی دارد و عدم توجه به آن موجب آسیب‌پذیری لب‌ها خواهد شد.
  • گام 2: در مرحله بعد یک لیوان شیشه‌ای کوچک روی لب قرار گرفته و عمل مکش انجام می‌گیرد. این مکش باید در حدی باشد که فرد بتواند پس از بستن لب‌های خود، لیوان را روی دهان به همان حالت حفظ کند.
  • گام 3: در مرحله نهایی، لیوان باید پس از حداکثر دو ثانیه رها شود.

این فرایند سه مرحله‌ای از پروتز لب با لیوان، حداکثر باید دو مرتبه در طول روز انجام گیرد. پس از یک هفته از این عمل، شاهد برجستگی کمی از لب‌ها خواهیم بود.

با آغاز هفته دوم می‌بایست همین مراحل را روزی دو الی سه مرتبه و با زمان مکش بیشتر اجرا کرد. برای برجسته کردن دائمی لب با لیوان، همین روال باید تا چندین هفته ادامه یابد. پس از گذر چند هفته، در صورتی که حجم لب به حجم دلخواه رسید، لازم است پروتز لب با لیوان را متوقف کرد.

 

عوارض پروتز لب با لیوان :

حجم دهنده لب با لیوان ممکن است با عوارض همراه باشد. افرادی که قصد حجم دادن به لب‌های خود با استفاده از لیوان را دارند، بهتر است این عوارض را شناخته و در صورت بروز اقدامات لازم را انجام دهند. برخی از عوارض احتمالی پروتز لب با لیوان عبارتند از:

  • کبودی لب
  • پوسته پوسته شدن لب
  • ترک خوردن لب
  • خشکی لب
  • ایجاد درد و ناراحتی

یکی از مواردی که ممکن است موجب این عوارض شود، عدم مرطوب کردن درست لب‌ها قبل از انجام پروتز لب با لیوان است. به هر حال، زمانی که عوارض ذکر شده در طول فرایند پروتز لب با لیوان مشاهده شد، بهتر است از ادامه آن جلوگیری کرد.

همانطور که گفته شد، پروتز لب با لیوان تنها یکی از راهکارهای حجم دهی به لب در خانه است. علاوه بر این روش، می‌توان از پروتز لب با دارچین، پروتز لب با ویتامین E، پروتز لب با فلفل ، پروتز لب با عسل و... نیز یاد کرد.

آخرین ویرایش : 1400/01/24

لطفا جهت ثبت نظر وارد سایت شوید


    مشاهده کلینیک زیبایی