سایت بانوان زیبا

نظرات و تجربه های زیبایی خود را با دیگران به اشتراک بگذارید، منو سایت بانوان زیبا

تاتو خط چشم چیست

تاتو خط چشم چیست

تاتو خط چشم :

تاتو خط چشم برای خانم هایی که می خواهند خط چشم دائمی داشته باشند انجام می گردد. بسیاری از خانم ها ترجیح می دهند چشم های خود را خط چشم بکشند تا چشم خود را زیبا کنند. به همین ترتیب ، آنها از روش هایی مانند اکستنشن مژه ، سایه چشم و تاتو خط چشم استفاده می کنند. اگر شما از آن دسته افرادی هستید که وقت آرایش کردن را ندارید، و یا ترجیح می دهید از خط چشم دائمی استفاده کنید، می توانید گزینه تاتو خط چشم را امتحان کنید.

 

تاتو خط چشم چیست :

تاتو خط چشم ، که به آن خط چشم دائمی یا خط چشم میکروپیگمنتیشن می گویند ، یک روش آرایش خط چشم دائمی است که می تواند مواردی همچون پلک های افتاده ، جای زخم و ... را از بین ببرد. این نوع تاتو در آرایشگاه ها و مراکز بهداشتی انجام می شود. خط چشم دائمی گزینه مناسبی برای آرایش در کمترین زمان ممکن است. معمولاً برای تاتو ، خط مژه در اطراف مژه ها به خوبی استریل می شود و به مدت 30 دقیقه بیهوش می شود.

 

میزان ماندگاری تاتو خط چشم :

بسیاری از افرادی که از خط چشم دائمی استفاده می کنند به دنبال راهی هستند که به خط چشم روزانه نیازی نداشته باشد. معمولاً تاتو خط چشم ممکن است تا 4 سال ماندگاری داشته باشد. بعد از این مدت امکان تعمیر یا تغییر مدل وجود دارد. اما در برخی موارد مشاهده شده است که بعد از یک هفته رنگ خط چشم کمرنگ می شود ، در این صورت می توانید دوباره سعی کنید خط چشم خود را اصلاح کنید.

 

تاتو خط چشم درد داره :

از آنجا که امروزه بسیاری از افراد تمایل به خط چشم تاتو دارند ، باید عوارض جانبی تاتو خط چشم و یا احساس درد در زمان انجام تاتو را نیز در نظر بگیرید. آستانه تحمل درد در افراد مختلف متفاوت است، میزان درد تاتو خط چشم در بسیاری از افراد قابل اعتنا نمی باشد، اما بدن می تواند به طور موقت علائم آلرژی را نشان دهد. اگر با اقدامات بهداشتی تاتو نکنید ممکن است عفونت به بدن شما وارد شود.

 

تاتو خط چشم اروپایی :

تاتو خط چشم اروپایی رایج ترین نوع تاتو است. یک تاتو خط چشم ساده به صورت یک خط نازک در بالای مژه ها کشیده می شود و در بیشتر طرح های چشم قابل استفاده است و بسته به طرح و سلیقه چشم می تواند طرح های مختلفی داشته باشد. برای افرادی که چشمانشان افتاده ، خسته یا کسل کننده است ، استفاده از این تاتو بسیار موثر و مناسب است.

 

تاتو خط چشم پایین :

برای بزرگتر شدن چشم ها ، بهتر است هم بالا و هم پایین چشم خط بکشید. زیرا معمولاً وقتی روی پلک پایین تاتو می کنید ، چشم ها بزرگتر به نظر می رسند. خط چشم بالا و پایین گزینه خوبی برای چشم های کوچک است و به بزرگتر شدن چشم ها کمک می کند .

تاتو خط چشم پهن نیز مناسب است و چشم شما را جذاب تر نشان می دهد. البته ، اگر می خواهید چشمان شما بزرگتر و کشیده تر به نظر برسند ، بهتر است از تاتوی خط چشم پایین که در قسمت داخلی چشم کشیده شده است استفاده کنید. انجام تاتو خط چشم پایین ، چشم ها را بزرگتر نمایش می دهد.

 

تاتو خط چشم نازک :

تاتو خط چشم نازک می تواند چشم شما را زیباتر نشان دهد. شما باید نیمه اول چشم را در یک خط بسیار باریک بکشید ، و سپس به تدریج آن را تا انتها صاف کنید. علاوه بر این ، بهتر است گوشه خارجی چشم را بکشید تا بیشتر کشیده به نظر برسد و گردی آن را بپوشاند.

 

تاتو خط چشم در بارداری :

با توجه به حساسیت دوران بارداری و شیردهی ، بهتر است تاتو را به زمان دیگری موکول کنید، و در صورتی که به انجام تاتو در بارداری اصرار دارید ابتدا با پزشکتان مشورت کنید.

 

تاتو خط چشم برای پلک های افتاده :

برای تاتو خط چشم برای پلک های افتاده بهتر است از خط چشم نیمه استفاده کنید ، یعنی نیمه آخر یا یک سوم آخر، خط چشم را بکشید افتادگی کمتر گردد. همچنین از خط چشم زاویه دار استفاده کنید یعنی خط چشم از گوشه داخلی چشم بیرون زده باشد ، که باعث می شود فاصله چشم شما کمتر دیده شود زیرا تاتو خط چشم این فاصله را پوشش می دهد.

آخرین ویرایش : 1400/01/05

لطفا جهت ثبت نظر وارد سایت شوید


    مشاهده کلینیک زیبایی