سایت بانوان زیبا

نظرات و تجربه های زیبایی خود را با دیگران به اشتراک بگذارید، منو سایت بانوان زیبا

بولد بروز چیست

بولد بروز چیست

بولد بروز چیست :

ابروها یکی از حساس ترین قسمت های صورت برای آرایش هستند و خانم ها در طول روز وقت زیادی را برای آرایش می گذرانند. اما اکثر آنها برای آرایش وقت ندارند که مدت طولانی جلوی آینه بمانند. بنابراین آنها روش های آرایش دائمی را انتخاب می کنند. یکی از آن تکنیک های ماندگار آرایش ابرو ، تکنیک بولد بروز است.

 

امروزه آرایش دائمی ابرو طرفداران زیادی در بین خانم ها پیدا کرده است. یکی از مهمترین اجزای صورت که در زیبایی افراد تأثیر بسزایی دارد ابروها هستند. زیبایی ابرو باعث زیبایی چشم می شود و بالعکس داشتن ابرو نامتقارن در زیبایی چشم شما تأثیر منفی می گذارد. بولد بروز روشی دائمی برای ارایش ابرو می باشد.

 

روش بولد بروز چیست :

در روش بولد بروز ابتدا به تاج ابرو توجه می شود و هر خط باید دو بار کشیده شود. پس از مدت 3-4 دقیقه ابروها رنگ می گیرد. البته لازم به ذکر است که نباید از 10 روز پیش ابروهای خود را رنگ کنید. رنگ مورد استفاده در این روش نباید خیلی روشن باشد. در مرحله بعدی دم ابرو و قوس آن کشیده می شود. برای اینکه تاتو رنگ پریده به نظر نرسد ، ضخامت آنها را باید دو برابر کنید. ابرو بولد بروز بسته به نوع پوست در چند مرحله انجام می شود. دستگاه مورد استفاده در روش بولد بروز یک قلم میکرو است ، دستگاهی مخصوص برای تاتو ابرو و سایه ابرو با استفاده از تکنیک بولد بروز وجود دارد. این دستگاه مانند قلم دستی خطوط و نقاط بسیار ظریفی را روی پوست ایجاد می کند.

 

از آنجا که قلم مورد استفاده در تکنیک بولد بروز دستی است و سوزن به عمق پوست تزریق می شود ، درد و تحریک آن کمتر از روش های قدیمی است. این نیز یک روش نیمه دائمی است. این بدان معنی است که در مدت زمان کوتاهی پاک می شود و امکان تغییر حالت آن وجود دارد. طول عمر ابروهای بولد بروز مورد دیگری است که بدون شک افرادی که می خواهند این روش را اجرا و انجام دهند بدان توجه می نمایند. ماندگاری بولد بروز در واقع بین 6 ماه تا 1 سال خواهد بود ، زیرا عمق موهای ساخته شده با روش بولد بروز نسبت به سایر روش ها کمتر است و بنابراین ماندگاری کمتری دارند.

 

فرق بولد بروز و فیبروز :

یکی از مهمترین مزایای روش بولد بروز این است که حالت طبیعی به ابروها می بخشد. قسمتهای خالی ابرو ، مانند تاج ، می تواند پرتر شود بدون اینکه مجبور شوید قاب اطراف ابرو بکشید و آن را از شکل طبیعی خارج کنید. در تکنیک بولد بروز و فیبروز ، ظاهر ابرو با خطوط کشیده شده با روش فیبروز متفاوت است و در این روش ، خطوط کشیده شده به صورت قوسی شکل است و به ابروها حالت سه بعدی می دهد. پوست خشک و طبیعی گزینه مناسبی برای فیبروز ابرو است.

 

بولد بروز بهتره یا فیبروز :

در تکنیک بولد بروز فیبروز ، خطوط کوچکتر و بعضی دیگر طولانی تر است، انحنای آنها کمتر یا در دو جهت است ، مانند S ، تعداد خطوط بیشتر است و در واقع یک نمای سه بعدی و زیباتر به ابروها می دهد . در روش بولد بروز، برخلاف روش بولد بروز فیبروز ، لبه های ابرو را می تواند طراحی نمود و نیز می توان روش بولد بروز  را با سایه زدن ابرو ترکیب کرد.

 

هزینه بولد بروز ابرو :

هزینه بولد بروز به مدل خطوط بستگی دارد. از آنجا که روش فیبروز روش جدیدتری نسبت به روش هایی مانند میکروپیگمنتیشن است ، گران تر است. این روش به دو تعمیر نیاز دارد که هزینه آن کمتر از سایه زدن ابرو است.

آخرین ویرایش : 1400/01/03

لطفا جهت ثبت نظر وارد سایت شوید


    مشاهده کلینیک زیبایی