سایت بانوان زیبا

نظرات و تجربه های زیبایی خود را با دیگران به اشتراک بگذارید، منو سایت بانوان زیبا

فیلینگز چیست

فیلینگز چیست

فیلینگز چیست :

داشتن پوستی شاداب و جوان آرزوی بسیاری از افراد است اما متاسفانه به تدریج  و با افزایش سن شاهد نشانه های پیری روی پوست می شویم و این مساله می تواند برای بسیاری از افراد تبدیل به یک معضل بزرگ شده باشد. با بالا رفتن سن خطوط ناشی از خنده و اخم عمیق تر از قبل می شوند. در چنین شرایطی جوان سازی پوست شاید کاری بسیار سخت و دشوار به نظر آید.

 

اما امروزه با پیشرفت سریع تکنولوژی، تکنیک های درمانی بسیاری در زمینه ی زیبایی پدید آمده اند که هرکدام به نوبه ی خود می توانند در جوانسازی پوست موثر عمل نمایند. یکی از آن دسته از تکنیک های اثربخش، فیلینگز است. فیلینگز نسل جدید پلاسما و پلکسر است. فیلینگز تکنیکی جهانی است که برای جوانسازی و از بین بردن چین و چروک ها، در اکثر نقاط دنیا مورد استفاده قرار می گیرد و روشی کاملا غیر تهاجمی می باشد.

 

فیلینگز را می توان به عنوان جدیدترین تکنولوژی روز دنیا به شمار آورد. این تکنیک قادر است که فقط در یک جلسه نتیجه شگفت انگیزی را به دنبال داشته باشد. چیزی که بیشتر از هر چیزی سبب جذابیت این تکنیک شده است آن است که تنها در یک جلسه درمانی می توانید نتایج آن را ببینید. نکته ی قابل توجه آنکه این روش بدون هیچ گونه جراحی، تزریق، درد یا مواد مختلف می ‌باشد.

در ادامه ی مطلب در خصوص این تکنیک بیشتر صحبت خواهیم کرد :

 

فیلینگز چگونه انجام می شود :

فیلینگز، روشی غیر تهاجمی برای جوانسازی پوست است که همانگونه که گفتیم غیر تهاجمی بوده و نیازی به بی‌هوشی و بخیه در این روش وجود ندارد.  در روش فیلینگز، بافت روی پوست تبدیل به گاز شده و در نتیجه ی این فرآیند است که پوست برای چندین سال جوانتر می‌ شود و موجب کلاژن‌ سازی و لایه‌ برداری عمیق پوست می ‌شود.

 

تکنیک فیلینگز با روشن کردن دستگاه  مخصوصی شروع می‌شود. در وهله‌ ی اول این موضوع باید مدنظر قرار گیرد که قصد استفاده از این تکنیک برای کدام قسمت می باشد و بدین ترتیب دستگاه تنظیم شود. به طور مثال  اگر از فیلینگز برای از بین بردن خط لبخند یا چروک دور چشم استفاده می شود باید دستگاه روی حالت پلاسمای گرم یا ای ‌دی‌ پلاسما تنظیم شود و سپس  پزشک مربوطه به روش کانتینیوز یا اسکنینگ دستگاه را روی چین و چروک‌ها و نواحی مورد نظرحرکت می دهد.

 

دستگاه مورد استفاده در تکنیک فیلینگز به یک سیستم ایمنی کنترل قابل اعتماد به نام  SCS وصل است که مانع ورود برق از مولد به باتری می‌شود تا آسیبی به بیمار نرساند. همانطور که گفته شد فیلینگز نسل سوم پلاسماجت است. پلاسما به عنوان حالت چهارم ماده، یعنی بعد از جامد، مایع و گاز نامیده می‌شود.

 

در واقع به زبان ساده ‌تر یعنی اگر ماده ‌ی جامد حرارت ببیند، به مایع تبدیل می‌شود. اگر حرارت بیشتر شود به گاز تبدیل می‌شود. دمای پلاسما بسیار بالا است، ولی همزمان فشار بسیار پایینی دارد و بنابراین هنگام تماس با ماده دیگر، به سرعت سرد می‌شود و حرارت زیادی منتقل نمی ‌کند. در واقع یک قوس الکتریکی ایجاد می‌ کند که موجب تصعید بافت می‌شود و بافت جامد را به بخار تبدیل می‌ کند. به همین علت فورا پوست (جامد) به شکل جمع شده و سفت شده در می‌آید.

 

کاربرد های فیلینگز :

 1. رفع عمیق ترین چین و چروک های پلک بالا و پایین تنها
 2. رفع خطوط عمیق صورت با فیلینگز خط اخم و فیلینگز خط خنده
 3. لیفتینگ سریع پوست و روشن کننده و شاداب کننده
 4. رفع جای جوش ، اسکار و.. با فیلینگز جای جوش
 5. آبرسان قوی و رفع کلیه چین و چروک های زیر چشم ها و پشت پلک با فیلینگز چشم
 6. رفع ترک های پوستی ناشی از چاقی یا لاغری و یا حتی زایمان
 7. رفع افتادگی گردن و صورت
 8. جوانسازی عمیق صورت و شکم و بدن
 9. رفع ضایعات پوستی مانند خال های گوشتی، زگیل و

آخرین ویرایش : 1400/01/03

لطفا جهت ثبت نظر وارد سایت شوید


  مشاهده کلینیک زیبایی