سایت بانوان زیبا

نظرات و تجربه های زیبایی خود را با دیگران به اشتراک بگذارید، منو سایت بانوان زیبا

رنگ مو با پوست گردو

رنگ مو با پوست گردو

رنگ مو با پوست گردو :

رنگ مو با پوست گردو یکی از تکنیک های رنگ مو با رنگ های طبیعی است. می توانید موهای خود را با پوست گردو رنگ کنید. استفاده از رنگ های شیمیایی می تواند خطرناک باشد و عوارض جانبی داشته باشد. اگر به دنبال رنگ موی طبیعی هستید ، پوست گردو را امتحان کنید. پوست گردو برای کسانی که می خواهند موهای قهوه ای (از قهوه ای روشن تا تقریبا سیاه) داشته باشند ، گزینه بسیار خوبی است.

 

جهت آزمایش ابتدا هر کدام از روش های زیر را بر قسمت کوچکی از موهایتان امتحان کنید. و به حساسیت های احتمالی توجه کنید تا به نتیجه مطلوب برسید.

 

طرز تهیه رنگ مو با پوست گردو :

برای تهیه رنگ مو با پوست گردو ابتدا به اندازه مورد نیاز پوست گردو تهیه کنید، حالا به مدت 30 دقیقه آن ها را در آب بجوشانید، اجازه دهید تا خنک شود و سپس با استفاده از یک پنبه بر روی موهایتان به آرامی بکشید، اجازه دهید تا به مدت یک ساعت بماند و سپس موهایتان را آبکشی کنید و با یک شامپوی ملایم بشویید.

 

رنگ مو با پوست گردو و حنا و دارچین :

برای رنگ کردن موهای خود می توانید  پوست گردو حنا و قهوه را باهم ترکیب کنید. عصاره پوست گردو رنگ مو را به رنگ قهوه ای تیره تغییر می دهد و حنا رنگ مو را به طیف قرمز تغییر می دهد. بنابراین ، باید در ترکیب این دو رنگ دقت کنید و مقدار مناسب هر دو را مخلوط کنید تا رنگ موی مورد نظر شما به دست آید. توصیه می شود 1.5 قاشق حنا را با 2 لیوان پوست گردو و نیز قهوه ترکیب کنید و بگذاردی این مخلوط برای 12 ساعت در دمای اتاق بماند. سپس آن را برای 4-6 ساعت روی موهای خود بگذارید و سپس بشویید. اگر می خواهید از رنگ موهایی که به موهای شما آسیب نمی رساند استفاده کنید ، بهتر است از رنگ های مو با پوست گردو ، حنا و قهوه استفاده کنید. ابتدا بر روی قسمت کوچکی از موها استفاده کنید تا به رنگ دلخواه برسید.

 

رنگ مو با پوست گردو و دارچین :

می توانید دارچین را با مواد مختلف ترکیب کنید و از ترکیب دارچین با مواد مختلف برای روشن شدن موهای خود استفاده کنید. در واقع می توانید دارچین را با پوست گردو ترکیب نمایید.

 

رنگ مو با پوست گردو در بارداری :

بارداری دوران حساسی می باشد، بهتر است قبل از هر اقدامی ابتدا با پزشکتان مشورت کنید و در صورتی که پزشکتان رنگ کردن مو در بارداری با پوست گردو را مجاز دانست می توانید استفاده کنید.

آخرین ویرایش : 1399/12/29

لطفا جهت ثبت نظر وارد سایت شوید


    مشاهده کلینیک زیبایی