سایت بانوان زیبا

نظرات و تجربه های زیبایی خود را با دیگران به اشتراک بگذارید، منو سایت بانوان زیبا

کاشت ریش

کاشت ریش

کاشت ریش :

یکی از مهم ترین فاکتورهای جذابیت چهره ی یک مرد داشتن ریشی منظم و پرپشت می باشد. در واقع ریش یکی از المان های جذابیت یک مرد به حساب می آید اما متاسفانه عده ی بسیاری به دلایل مختلف همچون سوختگی و یا جراحت قارچ و ناراحتی های پوستی استرس و فشار روحی و عوامل بسیار دیگر از داشتن ریش منظم و پرپشت محروم هستند.

 

 در جنین شرایطی کاشت ریش می تواند به اینگونه افراد کمک کرده و جذابیت را مجدد به چهره  آن ها برگرداند. کاشت ریش یکی از روش های پیوند و کاشت مو است که جهت درمان کسانی که دچار ریزش ریش شده اند، مورد استفاده قرار می گیرد. همانند کاشت موی سر، در این روش نیز پزشک متخصص و تیم همکاران وی فولیکول های مو را از ناحیه اهدا کننده سر جدا سازی کرده و به دقت در ناحیه ای از ریش و سبیل که کم پشت و یا دچار ریزش شده می کارند.

 

کاشت ریش و سبیل به روش sut :

کاشت ریش به روش sut در واقع به معنی کاشت با دستگاه و دقت و تراکم بیشتر می باشد، کاشت ریش و سبیل با این روش در واقع بهترین و آخرین تکنیک کاشت ریش و سبیل است که در این روش دیگر نیازی به جراحی های طولانی مدت، خونریزی های شدید، درد، عوارض های جانبی، دوران نقاهت و ... نبوده و در حقیقت صفر تا صد پروسه کاشت ریش در این روش به وسیله ی دستگاه به خصوصی انجام می گیرد.

 

مزیت این روش در آن است که اگر برداشت گرافت ها با دستگاه انجام شود اول از همه گرافت کاملا سالم برداشت شده و ثانیا آسیبی متوجه گرافت های اطراف گرافت کاندید نخواهد بود و بدین ترتیب از تمامی و کلیت ظرفیت بانک مو می توان استفاده کرد.

 

مراقبت های بعد از کاشت ریش :

کاشت ریش و سبیل دوره‌ ی نقاهت دشواری ندارد و پس از اتمام جلسه‌ ی درمانی نیز به طور معمول جایی از سر و یا صورت پانسمان زده نمی شود و  فقط ممکن است پزشک توصیه نماید که از آنتی ‌بیوتیک های موضعی به شکل کرم  و یا لوسیون برای پوشش نواحی گیرنده و بانک مو استفاده شود. به طور کلی بهتر است که روز بعد از کاشت صورت خود را با محلول ضدعفونی کننده مخصوص بشویید و برای پیشگیری از عفونت از آنتی بیوتیک های تجویز شده از سوی پزشک به طور مرتب استفاده شود.

 

هزینه کاشت ریش و سبیل :

هزینه کاشت ریش برای تمامی افراد مبلغ یکسانی نیست و تحت تاثیر عوامل مختلفی می باشد. عواملی همچون وسعت ناحیه ای از ریش که دچار ریزش شده، تعداد فولیکول های مو که استخراج و در محل ریش کاشته می شوند، روش و تکنیک کاشت ریش و حتی دستمزد پزشک و پرسنل در هزینه ی تمام شده کاشت ریش موثر می باشند.

 

 

منابع :

nileclinic

suthair

whcl

آخرین ویرایش : 1399/12/29

لطفا جهت ثبت نظر وارد سایت شوید


    مشاهده کلینیک زیبایی