سایت بانوان زیبا

نظرات و تجربه های زیبایی خود را با دیگران به اشتراک بگذارید، منو سایت بانوان زیبا

تزریق رژ لب چیست

تزریق رژ لب چیست

تزریق رژ لب :

رژلب یکی از محبوب ترین انواع لوازم آرایشی در بین خانم هاست و عموماً بیشتر خانم ها علاقه زیادی به استفاده از آن دارند. اما مشکلی که ممکن است برای هر خانمی پیش بیاید این است که رژ لب آنها بعد از چند ساعت کمرنگ یا ناپدید می شود. اما در سال های اخیر با استفاده از تکنیک های پیشرفته تزریق رژلب، این مشکل برطرف شده است که در ادامه مطلب قصد داریم بیشتر در مورد تزریق رژ لب صحبت کنیم.

 

تزریق رژ لب چیست : 

تزریق رژلب یا تاتو لب یک رژ لب دائمی برای افرادی که دنبال آرایش های دائم هستند و دوست دارند به محض بیدار شدن زیبا به نظر برسند یا حتی کسانی که نمی خواهند وقت خود را برای آرایش تلف کنند.

 

تزریق رژ لب چگونه انجام می شود :

ابتدا رنگ مورد نظرتان را مشخص می کنید، سپس متخصص این کار با دستگاه و سوزن رنگ مورد نظر شما را به زیر پوست لب های شما تزریق می کند، به وسیله تزریق رژلب یا تاتو لب می توانید از رنگ لب ها به صورت دائمی لذت ببرید.

 

این روش برای کسانی که دوست دارند لبهایشان رنگ زیبایی داشته باشد اما مایل به تمدید رژ لب خود بعد از هر وعده غذایی و نوشیدنی نیستند ، راه حل خوبی است. همچنین ، تزریق رژلب برای افرادی که از تیرگی یا پراکندگی رنگدانه های طبیعی روی لب رنج می برند بسیار موثر خواهد بود.

 

عوارض تزریق رژ لب چیست :

اگر یک متخصص واجد شرایط را انتخاب کنید که در یک سالن معتبر یا مطب معتبر کار کند ، تزریق رژلب راهی ایمن و مطمئن برای زیبایی خواهد بود. یک متخصص حرفه ای تزریق رژلب از تجهیزات استریل ، سوزن های یکبار مصرف و محیط تمیز استفاده می کند و در کار خود تبحر دارد. او باید از هر نوع بیماری پوستی شما آگاه باشد و در مورد عوارض جانبی احتمالی صحبت کند. علاوه بر این ، اگر بعد از تزریق رژلب ، مراقبت کنید شما هیچ عارضه جانبی جدی نخواهید داشت.

 

خوشبختانه عوارض جانبی تزریق رژلب کوتاه مدت است و طی یک هفته برطرف می شود. این عوارض جانبی معمولاً شامل موارد زیر است:

 

قرمزی لب

تورم لب ها

زخم

برخی از افراد به جوهر تاتو حساسیت دارند. اما اگر متخصص از رنگدانه های طبیعی برای تزریق رژلب استفاده کند ، خطر آلرژی بسیار کم خواهد بود. با این حال ، اگر هنوز از حساسیت می ترسید ، می توانید رنگدانه را در ناحیه ای از پوست آزمایش کنید و ببینید آیا بدن شما پس از چند ساعت واکنش نشان می دهد.

 

 

منابع :

zibabeman

scalpiranian

tatooacademy

آخرین ویرایش : 1399/12/29

لطفا جهت ثبت نظر وارد سایت شوید


    مشاهده کلینیک زیبایی