سایت بانوان زیبا

نظرات و تجربه های زیبایی خود را با دیگران به اشتراک بگذارید، منو سایت بانوان زیبا

شیدینگ ابرو چیست

شیدینگ ابرو چیست

شیدینگ ابرو :

شیدینگ ابرو یکی از جدیدترین سبک های پرکردن ابرو است که باعث می شود ابروها طبیعی و زیبا به نظر برسند. این روش توسط دستگاههای خاصی به نام میکروپیگمنتیشن انجام می شود. در این روش رنگدانه با میکروپیگمنتیشن به عمق مناسب ابروها تزریق می شود.

شیدینگ ابرو چیست :

شیدینگ ابرو از روشی به نام سایه زدن ابرو می توان برای فرم دادن و تاتو ابروها استفاده کرد. این روش توسط میکروپیگمنتیشن انجام می شود و اگر به صورت حرفه ای انجام شود حالت طبیعی و زیبایی به ابروها می بخشد. در این روش با سوزن میکروفیبر رنگدانه ها به زیر پوست نفوذ می کنند و ابروها حالت زیبا پیدا می کنند.

 

در شیدینگ ابرو ، برخلاف روش های تاتو ابرو ، ابروها کادر نمی شوند و قسمت های خالی داخل ابروها پر می شوند. از این روش می توان برای پوشاندن جای زخم ، بخیه و زخم نیز استفاده کرد.

شیدینگ ابرو یک روش بسیار موثر و کارآمد برای تاتو ابرو است. در این روش رنگدانه ها با سوزن میکرو برشی به زیر پوست نفوذ می کنند. شیدینگ ابرو با خونریزی کوچک ابرو ها همراه است. در روش شیدینگ ابرو حالت ابروهای فرد طبیعی به نظر می رسند ، اما در روش سایه زدن ، کل ابرو با یک نقطه پوشانده می شود ، که باعث افزایش تراکم می شود که از تاج تا دم ابرو را شامل میشود. شیدینگ ابرو در اثر فشار بر روی پوست ایجاد می شوند و به طور کامل بر روی ابرو های شما سایه می اندازند و حالت پودری به ابروها می دهند.

 

شیدینگ ابرو با قلم بلید :

از بلیدها (بلیدها با سر U شکل یا مورب که داخل قلم دستی قرار می گیرند) استفاده می شود. این بلید ها یکبار مصرف هستند و فقط یکبار در هر مشتری قابل استفاده هستند و باید بعد از کار دور انداخته شوند. آرایشگاه ها چهره شما را در نظر گرفته و ابرو مناسب و ابروهای متقارن را طراحی می کند. برای این کار از ابزار خاصی استفاده می شود. در ابرو طراحی شده ، به کمک بلید، خطوطی مانند موی طبیعی ابرو و در جهت رشد طبیعی ابرو ایجاد می شود. از آنجا که کار به صورت دستی انجام می شود ، طول و عرض خطوط مانند موهای طبیعی متفاوت و نامنظم است و ظاهری کاملاً طبیعی به ابروها می دهد.

 

فواید شیدینگ ابرو :

شیدینگ ابرو یکی از جدیدترین زیر مجموعه های تکنیک سایه ابرو است ، در اینجا لازم است توضیح مختصری در مورد این روش ارائه شود. در تکنیک شیدینگ ابرو ، با استفاده از دستگاه میکروپیگمنتیشن ایمن و استفاده از یک یا دو کارتریج سر در حرکات دورانی یا انداختن یک سوزن به مناطق خالی ابرو ، سطحی سایه می زنیم. عمق و زاویه سوزن به ترتیب کم و مایل است و از تزریق عمیق رنگ به پوست جلوگیری می کنیم. برخی از رنگدانه ها با تأیید متقاضی ، یک قاب واضح و مشخص ایجاد می کنند که تاج  و نوک ابروها را پر می کند. شیدینگ ابرو یکی از کم دوام ترین روش های آرایش دائمی ابرو است زیرا باید بسیار کم عمق و نامحسوس انجام شود و بعد از یک سال یا کمتر و در صورت تمایل تجدید شود.  

 

عوارض شیدینگ ابرو :

اگرچه این روش عوارض زیادی ندارد ، اما عوارض جانبی احتمالی آن عبارتند از:

قرمزی پوست

 آلرژی های پوستی

تورم و کبودی پوست

اگر یکی دو روز اول پس از شیدینگ ابرو دچار خارش در این نواحی شدید ، از خاراندن ابرو خودداری کنید. برای شما طبیعی است که در طی یکی دو روز اول علائمی مانند قرمزی و خارش در ابروهای خود داشته باشید ، اما اگر این علائم ظرف چند روز برطرف نشود ، ممکن است نشانه عفونت باشد که باید درمان شود.

 

 

منابع :

beytoote

deterland

mag.asanteb

آخرین ویرایش : 1399/12/29

لطفا جهت ثبت نظر وارد سایت شوید


    مشاهده کلینیک زیبایی