سایت بانوان زیبا

نظرات و تجربه های زیبایی خود را با دیگران به اشتراک بگذارید، منو سایت بانوان زیبا

مزووایت تراپی چیست

مزووایت تراپی چیست

مزووایت تراپی چیست :

افراد بسیاری هستند که از تیرگی پوست خود رنج می برند و تلاش می کنند تا با استفاده از روش های گوناگون و کرم و اقلام آرایشی مختلف موجود در داروخانه ها پوست خود را سفید، یکدست و کاملا صاف نمایند. یکی از روش های نوین برای تغییر رنگ پوست مزووایت تراپی می باشد.

 

این روش درمانی موقتی بوده و می ‌تواند تقریبا برای یک هفته دوام داشته باشد و زیبایی را به پوست شما بازگرداند. به کمک مزووایت تراپی می ‌توان لکه‌ هایی را که به خاطر پیری و یا عوامل دیگر روی پوست نشسته است را برطرف کرد. نکته ی قابل توجه آنکه مزووایت تراپی هم برای بانوان و هم برای آقایان قابل استفاده است. در ادامه ی مطلب قصد داریم در خصوص این روش درمانی بیشتر صحبت کنیم :

 

مزووایت تراپی چگونه انجام می شود :

برای مزووایت تراپی باید در ابتدا به متخصص زیبایی مراجعه کنید و جلسات مشاوره تعیین شده را گذارند. پس از طی نمودن جلسات مشاوره، متخصص زیبایی در ابتدا کلیه مواد آرایشی را از پوست برداشته و صورت را توسط یک ژل پاک کننده مخصوص پوست صورت تمیز می نماید. برای نفوذ هرچه بیشتر محصول مزووایت ممکن است متخصص زیبایی از یک کرم لایه‌ بردار برای حذف لایه سلول‌های مرده سطح پوست نیز استفاده کند.

 

پس از پاک‌ سازی و لایه ‌برداری پوست صورت، نوبت به استفاده از سرم و یا آمپول مزووایت است. از نظر رنگی سه نوع محصول برای انجام مزووایت تراپی وجود دارد. رنگ روشن، حد وسط و تیره. متخصص زیبایی نزدیک ‌ترین و در واقع هماهنگ‌ ترین رنگ با پوست شما را انتخاب و به داخل پوست وارد می کند.

 

وسیله‌ ای که متخصص زیبایی به کمک آن محصول مزووایت را وارد پوست می‌نماید، درماپن یا درمارور و سوزن های تا 1 میلی متر می باشد. این سرم به داخل پوست وارد می شود و رنگ آن با پوست ترکیب شده و در نهایت رنگ پوست را تعدیل خواهد نمود. نکته ی قابل توجه آنکه مقدار استفاده از محصول  بسته به پوست و نوع محصول کاملا متفاوت است. متخصص زیبایی پس از تزریق دارو از دستگاه میکرونیدلینگ چند بار روی منطقه مورد نظر استفاده می ‌کند.

 

برخی از نواحی مانند بینی و دور چشم که دارای مشکلات بیشتری هستند نیاز است تا توجه و دقت بیشتری روی آن شود و این احتمال وجود دارد که متخصص زیبایی مجبور شود برای این نواحی چند بار دستگاه را روی صورت استفاده کند. پس از پایان کار درمان، یک ماسک صورت برای تکمیل مراحل درمانی و ماساژ درمانی برای التیام و بهبود و تصفیه بافت پوست استفاده می‌ گردد.

 

کاربرد مزووایت تراپی چیست :

  • برطرف نمودن لکه‌های پیری
  • رفع لکه‌های ناشی از نور آفتاب
  • بهبود پوست‌های ناهموار
  • بهبود لکه‌های پس از آکنه
  • رفع کک و مک و برطرف نمودن رنگ پریدگی پوست

 

عوارض مزووایت تراپی چیست :

مزووایت تراپی به طور معمول تقریبا بدون خطر و ایمن می ‌باشد و می ‌توانید بلافاصله بعد از مزووایت تراپی نتایج شگفت انگیز آن را بر روی پوست خود مشاهده کنید. این محصول عاری از هرگونه مواد عطری، الکل و مواد آلرژی زا است. یکی از مواد مضری که در مواد دارویی و آرایشی بهداشتی موجود می باشد پارابن ها و متیل ایزوتیازولینون ها هستند که این موارد در محصول مزووایت تراپی وجود ندارد.

 

کوژیک اسید، آربوتین و هیدروکینون از دیگر موارد مضری هستند که می ‌توانند برای بدن مضر باشد که در این محصول یافت نمی‌ شود و برای همین دلیل می ‌توان به مصرف‌ کننده این اطمینان خاطر را داد که معمولا عوارضی پس از مزووایت تراپی وجود نخواهد داشت. نکته ی قابل توجه آنکه  درست است که این روش و محصول کاملا ایمن و بی خطر است ولی باید دقت لازم را در انتخاب متخصص زیبایی برای انجام این کار داشت زیرا عدم تجربه و دانش لازم در انتخاب روش مزووایت برای پوست می‌تواند موجب شود که نتیجه ی مطلوبی کسب نشود.

 

 

منابع :

orchidrasht

fatemehhabashi

zibabeman

آخرین ویرایش : 1399/12/29

لطفا جهت ثبت نظر وارد سایت شوید


    مشاهده کلینیک زیبایی