سایت بانوان زیبا

نظرات و تجربه های زیبایی خود را با دیگران به اشتراک بگذارید، منو سایت بانوان زیبا

رنگ کردن مو با بابونه

رنگ کردن مو با بابونه

رنگ کردن مو با بابونه :

ابتدا مواظب باشید که حساسیت نداشته باشید.

رنگ طلایی بابونه ، داروی گیاهی است که قرن ها برای تسکین درد استفاده می شود ، با ترکیب فلاونوئیدها ، می تواند موها را به آرامی روشن کند ، بدون اینکه آسیبی ببیند. موهای خود را از قبل شامپو بزنید و حالت دهید و موهای خود را در محلول چای بابونه خیس کنید. موهای خود را آبکشی نکنید و بگذارید موهایتان خشک شود. از سشوار استفاده نکنید و اجازه دهید موها به خودی خود خشک شوند.

 

در حالی که مو خشک می شود ، بابونه وظیفه خود را انجام می دهد. این روند را چندین بار پشت سر هم تکرار کنید. اگر موهای طبیعی شما تارهای نازکی دارد، بابونه تأثیر بیشتری دارد. می توانید محلول چای بابونه را با ماست مخلوط کرده و به مدت نیم ساعت تا یک ساعت روی موهایتان بگذارید.

 

این ماسک بابونه به نرم شدن موهای شما کمک می کند. روش های زیادی برای روشن شدن مو بدون دکلره وجود دارد که ممکن است مدتی طول بکشد ، اما به طور کلی علاوه بر اینکه بی ضرر است ، باعث زیبایی و جذابیت مو نیز می شود و نیز خشکی و شکنندگی مو را منجر نمی گردد.

 

رنگ کردن مو با بابونه و صابون :

برای رنگ کردن مو با بابونه و صابون پنج قاشق غذاخوری از پودر بابونه را با یک لیوان آب ، برای مدت زمان پنج دقیقه بگذارید تا بجوش بیاید. سپس بگذارید خنک گردد و به آن یک قاشق غذاخوری صابون مایع را اضافه نمایید و خوب هم بزنید تا به طور کامل حل شود. این مخلوط را روی سر خود ماساژ دهید ، پس از یک ساعت ، موهای خود را کاملا با آب گرم بشویید.

 

رنگ کردن مو با بابونه و اکسیدان :

چهار قاشق چای خوری چای بابونه را مقداری اکسیدان ترکیب نمایید و 20 دقیقه صبر کنید. می توانید گل های بابونه را در یک قوری آماده کنید (اشکالی ندارد). چای بابونه فیلتر شده را با اکسیدان مخلوط کرده و روی موها قرار داده و بعد از یک تا دو ساعت موهای خود را بشویید.

 

رنگ کردن مو با بابونه و حنا :

حنا یکی از بهترین رنگهای طبیعی برای رنگ  مو است و از زمان های بسیار قدیم بسیار مورد استفاده قرار می گرفته است. حنا برگ درختچه ای به همین نام است که کوبیده و مورد استفاده قرار می گیرد. رنگ مو حنا همیشه قرمز نیست. می توانید حنا را با سایر مواد طبیعی مخلوط کنید تا به رنگهای مختلف مو برسید. دو قاشق غذاخوری حنا و چهار قاشق غذاخوری بابونه را ترکیب نمایید و بگذارید تا با یک لیوان آب جوش مخلوط گردد. سپس موهای خود را با این مواد رنگ کنید و بعد از دو ساعت موهای خود را بشویید.

 

رنگ کردن مو با بابونه و قهوه :

می توانید بابونه را با قهوه ترکیب نمایید و رنگ روشن بسیار زیبایی را می توانید داشته باشید. اگر موهای نازکی دارید و موهایتان خیلی سریع رنگ می شود ، پس از رنگ آمیزی با این مواد طبیعی ، موهای شما طلایی می شود. اگر ساقه موهای شما ضخیم است و موهایتان نیز دیر رنگ می شود ، پس از رنگ آمیزی با این فرمول طبیعی ، موهای شما طلایی تیره می شود.

اگر می خواهید موهای خود را با استفاده از قهوه رنگ کنید ، خوب است بدانید که قهوه رنگ دیگری به موهای تیره و روشن می دهد. قهوه می تواند موهای سفید را نیز بپوشاند.

 

رنگ کردن مو با بابونه و آبلیمو :

یکی از موثرترین روش های طبیعی رنگ مو ، استفاده از آب لیمو است. ممکن است بعد از اولین بار استفاده از آب لیمو ، تغییر زیادی در رنگ تار مو خود مشاهده نکنید. رنگ مو با آب لیمو ممکن است شما را شگفت زده کند زیرا نمی دانید چه رنگی را انتظار دارید ، سعی کنید بیش از دو یا سه بار در هفته موهای خود را رنگ نکنید. برای تهیه رنگ به چند عدد لیمو نیاز است ، تعداد لیمو به اندازه موهای شما بستگی دارد. لیموها را بدون اینکه برش بزنید با دست فشرده کنید. اگر اندازه موهای شما متوسط ​​است ، یک لیمو برای موهای کامل کافی است ، اما اگر موهای بسیار بلندی دارید ، بهتر است از دو لیمو استفاده کنید و با بابونه به مقدار لازم ترکیب نمایید.

 

 

 

منابع :

lafarrerr

namnak

helpkade

chibepoosham

آخرین ویرایش : 1399/12/29

لطفا جهت ثبت نظر وارد سایت شوید


    مشاهده کلینیک زیبایی