سایت بانوان زیبا

نظرات و تجربه های زیبایی خود را با دیگران به اشتراک بگذارید، منو سایت بانوان زیبا

هایفرکوئنسی چیست

هایفرکوئنسی چیست

هایفرکوئنسی چیست :

برای محافظت از پوست و مو راهکارهای بسیاری وجود دارد. یکی از راه های مراقبت از پوست و مو هایفرکوئنسی است که به وسیله ی دستگاه به خصوصی، این عمل انجام می شود. دستگاه زیبایی هایفرکوئنسی یکی از بهترین گزینه ها برای درمان معضلات پوستی، جای زخم، جوش و آکنه و... می باشد. این وسیله مبتنی بر انرژی الکتریکی، انرژی مغناطیسی یا انتقال انرژی با نور لیزر کار می کند و در سطح گسترده ای از صورت و بدن تاثیرگذار می باشد. در ادامه قصد داریم در خصوص این روش درمانی در سایت بانوان زیبا بیشتر صحبت کنیم :

 

هایفرکوئنسی پوست چیست :

هایفرکوئنسی در افزایش سرعت بهبودی و بازیابی سلامت پوست بسیار موثر است. اگر پوست چربی دارید و سطح پوست شما دارای روغن و چربی می باشد با استفاده از هایفرکوئنسی می توانید تولید بیش از حد روغن را در پوست کنترل کنید. هایفرکوئنسی برای جای جوش نیز بسیار موثر عمل می نماید و در واقع قادر است جای جوش و زخم را از بین ببرد و پوست را صاف و یکنواخت کند. از مهم ترین مزایای کاربردی هایفرکوئنسی در سلامت پوست برطرف نمودن خطوط و چین و چروک های پوست است.  

 

هایفرکوئنسی مو چیست :

همانگونه که در ابتدای مطلب گفتیم این روش درمانی در سلامت موها نیز موثر است و در واقع فوائد هایفرکوئنسی فقط محدود به زیبایی و سلامت پوست نیست. هایفرکوئنسی باعث جوانسازی پوست سر و تغذیه موها می شود که در نتیجه ریزش و کم پشتی موها برطرف خواهد شد. با هایفرکوئنسی همچنین می توان فولیکول های مو را تقویت کرد و رشد موها را افزایش داد.

 

دستگاه هایفرکوئنسی :

دستگاه هایفرکوئنسی با الکترودهایی با فرکانس بالا کار می کند که از شیشه ای شفاف و نازک ساخته شده اند و به چندین شکل و اندازه مختلف در می آیند و می توانند برای صورت و بدن مورد استفاده قرار گیرند. الکترودها قابل جدا شدن بوده و جدا از بدنه ای هستند که واحد اصلی دستگاه می باشد. نحوه ی کار این دستگاه بدین صورت است که هنگامی که الکترود به طور محکم در هندپیس قرار می گیرد، جریان الکتریکی متناوب و ملایمی توسط دستگاه تولید می شود که پس از تماس با پوست از طریق الکترود شیشه ای عبور می کند.

 

جریان الکتریکی گاز بی اثر درون الکترود را که باعث تولید انرژی الکتریکی التیام بخش و تشکیل اوزون می شود مشتعل می کند. اوزون یک گاز تصفیه کننده با خواص ضد باکتری است و به بهبود آکنه و جوش های صورت کمک می کند. به عبارت دیگر، هنگامی که با هوای خارج الکترود مخلوط می شود ، جریان پوست را با مولکول های اکسیژن تزریق می کند و در طی این فرآیند ، احساس سوزن سوزن شدن ملایم تجربه می شود.

 

 

منابع :

peranteb

seetashop

آخرین ویرایش : 1399/12/29

لطفا جهت ثبت نظر وارد سایت شوید


    مشاهده کلینیک زیبایی