سایت بانوان زیبا

نظرات و تجربه های زیبایی خود را با دیگران به اشتراک بگذارید، منو سایت بانوان زیبا

دایون پلاس چیست

دایون پلاس چیست

دایون پلاس چیست :

دایون پلاس یک دستگاه کوچک چند کاره می باشد که قادر است سبب افزایش جذب ترکیبات موثره ژل ها، کرم ها و سرم های مراقبت از پوست شود. دستگاه دایون پلاس را می توانید هم در منزل و هم در اتاق پوست استفاده نمایید. این دستگاه کاربردهای بسیاری به همراه دارد. رطوبت رسانی بالا، جوان سازی و روشن کردن پوست از کاربردهای اصلی این دستگاه هستند. اولتراسوند، گالوانیک، ماساژ مکانیکی و نور قرمز 630 نانومتری از تکنولوژی های به کار رفته در این دستگاه می باشند.

 

به صورت خلاصه می توان گفت دستگاه دایون پلاس باعث جذب راحت تر مواد مورد نظر شما به پوست می شود. که علاوه بر آن فواید دیگری نیز دارد که در ادامه شرح می دهیم.

 

دستگاه دایون پلاس در واقع با استفاده از چهار تکنولوژی عمل جوانسازی را انجام می دهد. جریان گالوانیک، اولتراسوند، ویبره یا لرزش مکانیکی فرکانس پایین و نور ال ای دی قرمز . اولراسوند 3 نقش اساسی و مهم دارد. ماساژ سلول های عمقی پوست و به تبع آن خونرسانی بیشتر جهت تحریک کلاژن سازی، ایجاد فواصل بین سلولی جهت نفوذ ژل ها به عمق پوست و همچنین لایه برداری با استفاده از کویتیشن هم مواردی هستند که به وسیله ی اولراسوند صورت می گیرد. جریان گالوانیک نیز قادر است با ایجاد میدان الکتریکی مواد مغذی سرم ها را به عمق پوست نفوذ دهد و بسته به نوع ژل مورد استفاده اثربخشی آن را چندین برابر نماید. لرزش مکانیکی، سلول های سطحی پوست را ماساژ می دهد و اثر بسیار مطبوعی به استفاده کننده می دهد. نور ال ای دی، یک تکنولوژی اثبات شده برای تحریک کلاژن سازی می باشد.

 

دستگاه دایون پلاس چیست :

بخش های مختلف دستگاه دایون پلاس :

  • هد یا سری اولتراسونیک
  • نور ال ای دی اپتیکال
  • دکمه خاموش روشن و دکمه ی خاموش و روشن ویبره یا ارتعاش
  • لامپ نمایش وضعیت دستگاه
  • دکمه برای تغییر وضعیت دستگاه
  • دکمه تنظیم نمودن قدرت دستگاه
  • دکمه ویبره و قدرت دستگاه دایون پلاس
  • سوکت 5 خار شارژ کننده دستگاه و نشانگر شارژ دستگاه

 

قیمت دایون پلاس :

قیمت دستگاه دایون پلاس به عوامل مختلفی بستگی دارد اما به طور تقریبی می توانید 800 هزار تومان در این تاریخ برای آن در نظر بگیرید.

آخرین ویرایش : 1399/12/29

لطفا جهت ثبت نظر وارد سایت شوید


    مشاهده کلینیک زیبایی