سایت بانوان زیبا

نظرات و تجربه های زیبایی خود را با دیگران به اشتراک بگذارید، منو سایت بانوان زیبا

گوی ماساژ یخی چیست

گوی ماساژ یخی چیست

گوی ماساژ یخی چیست؟

جوانسازی و حفظ زیبایی پوست با یخ یکی از رایج ترین روش های می باشد که در گذشته های دور توسط بانوان مورد استفاده قرار می گرفته است. نکته ی قابل توجه آن است که برای زیبایی پوست الزاما نیازی به متحمل شدن هزینه های گزافی نیست. در واقع برای زیباتر دیده شدن و زیبا نیازی نیست به  سراغ روش های تهاجمی برویم  و یا دارو درمانی را تجربه کنیم. روش های غیر تهاجمی مثل استفاده از گوی ماساژ یخی بدون داشتن هزینه و عوارض روش های تهاجمی زیبایی پوست به راحتی قابل استفاده می باشد.

 

اگر شما جزو آن دسته از افرادی هستید که نسبت به  ابزارهای جوانسازی و ترمیم پوست تهاجمی حساسیت دارید و یا  قادر نیستید که دردهای  ناشی از حرارت، خراش و زخم های سطحی روش هایی همچون لیزر، میکروبیلدینگ و میکرونیدلینگ و یا ابزارهای دستی همچون درمارولر را تحمل کنید بهترین راه این است که از روش های غیر تهاجمی و جدید استفاده کنید.

 

ماساژور گوی یخی یکی از ابزارهای مراقبت از پوست محسوب می شود. این ابزار در حقیقت یک نوع ماساژور برای پوست است که استفاده از آن سبب افزایش جریان خون در قشای زیرین سطح پوست می شود. افزایش جریان خون موجب حذف کلیه مواد شیمیایی مضر در لایه زیرین پوست می‌شود. استفاده از گوی یخ ماساژ صورت علاوه بر ایجاد حس دلنشین ماساژ و رفع خستگی‌ ناشی از استرس‌ و فشار زندگی روزمره، سبب جوان سازی و زیبایی پوست نیز می ‌شود.

 

طرز استفاده از گوی ماساژ یخی :

 • برای استفاده از گوی ماساژ یخی ابتدا سر غلتکی را تمیز کرده و از دسته جدا کنید و سپس در کیسه قرار دهید.
 • کافی است مقداری آب در ظرفی بریزید و غلتک یخی را در آن قرار دهید و سپس ظرف آب را به همراه غلتک یخی در فریزر به مدت 15 دقیقه قرار دهید.
 • سر غلتکی را از فریزر خارج کرده و به دسته نصب کنید .
 • از خنک کننده و اثرات ماساژ آرام بخش بر روی صورت و بدن خود لذت ببرید.

 

فواید گوی ماساژ یخی :

گوی ماساژ یخی برای چین و چروک های پوست :

چین و چروک ها یکی جزو آن دسته از مشکلات رایج پوست هستند که افراد با افزایش سن شاهد آن می شوند. با استفاده از گوی یخی می توانید جلوی روند رو به رشد چین و چروک ها را بگیرید. با ماساژ پوست صورت با گوی یخی پوست خاصیت لیفت خود را حفظ می کند و در ضمن چین و چروک های ریز هم ازبین می روند.

 

گوی ماساژ یخی برای روشن کردن پوست صورت :

یکی از مهم ترین فواید و مزایای ماساژ صورت با گوی یخی این است که سبب بهبود جریان خون در پوست می شود و با خونرسانی کافی پوست صورت روشن تر و درخشان تر به نظر می رسد.

 

کاهش التهابات پس از میکرونیدلینگ :

میکرونیدلینگ یکی از روش های تهاجمی جوانسازی پوست است و همراه با هیالورونیک اسید سبب بازگشت جوانی به صورت می شود. اما این روش به علت تهاجمی بودن همراه با التهاب و سوزش می باشد. التهابات و سوزش صورت پس از میکرونیدلینگ را می توانید با استفاده از گوی یخی کاهش دهید.  

 

کاهش چربی پوست و جلوگیری از بروز آکنه :

اگر پوستتان خیلی چرب و مستعد جوش و آکنه است استفاده از گوی یخی می تواند به شما کمک بسیاری نماید. گوی یخی منافذ باز پوست را می بندد و جلوی انباشته شدن و اکسید شدن چربی ها را می گیرید و در نتیجه دچار جوش و آکنه نخواهید شد.

 

گوی ماساژ یخی برای افتادگی گونه :

افتادگی گونه یکی از تغییرات پوست است و هنگامی رخ می دهد که پوست خاصیت الاستینه و ارتجاعی خود را از دست داده باشد. با استفاده از ماساژ پوست با گوی یخی می توانید حالت گونه های خود را حفظ کنید و جوان به نظر برسید.

 

قیمت گوی یخی پاکسازی یا ماساژ :

گوی ماساژ یخی در مدل ها و طرح های مختلفی در بازار موجود می باشد که نمیتوان قیمت ثابتی برای آن در نظر گرفت، اما به طور تقریبی قیمت 200 هزار تومان را برای آن در نظر بگیرید.

 

 

منابع :

rojbeauty

nilooteb

mootanroo

  آخرین ویرایش : 1399/12/29

  لطفا جهت ثبت نظر وارد سایت شوید


   مشاهده کلینیک زیبایی