سایت بانوان زیبا

نظرات و تجربه های زیبایی خود را با دیگران به اشتراک بگذارید، منو سایت بانوان زیبا

هیدرودرمی چیست؟

هیدرودرمی چیست؟

هیدرودرمی چیست : 

هیدرودرمی روشی برای آبرسانی به پوست می باشد که باعث شادابی و کاهش چین و چروک پوست می شود که این کار با دستگاه هیدرودرمی انجام می شود.

 

هیدرودرمی پوست چیست :

پوست انسان همواره به علت عوامل گوناگون، مستعد آسیب است. نور آفتاب، مواد آلاینده موجود در هوا، استرس و اضطراب، مواد آرایشی و... موارد رایجی هستند که همگی آن ها به مرور موجب خشکی و پیری پوست می شوند. علاوه بر آن در پوست تمامی افراد یک ماده به نام هیالورونیک اسید وجود دارد که مقدار این ماده با بالا رفتن سن کاهش پیدا می نماید و علت خشکی پوست دقیقا کم شدن همین ماده می باشد. هیدرودرمی روشی نوین و به روز می باشد که با آب رسانی به پوست رطوبت لازم را در پوست ایجاد کرده و از خشکی پوست و ایجاد چین و چروک جلوگیری می کند. به طور معمول افرادی که بیشتر از 30 سال سن دارند پوستشان بیشتر از سایر افراد نیاز به آبرسانی دارد.

 

هیدرودرمی مو چیست :

هیدرودرمی علاوه بر پوست، برای مو نیز انجام می پذیرد. موها نیز همانند پوست به آبرسانی احتیاج دارند. هیدرودرمی یا آبرسانی موی سر روشی مناسب برای تقویت فولیکول های مو می باشد. هیدرودرمی مو در واقع همان آبرسانی پوست سر جهت تقویت فولیکول های مو می باشد که نقش مهمی بر رشد بهتر و ارتقای کیفیت موها دارد. با افزایش سن هر فردی شاهد ریزش و کاهش ضخامت تارهای موی خود خواهد شد که در این شرایط تقویت فولیکول های مو می تواند در بهبود وضعیت موها بسیار موثر عمل نماید. نکته ی قابل توجه آنکه هیدرودرمی مو برای آن دسته از افرادی که از روش های تهاجمی مانند مزوتراپی می ترسند انتخاب کاملا مناسبی بوده و علاوه بر بهبود وضعیت پوست سر، می تواند بر وضعیت موها حتی قبل از شروع ریزش مو اثرات مطلوبی داشته باشد.

 

ژل هیدرودرمی چیست :

ژل هیدرودرمی شامل ترکیبات مفیدی از گیاهان دریایی و املاح معدنی است که به آب رسانی به پوست کمک بسزای می نماید. به طور معمول پس از اصلاح بدن و صورت، پوست دچار خشکی شده و ممکن است پوسته پوسته می شود. در این هنگام ژل هیدرودرمی می تواند به تقویت سیستم ایمنی پوست کمک کرده و از خشکی و آسیب های ناشی از اصلاح پوست جلوگیری کند. این ژل برای تمامی پوست ها با هر ویژگی مفید بوده و هیچگونه ضرری ندارد.  یکی از مشخصات خاص ژل هیدرودرمی آن است که می تواند تكثير باكتری ها و قارچ ها را روی پوست تنظیم کند. به این معنا که آن دسته ای را که مفید است برای آن حفظ می کند و آن دسته ای را که می تواند مضر باشد از بین می برد. اگر پوست شما در اثر آلودگی هوا کدر و کثیف شده باشد این ژل قادر است که آن را برطرف سازد. علاوه بر آن می تواند منافذ پوست را از هرگونه چربی های اضافه تمیز کرده که این امر موجب جلوگیری از بروز جوش و آکنه می شود.

 

دستگاه هیدرودرمی چیست :

دستگاه هیدرودرمی که به اسم دستگاه دیزینک گالوانیک هم شناخته می شود در واقع یکی از بهترین و کاربردی ترین اختراعاتی است که در بحث زیبایی و جوانسازی پوست  به وفور مورد استفاده قرار می گیرد.  دستگاه هیدرودرمی توسط جریان الکتریسیته کار می کند و کاملا بی ضرر است.  نحوه ی کار این دستگاه بدین شکل است که در ابتدا ماده ای ژله ای بر روی پوست قرار می گیرد و پس از آن با حرکت دادن دستگاه هیدرودرمی گالوانیک سلول های مرده و آسیب دیده از بین می روند و عمل جوان سازی پوست صورت می پذیرد.

مواد دارویی و ژله ای مانند به مدت 10 دقیقه روی پوست قرار می گیرند و ماساژ داده می شوند. پس از انجام ماساژ ماده ی دیگری به نام هیدراته به پوست وارد می شود. در مرحله ی نهایی سطح پوست توسط یک ماده ی مرطوب کننده بسیار قوی پوشانده می شود تا رطوبت سطحی پوست حفظ گردد.

آخرین ویرایش : 1399/12/29

لطفا جهت ثبت نظر وارد سایت شوید


    مشاهده کلینیک زیبایی