سایت بانوان زیبا

نظرات و تجربه های زیبایی خود را با دیگران به اشتراک بگذارید، منو سایت بانوان زیبا

جمع کردن پره بینی چیست

جمع کردن پره بینی چیست

جمع کردن پره بینی چیست :

جمع کردن پره بینی یکی از جراحی های زیبایی بینی بوده که به منظور کوچک کردن بینی انجام می شود. این جراحی زیبایی برای کسانی که بینی هایی با پره های پهن و بزرگ دارند بسیار مناسب می باشد و در این جراحی با جمع کردن پره های بینی سبب بهبود شکل ظاهری آن می شوند. برای جمع کردن پره های بینی برش هایی در قسمت پره ها زده می شود که در نهایت منجر به ایجاد تغییراتی در آن ها خواهد شد. نکته ی بسیار مهمی که در خصوص این جراحی وجود دارد این است که برای انجام آن حتما باید به نزد یک جراح حرفه ای و با تجربه مراجعه کرد وگرنه در غیر این صورت ممکن است که محل بخیه ها در بینی مشخص بوده و به طور کلی نتیجه جراحی رضایت بخش و مطلوب نباشد.

 

نحوه جراحی پره های بینی :

پره های بینی از ظرافت و حساسیت زیادی برخوردار هستند و به همین علت در جراحی بینی نحوه ی بخیه زدن آن ها بسیار حائز اهمیت است. نحوه ی بخیه زدن پره های بینی باید به نحوی انجام شود که در آینده مشکلاتی از قبیل ایجاد گوشت اضافه و اسکار به وجود نیاید. به صورت کلی بهبود بخیه ها در این جراحی به عومل زیر بستگی دارد :  

یکی از مهم ترین عوامل موثر در این جراحی آن است که فرد جراح از مهارت کافی برخوردار باشد و بتواند برش ها را در محل مناسب با اندازه لازم بزند و در بخیه زدن نیز دقت کافی را لحاظ کند تا خط بخیه کم رنگ تر باشد و به سرعت بهبود یابد.

علاوه بر مهارت جراح عامل دیگری که در سرعت بهبود بخیه ها موثر می باشد رنگ ضخامت و میزان نرمی پوست است.

برای بهبود هر چه سریعتر بخیه ها نیاز است که فرد مراقبت های لازم را انجام دهد و از کرم هایی که جراح تجویز می کند برای بهبود و ترمیم بخیه ها استفاده کند.

 

یکی دیگر از عوامل موثر در بخیه ها و ایجاد اسکار نوع بینی فرد است. به طور کلی افردی که بینی هایشان گوشتی است بعد از جراحی ممکن است شاهد گوشت اضافه در نواحی بخیه شده باشند. این افراد نسبت به سایرین زمان طولانی تری برای بهبود بخیه نیاز دارند. این افراد می توانند از روش هایی همچون لیزر جهت ترمیم محل بخیه و رفع گوشت استفاده کنند.

 

جمع کردن پره های بینی بدون عمل جراحی :

لازم است بدانید که کوچک کردن پره های پهن بینی، بدون جراحی و با زدن بخیه نیز قابل انجام می باشد. اما نکته ی قابل توجه این است که این روش دائمی نبوده و احتمالا پس از مدتی بینی به حالت اولیه خود برمی گردد. در صورتی که بیمار خواستار تغییرات دائمی در بینی باشد، بهتر است جراحی کوچک کردن پره بینی انجام دهد.

 

جمع کردن پره های بینی بعد از عمل :

یکی از مشکلات رایجی که معمولا پس از انجام جراحی زیبایی بینی وجود دارد، بزرگی پره های بینی می باشد. این مشکل کاملا طبیعی بوده و جای هیچگونه نگرانی نیست. بزرگی پره های بینی پس از جراحی زیبایی به دلیل تورم آن ها می باشد که این امر موجب می شود که پره ها بزرگتر از حد انتظار دیده شوند. به طور معمول با گذشت زمان از مقدار ورم بینی کاسته شده و پره های بینی کوچکتر می شوند اما با این حال اگر پس از گذشت یک سال از جراحی، پره های بینی باز بزرگ به نظر برسند و موجب نارضایتی فرد باشند می توان با یک عمل ساده این مشکل را برطرف کرد.

 

 

منابع :

faceplast

draminamali

آخرین ویرایش : 1399/12/29

لطفا جهت ثبت نظر وارد سایت شوید


    مشاهده کلینیک زیبایی