سایت بانوان زیبا

نظرات و تجربه های زیبایی خود را با دیگران به اشتراک بگذارید، منو سایت بانوان زیبا

انواع ماسک با آرد برنج

انواع ماسک با آرد برنج

ماسک با آرد برنج :

استفاده از آرد برنج برای ماسک زیبایی صورت یک راه ساده و موثر برای زیبایی می باشد، ماسک آرد برنج برای سفید شدن و روشن شدن پوست، از بین بردن آفتاب سوختگی، از بین بردن آلودگی های پوستی که می توانند باعث جوش و آکنه شوند کمک کند، آرد برنج را می توان با مواد طبیعی دیگر ترکیب کرد و ماسک های زیبایی متنوعی برای درخشانی و زیبایی پوست ساخت.

 

ماسک آرد برنج را می توانید برای سفید و روشن کردن پوست، از بین بردن جوش و لک و حتی تیرگی و سیاهی دور چشم استفاده کنید که امروز در وب سایت بانوان زیبا قصد داریم چندین روش ساخت ماسک زیبایی با آرد برنج را شرح دهیم.

 

ماسک با آرد برنج و جو دو سر :

ماسک آرد برنج و جو دو سر با عسل یکی از بهترین ماسک ها برای سفید شدن و روشنی پوست می باشد، جو دو سر با لایه برداری پوست و حذف سلول های مرده، در ایجاد پوستی براق و بی عیب کمک کند.

 

مواد لازم :

یک قاشق غذا خوری آرد برنج

یک قاشق چای خوری جو دو سر

یک قاشق چای خوری عسل

یک قاشق چای خوری شیر سرد

 

طرز تهیه ماسک آرد برنج و جو دو سر :

در یک ظرف آرد برنج و جو دو سر و عسل و شیر را با هم میکس کنید و به صورت خمیر درآورید، مخلوط خمیری به دست آمده را بر روی صورت بمالید و به مدت 10 دقیقه به آرامی ماساژ دهید، اجازه دهید تا بر روی صورتتان خشک شود و سپس با آب خنک بشویید، یک یا دو بار در هفته می توانید از این ماسک برای روشن شدن و از بین بردن جوش و آکنه استفاده کنید.

 

 

ماسک آرد برنج با گوجه :

آب گوجه فرنگی به عنوان قابض طبیعی شناخته می شود، و به تمیز و درخشان شدن پوست کمک می کند، ترکیب آرد برنج و آب گوجه فرنگی می تواند روشنی و سفتی پوست را به شما هدیه دهد.

 

مواد لازم :

آب یک گوجه فرنگی

یک قاشق غذاخوری آرد برنج

یک قاشق چای خوری روغن زیتون

 

طرز تهیه ماسک آرد برنج و گوجه فرنگی :

آب گوجه فرنگی و آرد برنج و روغن زیتون را در یک ظرف به خوبی هم بزنید، مخلوط به دست آمده را بر روی پوست بمالید و اجازه دهید تا به مدت 20 دقیقه بر روی پوست بماند، سپس با آب خنک بشویید، می توانید روزانه از این ماسک استفاده کنید.

 

ماسک آرد برنج و چای سبز :

چای سبز یکی از مواد سالم برای پوست است و ترکیب آن با آرد برنج تاثیر خوبی برای سفید و روشن شدن پوست دارد.

 

مواد لازم :

یک عدد چای سبز کیسه ای

یک فنجان آب داغ

دو قاشق غذا خوری آرد برنج

یک قاشق چای خوری آبلیمو

 

طرز تهیه ماسک آرد برنج و چای سبز :

یک کیسه چای سبز را در فنجان آب داغ قرار دهید و سه تا چهار دقیقه صبر کنید تا دم بکشد، سپس چای را خارج کنید و صبر کنید تا خنک شود،  پس از آن آرد برنج و آبلیمو را به آن اضافه کنید،  مخلوط به دست آمده را بر روی پوست بمالید و اجازه دهید ده دقیقه بماند، سپس با آب سرد بشویید، هفته ای یکبار می توانید از این ماسک استفاده کنید.

 

ماسک آرد برنج و زردچوبه و خامه :

این ترکیب شگفت انگیز از مواد مغذی طبیعی یکی از بهترین ماسک های زیبایی برای سفید شدن پوست را به وجود آورده است، این ماسک تاثیر خوبی برای درمان پوست های مات و خشک نیز می باشد، همچنین ضد عفونی کننده است.

 

مواد لازم :

یک قاشق چای خوری آرد برنج

یک قاشق چای خوری خامه تازه

نصف یک قاشق چای خوری پودر زردچوبه

 

طرز تهیه ماسک آرد برنج و زردچوبه و خامه :

در یک ظرف مواد را با یکدیگر میکس کنید، مخلوط را بر روی صورت و گردن خود بمالید، اجازه دهید 15 دقیقه بماند و سپس با آب سرد بشویید، هفته ای یکبار می توانید از این ماسک استفاده کنید تا نتیجه مطلوب را بگیرید، برای نرم و لطیف نگه داشتن پوست خود بعد از شستشو از کرم مرطوب کننده استفاده کنید.

آخرین ویرایش : 1399/12/29

لطفا جهت ثبت نظر وارد سایت شوید


    مشاهده کلینیک زیبایی