سایت بانوان زیبا

نظرات و تجربه های زیبایی خود را با دیگران به اشتراک بگذارید، منو سایت بانوان زیبا

سانترال لب چیست

سانترال لب چیست

سانترال لب چیست ؟

سانترال لب یکی از روش هایی برای بالا آوردن لب و جزو رایج ترین و پرطرفدارترین روش های لیفت لب به حساب می آید. سانترال لب بالا به طور معمول همراه با عمل زیبایی بینی انجام می شود که در نتیجه ی آن حجم لب بالایی بیشتر می‌شود و لبخند زیباتر و جذاب تری به وجود می آید. سانترال لب به دو طریق انجام می شود که در ادامه به آن می پردازیم :

 

سانترال لب با پلکسر :

سانترال لب با پلکسر یا همان پلاسما جت که سبب بالا رفتن و حجیم شدن لب ها می شود، یکی از روش های کوتاه کردن فاصله لب و بینی و بهبود پشت لب بلند به شمار می رود . شیوه سانترال لب با پلکسر پشت لب بدین صورت است که به وسیله ی قلمی مخصوص به نام پلاسما جت ، نقاط ریز کنار هم در پوست ناحیه پشت لب سوزانده می شود. با این کار تنها سطحی ترین لایه پوست آسیب دیده و همین امر مانع از این می شود تا اسکاری پس از سانترال لب با پلاسما جت بر روی پوست باقی بماند. در نهایت بر اثر تبخیر قسمت هایی از لایه های عمقی ، پوست جمع تر شده و به اصطلاح لیفت می شود و همین امر منجر به کم شدن فاصله لب و بینی می گردد.

 

به طور معمول نتایج لیفت لب با پلاسما جت بعد از یک هفته مشخص می شود. نکته ی قابل توجه آنکه  برای کسب نتایج مطلوب و رضایت بخش  لازم است چندین بار پلاسما جت پشت لب را انجام داد. البته تعداد این جلسات بسته به نوع و جنس پوست متغیر بوده و می تواند بین 3 تا 4 جلسه باشد که با فواصل یک تا دو ماه تکرار می گردد.    

 

سانترال لب با نخ :

سانترال لب با نخ یکی دیگر از روش های کم کردن فاصله لب و بینی می باشد. این روش مناسب افرادی است که پشت لب بلند داشته اما تمایلی به انجام عمل های جراحی ندارند . در عین حال به دنبال کم کردن فاصله لب و بینی خود هستند . از طرفی سانترال لب با نخ برای بالا بردن گوشه لب هم بسیار کاربردی است .

 

در این روش نخ هایی مخصوص با قابلیت جذب از طریق سوزن هایی ظریف وارد بافت لب شده و با کشیدن لب به سمت بالا ، آنها را به فرم دلخواه در می آورد.  پس از اینکه لب ها فرم گرفت ، نخ ها خارج می شود . حدود 2 روز زمان می برد تا زخم های کوچک ایجاد شده طی عمل ، بهبود پیدا نمایند.

 

به علت استفاده از سوزن ، این احتمال وجود دارد که در ناحیه لیفت شده کمی قرمزی و تورم مشاهده شود که کاملا طبیعی بوده و سریعا برطرف می شود . ماندگاری کوتاه کردن فاصله لب و بینی با نخ ، حدود 6 ماه تا 1 سال می باشد. پس از این مدت اگر از نتایج راضی بودید می توانید جهت ترمیم مجددا به پزشک خود مراجعه نمایید. این عمل علاوه بر اینکه با بالاتر بردن لب بالا ظاهر جوان و شاداب تری به شما می بخشد، باعث برقراری تعادل بین اجزای صورت می شود. به علاوه  خطوط خونی لب و چین و چروک هایی که در لب وجود دارد را اصلاح کرده و از طریق برجسته سازی و حجیم تر کردن لب ها لبخندی با جذابیت بیشتر و خاص تر به شما می دهد.   

آخرین ویرایش : 1399/12/29

لطفا جهت ثبت نظر وارد سایت شوید


    مشاهده کلینیک زیبایی