سایت بانوان زیبا

نظرات و تجربه های زیبایی خود را با دیگران به اشتراک بگذارید، منو سایت بانوان زیبا

تفاوت مزوتراپی و میکرونیدلینگ

تفاوت مزوتراپی و میکرونیدلینگ

با افزایش سن، یکی از تغییرات بزرگی که در چهره ی افراد ایجاد می شود، ظهور چین و چروک هایی در نواحی مختلف پوست و ریزش مو در بسیاری از افراد است و به همین علت یکی از دغدغه های افراد در سنین بالا جوانسازی پوست و رفع چین و چروک های پوست و درمان ریزش مو و حتی رویش مجدد مو به وجود آمده است. خوشبختانه در حال حاضر علم پزشکی در این حوزه پیشرفت های بسیاری کرده است که به آسانی به وسیله ی آن ها می توان به مبارزه با پیری پوست و ریزش مو پرداخت. در ادامه ی مطلب قصد داریم در خصوص مزوتراپی و میکرونیدلینگ که دو روش نوین جوانسازی پوست محسوب می شوند صحبت کنیم، مزوتراپی و میکرونیدلینگ دو روش درمانی زیبایی می باشند که برای پوست و مو قابل استفاده هستند.

 

 

ابتدا بهتر است بدانیم مزوتراپی و میکرونیدلینگ چه هستند و به چه شکل انجام می شوند، دقت داشته باشید که هر دوی این روش ها برای پوست و مو انجام می شوند. جهت مطالعه مزوتراپی بر روی مزوتراپی چیست کلیک کنید و برای مشاهده میکرونیدلینگ بر روی میکرونیدلینگ چیست کلیک کنید.

 

مزوتراپی بهتره یا میکرونیدلینگ :

رشد صنعت پزشکی در حوزه های مربوط به زیبایی و همچنین به وجود آمدن روش های درمانی گوناگون سبب شده که افراد در هنگام تصمیم در خصوص انتخاب روش درمانی پوست خود دچار شک شوند و ذهن آن ها درگیر این که کدام روش بهتر است شود. برای این که تشخیص دهید که کدام روش برای شما مناسب تر است بهتر است که حتما از تفاوت مزوتراپی و میکرونیدلینگ مطلع باشید:

 

تفاوت مزوتراپی و میکرونیدلینگ :

  • میکرونیدلینگ روش جدید تری می باشد.
  • مزوتراپی حتما با تزریق دارو انجام می شود.
  • میکرونیدلینگ می تواند به تنهایی و تحریک انجام می شود.
  • مراقبت بعد از انجام مزوتراپی بیشتر می باشد.

 

بهتر است تشخیص انجام این کار را به عهده پزشکتان بگذارید چرا که پزشک شما بهتر می تواند تشخیص دهد که کدام روش درمانی برای شما مناسب می باشد.

آخرین ویرایش : 1399/12/29

لطفا جهت ثبت نظر وارد سایت شوید


    مشاهده کلینیک زیبایی