سایت بانوان زیبا

نظرات و تجربه های زیبایی خود را با دیگران به اشتراک بگذارید، منو سایت بانوان زیبا

از بین بردن مو های زائد با خمیر دندان

از بین بردن مو های زائد با خمیر دندان

از بین بردن مو های زائد با خمیر دندان :

موهای زائد به موهای ضخیم و تیره ای گفته می شود که به طور معمول در زیر بغل  و خط میانی بدن مثل صورت، چانه، گلو، سینه و دور ناف دیده می شوند. از بین بردن این موهای زائد همیشه دغدغه ی اصلی اکثر بانوان بوده است و به همین علت برای رفع این مشکل به سراغ روش های بسیاری همچون اپیلاسیون، لیزر، کرم های موبر و... رفته اند که هر کدام از این موارد مضراتی را به همراه داشته و نیازمند صرف هزینه های گزاف است. در ادامه ی مطلب از وبسایت بانوان زیبا قصد داریم برای از بین بردن موهای زائد با روش های خانگی صحبت کنیم :

 

از بین بردن موهای زائد با خمیر دندان بدون درد :

از بین بردن موهای زائد زیر بغل با خمیر دندان یک روش معجزه آسا است که  باعث توقف رشد موهای زائد می شود. علاوه بر ناحیه ی زیر بغل برای نواحی دیگر بدن که دارای موهای زائد است شما می توانید به راحتی و بدون هیچ گونه درد در منزل با استفاده از این ماده موهای زائد خود را محو کرده و از بین ببرید. از بین بردن دائمی موهای زائد با خمیر دندان در صورت استفاده ی مداوم از ماسک های ذکر شده در ادامه ممکن می باشد. دستورالعمل های بسیاری در مورد تهیه ی کرم موبر به وسیله ی خمیر دندان وجود دارد :

 

از بین بردن موهای زائد با خمیر دندان و گوجه :

ابتدا یک عدد گوجه را شسته و به دو نیم برش دهید، سپس با فشار دادن گوجه ها با دست محتویات آبکی وسط گوجه را درون ظرف بریزید و با یک قاشق غذا خوری خمیردندان میکس کنید و بر ناحیه پوست مورد نظر بمالید و بعد از پنج دقیقه با آب ولرم بشویید.

 

از بین بردن مو های زائد با خمیر دندان، آلوئه ورا، جوش شیرین و لیمو :

شما برای تهیه ی این ماسک به یک قاشق چای خوری خمیردندان، ژل آلوئه ورا، جوش شیرین و نصف یک عدد لیمو نیاز دارید. تمامی این مواد را با یکدیگر ترکیب کرده و این ترکیب را به نواحی از مورد نظر بزنید که موهای زائد دارد. به مدت پنج دقیقه صبر کنید و سپس در همین ۵ دقیقه ماساژ دهید. بعد، ناحیه را با آب بشویید. از این روش به طور منظم استفاده کنید تا نتیجه مطلوب را ببینید.

 

ماسک خمیر دندان ، آبلیمو و شکر برای مو های زائد :

برای تهیه ی این ماسک یک قاشق غذاخوری خمیر دندان را به همراه یک قاشق غذاخوری جوش شیرین و آب لیمو ترکیب نمایید تا خمیری یکدست و یکنواخت حاصل شود و سپس به نواحی ای از صورت و بدن که دارای موهای زائد است بزنید. خمیر دندان و شکر در ترکیب با یکدیگر می توانند به مو های زائد پوست بچسبند‌. زمانی که آن ها را به پوست می زنید، مو های زائد همراه با آن بلند می شوند. اضافه کردن آب لیمو نیز باعث روشن شدن پوست می شود. اجازه دهید که این ماسک به مدت 15 الی 20 دقیقه روی پوست بماند و سپس با آب شست و شو دهید. برای کسب نتایج اثربخش به مدت یکبار در هفته از این ماسک استفاده کنید. دقت داشته باشید که این روش درد دارد.

 

ماسک خمیر دندان ، شیر و آرد نخود چی برای مو های زائد :

یک قاشق غذا خوری خمیر دندان، دو قاشق غذاخوری آرد نخودچی و مقداری شیر را به خوبی با یکدیگر ترکیب نمایید تا به شکل خمیر درآید. سپس این ترکیب را روی ناحیه ای از پوست بزنید که می خواهید موهای زائد را از روی آن بردارید و پس از مدت 20 دقیقه پوست را بشویید. آرد نخودچی فواید بسیار زیادی برای پوست دارد و می‌ تواند در موارد زیبایی هم کاربرد داشته باشد. آرد نخودچی قادر است مو های زائد را از بین ‌ ببرد. شیر هم باعث تقویت پوست و نرم‌ تر و صاف شدن آن می‌ شود.

همچنین جهت مشاهده فیلم از بین بردن موهای زائد روی فیلم از بین بردن موهای زائد کلیک کنید.

آخرین ویرایش : 1401/01/15

لطفا جهت ثبت نظر وارد سایت شوید


    مشاهده کلینیک زیبایی