سایت بانوان زیبا

نظرات و تجربه های زیبایی خود را با دیگران به اشتراک بگذارید، منو سایت بانوان زیبا

لیفت بینی دائمی

لیفت بینی دائمی

لیفت بینی دائمی چیست :

عصر حاضر عصری می باشد که روز به روز شاهد روش های نوین پزشکی در زمینه های مختلف به خصوص زیبایی هستیم. لیفت بینی یکی از آن دسته روش های نوین علم پزشکی در زیبایی است که  امروزه به دلیل مزیت های زیادی که نسبت به روش های گوناگون دیگر دارد ، بسیار محبوب و پرطرفدار است. لیفت بینی در واقع یکی از متدهای زیبایی بینی محسوب می شود که به دو روش لیفت با نخ و لیفت با ژل انجام می شود. در این روش ساختار طبیعی بینی نیز حفظ شده و برش و شکستن استخوان وجود نداشته و بنابراین بینی هیچگونه آسیبی نمی ‌بیند. در ادامه ی مطلب قصد داریم در خصوص این روش درمانی بیشتر صحبت نماییم :

 

لیفت بینی با نخ :

در این روش پزشک جراح  نخ را زیر پوست بینی جایگذاری می کند، این نخ ها به صورت افقی به پل بینی و در کل به نوک بینی فرد وارد می شوند.  نخ استفاده شده در این متد، پلی دی اکسانون نام دارد که به اختصار آن را PDO می نامند. از لحاظ علمی ثابت شده که نخ پلی دی اکسانون برای بدن قابل جذب بوده و پس از مدتی کاملا جذب بدن می شود و اثری از آن باقی نخواهد ماند.

 

لیفت بینی با ژل :

در لیفت بینی به وسیله ی تزریق ژل نیز پزشک با تزریق ژل و فیلر انواع مختلفی از بهبودی در بینی مانند برجسته سازی و صاف کردن پل های بینی، برجسته سازی نوک بینی، کاهش جزئی در اندازه سوراخ بینی، پر کردن چین و چروک موجود در اطراف دیواره بینی، و حتی به طور موقت، ناهنجاری های مربوط به عمل‌های جراحی بینی را برطرف می‌کند. جراح پلاستیک شما با تزریق فیلر در داخل بینی شما بی نظمی موجود در بینی شما را ناپدید می‌کند، پل بینی شمار ا صاف و برجسته می‌کند، و حتی به شما یک نوک بینی بسیار شیک ارائه می‌نماید.

 

مزایای لیفت بینی :

 • لیفت بینی انحنای بینی را از بین برده و بینی شما را بدون قوس و زیبا می کند.
 • لیفت بینی قادر است ارتفاع بیشتری به بینی داده و در نتیجه ظاهر بهتری به صورت دهد.
 • این روش درمانی دارای نتایجی کاملا طبیعی و پایدار است.
 • نیازی به بی حسی موضعی ندارد.
 • روشی بدون درد می باشد.
 • این عمل در کمتر از 30 دقیقه قابل انجام است.
 • در روش لیفت بینی با نخ پایدار شدن نخ ها باعث به وجود آمدن کلاژن جدید شده و این امر نه تنها باعث سفت تر شدن پوست می شود، بلکه ماندگاری آن نیز بیشتر می شود.

 

عوارض احتمالی یا معایب لیفت بینی :

در صورتی که متخصص کارش را به درستی انجام دهد تنها اثرات جانبی که ممکن است در این روش درمانی مشاهده شود شامل تورم، قرمزی جزئی و کبودی در ناحیه تحت درمان می باشد که البته تمامی این اثرات جانبی موقتی بوده و بلافاصله پس دو ساعت یا چند روز بعد از عمل از بین می روند. در لیفت بینی با نخ ممکن است درست همان جایی که پزشک سوزن را وارد کرده یک نقطه قرمز در نوک بینی وجود داشته باشد که باز همان هفته اول از بین می رود.

 

قیمت لیفت بینی دائمی :

قیمت لیفت بینی در هر فرد با شرایط مربوط به خود شخص متفاوت می باشد. قیمت لیفت بینی با نخ با توجه به تعداد نخ و نوع نخ استفاده شده برای لیفت ، دستمزد پزشک و داروها و غیره تعیین می شود.   مانند تمامی عمل ها و درمان ها، برای لیفت بینی نیز اگر دکتر انتخاب شده ماهر نباشد و به کار خود اشراف نداشته باشد ممکن است صدمات جبران ناپذیری به فرد وارد کند و به همین علت سراغ پزشک هایی که با هزینه هایی بسیار کمتر از سایرین لیفت بینی را انجام می دهند نروید. هزینه انجام لیفت بینی در مقایسه با جراحی بینی بسیار کمتر می باشد و به همین علت عده ی زیادی از افراد برای رفع عیوب بینی خود ترجیح می دهند به جای جراحی از لیفت استفاده نمایند.  

       آخرین ویرایش : 1399/12/29

       لطفا جهت ثبت نظر وارد سایت شوید


        مشاهده کلینیک زیبایی