سایت بانوان زیبا

نظرات و تجربه های زیبایی خود را با دیگران به اشتراک بگذارید، منو سایت بانوان زیبا

مزایای کاشت مو به روش sut

مزایای کاشت مو به روش sut

کاشت مو :

برخورداری از موهایی پرپشت خوش حالت و سالم سبب می شود که چهره ی فرد بسیار زیبا و جوان به نظر برسد. ریزش مو و طاسی مشکلاتی هستند که ممکن است باعث نگرانی هر فردی شود. موارد بسیاری همچون ژنتیک، رژیم غذایی نامناسب،  مبتلا به فشار خون،  مصرف برخی از داروها و... ممکن است سبب ریزش مو و در نهایت طاسی شود. در حال حاضر با گسترش علم و تکنولوژی می توان جای خالی موهای از دست رفته را پر کرد. در ادامه ی مطلب از وب سایت بانوان زیبا قصد داریم در خصوص یکی از مدرن ترین روش های کاشت مو صحبت کنیم :

 

کاشت مو به روش sut :

کاشت مو به روش SUT یکی از تکنیک های مدرن کاشت مو می باشد و ویژگی این تکنیک استفاده از ابزارهای مدرن و میکرو موتورهای اتوماتیک بجای هولدرهای دستی است. به دلیل آنکه در این روش از دستگاه های فوق پیشرفته استفاده می شود این روش عملکرد بسیار سریع تری در برطرف کردن طاسی سر به نسبت روش های قبلی دارا می باشد.

 

در حال حاضراستفاده از تکنیک SUT با استقبال بسیار زیادی رو به رو شده است زیرا احتمال آسیب رسیدن به گرافت های مو در این تکنیک بسیار کم است چرا که فولیکول ها به وسیله ی ابزار های پیشرفته ای از بانک مو متقاضی استخراج می شوند. اگر متقاضی در گذشته از روش های دیگر کاشت مو استفاده کرده و نتیجه خوب و رضایت بخشی دریافت نکرده باشد، استفاده از کاشت مو به روش SUT در صورت داشتن بانک موی کافی برای وی گزینه بسیار مناسبی خواهد بود.

 

در مواردی که فرد دارای حجم موی متراکم و قابل قبولی باشد، این امکان برای جراح وجود خواهد داشت که حتی تا 14000 تار مو برای وی پیوند بزند، که یک ویژگی بسیار ارزشمند در تکنیک SUT می باشد و قابلیت کاشت را تا 3 برابر سایر تکنیک های موجود افزایش می دهد. نکته ی قابل توجه آنکه نتیجه کاشت مو در این روش کاملا طبیعی جلوه خواهد کرد و اثری از کاشته شدن مو بر جای نمی ماند.

 

مزایای کاشت مو به روش SUT :

تکنیک SUT روشی کم‌ تهاجمی محسوب می شود و از روش‌های کاشت موی بدون جراحی به شمار می‌آید، به همین دلیل شما در این تکنیک هیچگونه درد، خونریزی، بی‌هوشی و یا بخیه را تجربه نمی کنید.

_ دوره‌ ی بهبودی یا ریکاوری در این روش کوتاه است. سوراخ‌های کوچک در بانک مو تا ۷ روز و در ناحیه‌ ی گیرنده حداکثر تا ۱۴ روز بعد کاملا التیام می‌یابند.

_ در این روش از دستگاه های پیشرفته ای استفاده می کنند که این دستگاه ها سرعت فرآیند کاشت را به طور قابل توجهی نسبت به سایر تکنیک ها بالا می برند.

در کاشت مو به روش SUT، سعی جراح بر آن است تا فولیکول ها را به گونه ای استخراج کند که حداقل میزان بافت پوست سر همراه با آن برداشته شود و از آنجایی که فرآیند استخراج به طور کامل به وسیله دستگاه های پیشرفته ای انجام می شود، لذا نتایج حاصل از SUT به مراتب بهتر و طبیعی تر خواهند بود.

_ از آنجایی که از پانچ های نوک تیز دستی در این روش استفاده نمی شود، لذا متقاضی درد، خون ریزی و اسکاری را تجربه نخواهد کرد.

_ بلافاصله بعد از عمل هم، درد و ناراحتی وجود ندارد یا بسیار کم است.

_ جای زخم یا اسکار در این روش کاشت مو به وجود نمی آید.

_ بعد از درمان به طور معمول محدودیتی برای انجام دادن فعالیت های روزمره وجود نخواهد داشت.

_ در صورت امکان، برداشت مو از مناطقی چون زیر ریش هم در این تکنیک مجاز است.

آخرین ویرایش : 1399/12/29

لطفا جهت ثبت نظر وارد سایت شوید


    مشاهده کلینیک زیبایی